Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידידה מחפשת רכב קטן וחדש.

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב מיודע לבחורה לבד (לא משפחה עם ילדים).

אין לה צורך בבג'ז גדול. היא לרוב נוסעת לבד/ עם חברה.

לגבי צריכת דלק. דברתי עם משהוא מהאזור שיש לו סמארט. (איזה אני לא יודע) וצריכת הדלק !! בין 19-ל 23. לליטר! והוא אמר שעם מריצים את הרכב. הצריכה יורדת לרק 16 לליטר.. כך שזה מצויין.

עוד דעות. לפי מה שהבנתי

C2 אין אוטומטי. (זה נכון?)

כנ"ל פנדה?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ בכל הלב על סוזוקי סוויפט (אותה יש לי שבועיים)

- אמינות גבוה (יפנית אמיתית)

איך אפשר לטעון דבר כזה על רכב שאצלך שבועיים?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לטעון דבר כזה על רכב שאצלך שבועיים?

כפי שציינתי בסוגריים אני טוען לאמינות גבוהה אך ורק בגלל ארץ המוצא ובגלל ההסטוריה של היצרן.

אבל לטענתך הואיל והאיש רוכש רכב בשנים 2006-2007 ייתכן שגם דייהו קוריאנית תראה אמינות גבוהה, וזאת בהנחה שלא נביט בהסטוריה (הן של היצרן והן של ארץ המוצא)

בהנחה שמה שהיה הוא שיהיה, אז היפניות שמיוצרות ביפן נחשבות לאמינות בהרבה מאשר אירופאיות / אמריקאיות / קוריאניות.

וגם בקרב היצרנים היפניים יש כאלו המתמחים ברכבים גדולים ויש כאלו המתמחים ברכבים קטנים.

אני בהחלט חושב שיש לקחת בחשבון אמינות על סמך ההסטוריה של היצרן ושל ארץ מוצא.

בברכת שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מיודע לבחורה לבד (לא משפחה עם ילדים).

אין לה צורך בבג'ז גדול. היא לרוב נוסעת לבד/ עם חברה.

...

C2 אין אוטומטי. (זה נכון?)

כנ"ל פנדה?

לפי התיאור הנ"ל פנדה דווקא עשויה להתאים, יש לה דואלוג'יק שהוא גיר רובוטי עם מצב אוטומטי. לא נכנס לוויכוח על "רובוטי כן או לא" (חיפוש פה יעלה מספיק דיונים בנושא) ואסתפק בהמלצה (הנכונה תמיד) על נסיעת מבחן להתרשמות אישית.

בהנחה שעברנו את הוויכוח האמור, מה שנשאר זה רכב חמוד, חסכוני מאוד, יציב, נוח ומרווח יותר מכפי שהוא נראה (כלומר, לא מדהים אבל עונה לרוב הצרכים ונותן תמורה למחיר). המנוע סביר ויעלה לירושלים (אשתי נוסעת עם הפנדה לירושלים מפעם לפעם, בלי טענות).

אם עיקר הנסיעה היתה עירונית הייתי אומר שהרכב אופטימלי, אם מדובר בנסיעות רבות בכביש מהיר אז הוא שווה בדיקה אבל בתקציב האמור בוודאי יש אופציות יותר טובות (אבל פחות חסכוניות בשוטף). שווה לבדוק את הגרנדה פונטו, גם היא רכב חסכוני יחסית לגודלה, ופיז'ו 206 (צרפתיה ותיקה, מוצלחת ואמינה). אמנם ה-207 בדרך אבל רוב הסיכויים שהיא תהיה כבדה ופחות מהנה מה-206 (ולא אתפלא אם תהיה גם עתירת תקלות בתחילת דרכה).

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אני לא רואה איך פנדה מתאימה. היא זולה מאוד וזה מורגש בפירוש בתא הנוסעים. המנוע חלוש והתיבה הרובוטית לא מצטיינת כלל ועשויה לעצבן. האוטו רועש ורך מדי, והתנהגות הכביש בינונית ומטה.

מיני קופר יקרה מדי ומוחלפת בקרוב.

