Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העם עם הגולן ? (דיון פוליטי)

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 6472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי, הוא צודק מאוד. רק את הסוף של דבריו אינני אוהב. ילדים הם ילדים הם ילדים. אפילו אם יש סיכוי שיגדלו בעתיד להיות טרוריסטים (ולצערי, זה קורה לא מעט אצל הפנאטים האלו). אמנם מאבקנו צודק, אבל אנחנו לא חפים מפשע. אולי אנחנו לא מתכוונים להרוג אנשים חפים מפשע, אבל זה קורה. ואנחנו אשמים בהריסת חייהם של אלפים רבים של אזרחים לבנונים. אל תתפלאו שהם שונאים אותנו אח"כ, ויש להם סיבה טובה. הנזק שעשינו שם גדול עשרות מונים ממה שהם עשו לנו.

רוני

רוני

פספסת דבר אחד,אנחנו במלחמה וכמה שזה נשמע נורא במלחמה יש נפגעים,ל2צדדים...אף אחד לא רוצה את המלחמה הזאת אבל גם לא נראה לי שהיא תגמר עם יתרון כל עוד לא מטפלים במי שאחראי עליה ולא,לא נראה לי שזה לבנון,הרמטכ"ל פעם אמר,אם צריך לבחור בין נפגעים פה לנפגעים שם אני בוחר בנפגעים שם,אל תתחסדו כולכם הייתם בוחרים ככה גם אם לא היתם אומרים את זה...

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• תוכן חדש...