Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום פורום!

junior
שימו לב! השרשור הזה בן 7934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני? זה אתה מירושלים? עם ה - GTV?

יופי לשמוע!

לכל מלעיזי האלפות, כמה מכם נהגו בספיידר? אלפתה? ג'וניור? 147? 156?

יום טוב!

אסף.

אסף, עורך אתר מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC

Alfa Romeo - The Flair For Speed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף - הלעז היה בבדיחות הדעת, היצירות המוטוריות הללו אכן מדהימות (מנסיון)

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם הזדמנות לקנות אלפא מהשכרה - אל תקנו את זאת הלבנה עם 120 כ"ס שהמספר האמצעי שלה הוא 569...

באותו שבוע הייתי "קצת" עצבני...

אני יכול להגיד לכם באילו מהירויות נכנס מנתק ההצתה לפעולה בשלושת ההילוכים הראשונים, ולא על סמך בדיקה חד פעמית.

החברה שלי חטפה בחילה עוד לפני היציאה מהחניה,

אבל באמת - התאכזבתי.

מדובר היה באוטו עם 2600 ק"מ בלבד, רעשים של משהו משוחרר באיזור המנוע, וכשמשכתי את חגורת הבטיחות במושב האחורי - הפלסטיק קפץ עלי בחמת זעם.

אגב, אם אתם שואלים אם אני מוכר את שלי, התשובה היא "לא".

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום טוב!

אסף.

אסף, קח הכל בקלות.

אני אישית מסכים שאלפות ככלל (מלבד מספר דוגמאות מצערות) הנן מכונות נהיגה מדהימות.

הבעייה הגדולה היא שילוב של אמינות קלוקלת שהופכת את החוויה הכולל לכזו שהנה עצובה ביותר.

אתה משווה בתגובה שלך אלפתה וג'וניור ל 147 ו 156. אני לא חושב שניתן לבצע השוואה שכזו, החדשות אמורות להיות אמינות כבר יותר.

אבל עדיין , אם תקרא כתבות באוטו , תגלה שגם הם התלוננו שב 156 התפרק להם כפתור של מיזוג וכ"ו. זה כלום לעומת מה שקורה ב אלפא 33, אבל במכונית שעולה כמו סדרה 3 אפשר לצפות שגם דברים כאלו לא ייקרו.

אני בתור לקוח פוטנציאלי לא רואה את עצמי קונה לעולם אלפא קלאסית, את החדישות יותר אני בהחלט יכול לשקול.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא נגד בימר זה ויכוח בין דיעות

לי יצא לנהוג בסוד, 147, ו156 שלדעתי היציאה הכי טובה של אלפא

לעומת זאת נהגתי בBMW E30 323 85 בZ3 ובמהוללת מכולם M3 EVO, ולדעתי בימר עדין יכולים ללמד את אלפא כמה דברים..

זה לא שאם היה לי עוד קצת כסף לא הייתי קונה 156 ידנית 99, מכמה אלפי ק"מ באיטליה האוטו פשוט מדהים.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא נגד בימר זה ויכוח בין דיעות

לי יצא לנהוג בסוד, 147, ו156 שלדעתי היציאה הכי טובה של אלפא

לעומת זאת נהגתי בBMW E30 323 85 בZ3 ובמהוללת מכולם M3 EVO, ולדעתי בימר עדין יכולים ללמד את אלפא כמה דברים..

זה לא שאם היה לי עוד קצת כסף לא הייתי קונה 156 ידנית 99, מכמה אלפי ק"מ באיטליה האוטו פשוט מדהים.

לדעתי לא מדובר על וויכוי בין דעות.

בוא נתחשב רגע בעובדה שהמתלבטים בין שתי המכוניות (נגיד 156 מול 3) לוקחים בחשבון עוד כמה אלמנטים חשובים לקונה הרכב הפרטי כמו :

1) אמינות לאורך זמן.

2) סחירות

3) ירידת ערך.

מי לדעתך מנצח בשקלול הכולל ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו - המאבק אלפא VS ב.מ.וו הוא עתיק, (וכנ"ל לגבי האוהדים לשני הכיוונים)

זה לא עניין של כימות (מלשון כמות) או נתונים יבשים, זה עניין של אהבה לכאן או לכאן

כי אם אתה מסתכל על העניין באופן רציונלי... הרי הכי טוב אלמרה :lol: (סחיר, אמין, וכו..)

או הדבר לגבי סדרה 3 מול ה 156... כבר נכתב ונאמר (ולא במקום אחד) שהשלדה וההגה של ה 156 טובים יותר בחלק מקשת הדגמים מסדרה 3 , ויהיו כאלה שיישבעו לכיוון הבימר בגלל XYZ

כקונה רציונלי - לא קונים אלפא חדשה

אבל מי רציונלי כשמדובר באלפא.....

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...