סמארט פצפונת וחסכונית אבל יקרה לקנייה והתמורה פתטית - האוטו חלש, רועש, לא מאובזר ואיכות החומרים נמוכה.

206 מוחלפת מאוד בקרוב ואפשר לראות עליה את הגיל.

גטס סתמית ביותר. סיריון חמודה אבל פשוטה. RUNX היא קורולה, כלומר גדולה משמעותית. C2 ידנית בלבד. יאריס מצוינת אבל הגיר הרובוטי עלוב.

סוויפט גם חמודה מאוד ואפילו מאובזרת אבל התחושה בתא הנוסעים פשוטה, נוחות הנסיעה לא טובה והרכב מרעיש למדי.

כמו שציינתי, הונדה ג'אז יכולה להיות אופציה מעניינת, ומומלץ בכל זאת גם לבדוק את האופציות הפשוטות יותר - סוויפט וסיריון למשל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהוא מחפש גם יציבות והגאז לא יציבה בכלל

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שעוד לא עלתה כאן, ואולי היא תאהב: טריוס.

אז האוטו הוא יותר פוזה מג'יפ והביצועים לא מזהירים בלשון המעטה, אבל הוא יפה, כנראה אמין (מבית דייהטסו-טויוטה), ויפה.

אני לא אומר שכל אחד היה בוחר את זה, אבל שווה לשקול.

אאל"ט הוא עולה 140 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהוא מחפש גם יציבות והגאז לא יציבה בכלל

לפי מה אתה אומר ש-ג'אז לא יציבה?

יש לך כזו?

תוכל לפרט מה זה "לא יציבה"?

לדעתי הג'אז מהווה אופציה לא רעה בכלל.

לשקול את השרייד ואת הסוויפט מולה ולראות אם ההבדל במחיר מצדיק את היצרונות של הג'אז (מרחב פנימי גדול וצריכת דלק חסכונית מאוד)

C2 אין אוטומט.

סמארט זה רכב עירוני גאוני שמתאים בתור רכב שני למשפחה באופן מושלם, אבל למי שזה הרכב היחיד שלו (וצריך פעם ב- להסיע 2 נוסעים) ועוד נוסע את העליות לי-ם באופן קבוע - ממש לא הבחירה הנכונה.

היא תעלה לירושלים בלי בעיה, אבל כיף או מהר זה לא יהיה.

אולי לבדוק גם את הפונטו החדשה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. ידידה שלי קראה עד עכשיו את השרשור. היא רוצה יותר תגובות על.

מבחינת אמינות. צריכת דלק (אחת ביחס לשניה). יציבות על הכביש.

(פחות תגובות על איך הרכב מבפנים. הוא לא מבינה והיא לא תשים לב לזה. )

מיני קופר (להתעלם מהמחיר)

סמארט.

הונדה ג'אז.

פנדה. (איזה גיר יש לה בסוף? ידני או אוטומטי)

סיריון.

ניסן מיקרה.

סוזוקי סוויפט.

מכוניות שירדו לגמרי. (206, RANX. גאטס, טריוס,C2, C4 )

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סוזוקי סוויפט 2007 (עכשיו כבר עם 1,500 ק"מ) :

אמינות :

כפי שכבר ציינו, כל רכב שאיננו 10 שנים על הכביש לא ניתן לדעת לגבי אמינות, אבל היצרן נחשב לאמין ולדעתי יש לרכב הזה פוטנציאל להיות אחד הרכבים היותר אמינים ולכן בעתיד מבוקשים.

צריכת הדלק :

בינעירוני אגרסיבי (חוצה ישראל ב 120-130קמ"ש, ודי ערה עם האצה ברמזורים ) : 1:12.

בינעירוני רגוע : 1:16 - 1:17 (אבל אני חייב להודות שזה קשה לנסוע רגוע, לנסוע 90 קמ"ש בכביש הסרגל וכו')

עירוני : 1:11 (פקקי ת"א)

יציבות : לטעמי הרכב יציב.

