Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידידה מחפשת רכב קטן וחדש.

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המספרים שאתה מציג הינם 1:13 לחוצה ישראל ו - 1:11.6 לעירוני.

שאינם שונים מהותית ממה שאני מדדתי (למען הדיוק חוצה ישראל ב - 120 קמ"ש אני ב 1.14 אבל ואדי ערה היה ללא מזל)

נקודה למחשבה, עירוני בהחלט יכולה להגיע גם לליטר לקילומטר בכל רכב שהוא, אם אתה פשוט עומד. לי היה מזל לנסוע בת"א השבוע בימי הגשם שאני לא בטוח כמה הם מייצגים.

בדקתי בכמה אני יכול לרכוש את הרכב שלך ע"פ יד 2 : כ - 90,000 ש"ח.

בדקתי בכמה אני יכול לרכוש טויוטה קורולה ע"פ יד 2 : כ - 105,000 ש"ח (כמובן שנת 2006)

אתה בהחלט צודק שהנבואה ניתנה לשוטים, ונביא אני לא.

אבל הסתכלות קדימה על-פי מחקר אמפירי רב שנים מראה דברים מסויימים, שאפילו בת יענה החיה במדבר בקושי יכולה להתעלם מהם.

מקווה שלא נעלבת.

תוכל בבקשה להסביר את הקשר להשוואת מחיר לקורולה ??

לפי ההודעה שלך יש לך סוויפט ולא קורולה, וההודעה של ניב לא מדברת על הקורולה אלא על נתוני תצרוכת הדלק של המאגאן מול הסוויפט שלך, שבעליל לא מראה עדיפות בתצרוכת הדלק על רכב הגדול ממנה בשתי מידות..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תוכל בבקשה להסביר את הקשר להשוואת מחיר לקורולה ??

השוואתי מול הסוויפט לגבי צריכת דלק והשוואתי מול הקורולה אך ורק לגבי שמירת ערך ביד שניה, כלומר הרי המגאן נמכרת כחדשה במחיר של קורולה (מקסימום של קבוצת רישוי 2) ולא מול הסוויפט.

מצטער עם ערבבתי שני נושאים, הסיבה לכך היתה שעניתי לשתי טענות.

המספרים שניב מציג לגבי צריכת הדלק של הרנו שלו בהחלט מרשימים, אבל עדיין לא הבנתי האם הרנו של ניב עושה 1:16 בבינעירוני (כלומר 6.25 ליטר ל -100 ק"מ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. ידידה שלי קראה עד עכשיו את השרשור. היא רוצה יותר תגובות על.

מבחינת אמינות. צריכת דלק (אחת ביחס לשניה). יציבות על הכביש.

(פחות תגובות על איך הרכב מבפנים. הוא לא מבינה והיא לא תשים לב לזה. )

מיני קופר (להתעלם מהמחיר)

סמארט.

הונדה ג'אז.

פנדה. (איזה גיר יש לה בסוף? ידני או אוטומטי)

סיריון.

ניסן מיקרה.

סוזוקי סוויפט.

מכוניות שירדו לגמרי. (206, RANX. גאטס, טריוס,C2, C4 )

לגבי הפנדה, מנסיוני הקט של 6 חודשים ו 12000 ק"מ:

התיבה היא אוטומטית - רובוטית, משמע רובוט מחליף הילוכים במקום הנהג. מבחינה פונקציונלית זה כמו אוטומט קונבנציונלי (פלאנטרי) לא דרושה התערבות הנהג בהחלפה (אלא אם הוא משועמם כמוני), רק המעבר בין ההילוכים פחות חלק - מרגיש כאילו מישהו מחליף הילוך בידנית. קח לנסיעת ומבחן ותראה אם זה מתאים לך. חברים ומשפחה שנסעו בה לא ממש שמו לב להבדל, מלבד הדרדרות בזינוק בעליה.

צריכת דלק 1:16, מעורב. אפשר לשרוף יותר אם נוסעים יותר במצב הלא חסכוני.

נשרפה נורת רוורס אחרי 6000 ק"מ, חוץ מזה כלום.

האוטו יציב, אבל רך. בהשוואה לקטנות אחרות שנסעתי עליהן (דייהטסו YRV, יונדאי גטס, שברולט אוואו, דייהטסו סיריון החדשה), האוטו יציב יותר ונוח יותר.

איכות ההרכבה מגוונת - מסבירה עד טובה, תלוי איפה מסתכלים.

מזגן יעיל, החימום עוד יותר (כנראה בגלל חלל פנים קטן יחסית).

זמן חיפוש החניה באיזורים אורבניים כמו תל אביב / רמת גן מתקצר ב 40%.

גזר דין - תן לה נסיעת מבחן ותחליט.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהוא מכיר את המיקרה? והגא'ז?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ בחום לשכוח מהסמארט אם העניין הזה של נסיעות לירושלים הוא באופן קבוע.

המחיר שלה דומה מאוד לשאר המכוניות שדוברו פה אבל לנסיעה שנדרש בה קצת כח הסמארט תספק ביצועים שיפגרו משמעותית אחרי השאר.

אם היית אומר ש-90% מהנסיעות זה גוש דן ואיילון, אז סמארט זה אחלה. אבל לרכב שמראש ידוע שאמור לכסות מרחקים בינעירוניים רוב הזמן - הסמארט פשוט לא אופטימלית לכך.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידה שלי גרה במרחק של 15 קילומטר ממרכז ירושלים.

יש לה עליה אחת בדרך באורך של קילומטר. ובחזור הביתה. כנ"ל עליה של קילומטר.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדה? אוטומטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אף אחת מהמכוניות כאן , אבל אם לדבר על מכונית שגורמת לעצור ולהסתכל עוד פעם זה המיני קופר . אז אם אפקט ההגעה חשוב כדאי לשקול אותה למרות מחירה

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...