אני כמובן ממליץ עליה :)

בברכת שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סוזוקי סוויפט 2007 (עכשיו כבר עם 1,500 ק"מ) :

אמינות :

כפי שכבר ציינו, כל רכב שאיננו 10 שנים על הכביש לא ניתן לדעת לגבי אמינות, אבל היצרן נחשב לאמין ולדעתי יש לרכב הזה פוטנציאל להיות אחד הרכבים היותר אמינים ולכן בעתיד מבוקשים.

צריכת הדלק :

בינעירוני אגרסיבי (חוצה ישראל ב 120-130קמ"ש, ודי ערה עם האצה ברמזורים ) : 1:12.

בינעירוני רגוע : 1:16 - 1:17 (אבל אני חייב להודות שזה קשה לנסוע רגוע, לנסוע 90 קמ"ש בכביש הסרגל וכו')

עירוני : 1:11 (פקקי ת"א)

יציבות : לטעמי הרכב יציב.

אני כמובן ממליץ עליה :)

בברכת שבוע טוב

תרשה לי רגע , אבל אם אילו נתוני התצרוכת דלק של הרכב, אז חסכוני הוא לא..

בבדיקה תצרוכת דלק קבועה שאני עורך למאגאן מודל 2006 שלי, הרכב שעבר 40 אלף ק"מ במהלך 10 החודשים האחרונים מציג נתוני צריכה טובים יותר..

כביש 6 - נסיעה מנהלתית על 130 , 7.6 ליטר ל 100ק"מ, בעיר לא יותר מ 8.6 ליטר ל 100 ק"מ..

ולגבי שאר הנבואות (אמינות סחירות) , בתורה נאמר למי ניתנה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתייחס רק למכוניות שנהגתי בהן... מכל הרכבים הנ"ל, המיני היא הספורטיבית ולכן גם היציבה ביותר. אבל היא לא נוחה במיוחד (בעיקר בתוך העיר), ולפחות הדור הראשון (שאני מאמין הוא עדיין זה שנמכר - אבל כדאי לבדוק) גם סבל מבעיות איכות מסויימות, בקיצור - לא התמורה הכי טובה לכסף אלא אם ממש מחפשים את היכולות הספורטיביות שלה. את הסמארט הייתי מוציא, מחוץ לעיר היא גם לא נוחה וגם לא הכי יציבה, לפחות בתחושה. הפנדה יותר נוחה משתי אלה ויציבה למדי, אבל גם היא יותר מתאימה לנסיעות עירוניות.

אם יש לה זמן שווה לעשות נסיעות מבחן על כל הרכבים חוץ מהסמארט. לדרישות שלה הייתי מנסה קודם כל את הג'ז, הסוויפט והסיריון, סיכוי טוב שאחת מהן תתאים.

עוד אופציה טריה בארץ (השבוע ראיתי אחת נפרקת ליד אולם רנו) - קליאו החדשה. ניתן לשער שהיא לא החסכונית והאמינה בחבורה, אבל יש סיכוי סביר שהיא תהיה הנוחה מביניהן.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים שאתה מציג הינם 1:13 לחוצה ישראל ו - 1:11.6 לעירוני.

שאינם שונים מהותית ממה שאני מדדתי (למען הדיוק חוצה ישראל ב - 120 קמ"ש אני ב 1.14 אבל ואדי ערה היה ללא מזל)

נקודה למחשבה, עירוני בהחלט יכולה להגיע גם לליטר לקילומטר בכל רכב שהוא, אם אתה פשוט עומד. לי היה מזל לנסוע בת"א השבוע בימי הגשם שאני לא בטוח כמה הם מייצגים.

בדקתי בכמה אני יכול לרכוש את הרכב שלך ע"פ יד 2 : כ - 90,000 ש"ח.

בדקתי בכמה אני יכול לרכוש טויוטה קורולה ע"פ יד 2 : כ - 105,000 ש"ח (כמובן שנת 2006)

אתה בהחלט צודק שהנבואה ניתנה לשוטים, ונביא אני לא.

אבל הסתכלות קדימה על-פי מחקר אמפירי רב שנים מראה דברים מסויימים, שאפילו בת יענה החיה במדבר בקושי יכולה להתעלם מהם.

מקווה שלא נעלבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...