Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפשות של בן-אדם

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו כל התרד הזה לא מתאים לאוף טופיק?!?!?!

למיטב הבנתי, מדובר כאן על תחום הקשור לרכב (אי חגירת חגורות בטיחות) ועל כן הוא מתאים לפורום הזה ולא לאוף-טופיק.

רגע, לך אין בכלל חגורת בטיחות באוטו, לא? :lol::wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע מה אתכם, אני פשוט לא זז מהמקום עד שכולם חגורים. במיוחד מאחור. כי במקרה של תאונה מי שלא חגור מאחוריי הורג אותי ולא את עצמו. פשוט לא שווה את זה. זה סה"כ פעולה פשוטה שמצילה חיים. אנשים שנלחמים כל החיים שלהם נגד עישון - לא חוגרים. נו ? טימטום או לא?

ראסמי- אני פשוט מכבה מנוע עד שכולם לא חגורים. וזה כולל חברים שלי ביציאו. נקודה. לא שם זין מה כל השאר אומרים.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אני פשוט לא זז מהמקום עד שכולם חגורים. במיוחד מאחור. כי במקרה של תאונה מי שלא חגור מאחוריי הורג אותי ולא את עצמו. פשוט לא שווה את זה. זה סה"כ פעולה פשוטה שמצילה חיים. אנשים שנלחמים כל החיים שלהם נגד עישון - לא חוגרים. נו ? טימטום או לא?

ראסמי- אני פשוט מכבה מנוע עד שכולם לא חגורים. וזה כולל חברים שלי ביציאו. נקודה. לא שם זין מה כל השאר אומרים.

אם אתה באמת עושה את זה - כל הכבוד.

הלחץ החברתי הורג (סיסמא חדשה ? )

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד

גם אני עושה אותו דבר וכבר יצא לי לעמוד כמעט 20 דקות בצד הדרך (אל תדאגו, במקום שלא מפריע לתנועה ושלא מסכן אף אחד) כשמישהו לא הסכים לשים חגורה מאחורה ולבסוף הוא נסע באוטו אחר ולא איתי מכיוון שאני לא הסכמתי בשום אופן.

יש אנשים שאין להם יותר מידי שכל.

והאמת שמלבד העובדה שאכפת לי מחברים שלי, אני רק חושב על מצב שהייתה תאונה ומישהו נפצע או נהרג ואני אחר כך חיי כל הזמן במחשבה שיכולתי למנוע את זה. לא רוצה את זה על המצפון שלי.

דרך אגב, אנשים עושים לי לפעמים כל מיני קטעים מטומטמים של לסגור את החגורה ואחרי שתי דקות כשאני לא שם לב לפתוח אותה חזרה.

למישהו יש רעיון איך אפשר לשים נורית קטנה שנדלקת ברגע שאחת משלושת החגורות מאחורה נפתחות?? תריך להעביר מתח דרך התופסים של החגורות נכון?? מסובך מידי לא?

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote name="sronis

למיטב הבנתי, מדובר כאן על תחום הקשור לרכב (אי חגירת חגורות בטיחות) ועל כן הוא מתאים לפורום הזה ולא לאוף-טופיק.

רגע, לך אין בכלל חגורת בטיחות באוטו, לא? :lol::wink:

רוני[/quote]

הכל קנוניה כדי להכניס את לירן בברקס דרך השמשה בזמן שאני עושה לו ס"ד

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק היקר ,

אם אתה מנסה לחנך את החבר שלך וזה לא עוזר , תביא אותו לאחד המפגשים ... אני מוכן לדבר איתו ולעשות לו שיחת מוטיבציה בליווי תמונות של הרכב המרוסק שלי , אני אסביר לו מה הערך של חגורה במצב כזה ... אני בטוח שהוא ישתכנע !

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אחרי שתעשה מה שתעשה quicksilver הנכבד

זה לא בטוח יעזור.

לי לדוגמה יש חבר שנוסע ונסע כמו מטורף.

עשה תאונה שבה 3 או 4 מכוניות עשו טוטאלוסט + לקח אחריות על עוד 3 אנשים באוטו.

הם יצאו בנס

אבל כפי שנראה הוא מרגיש עכשיו בלתי מנוצח, נוסע גם בלי חגורה וממשיך להתנהג כמטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין החגורות מפריע לי מאד ....

אני לא מסוגל להבין איך אנשים מסוגלים שלא לחגור , הרי זאת פעולה פשוטה שבוודאות מצילה את החיים ...

הנוסחא פשוטה , זה לא אולי , זה לא בסיכוי קטן , זה בוודאות !!!! .... אני לא מבין אנשים מפגרים שלא חוגרים ...

והנה סיפור קטן , פעם שעבדתי בכפ"ס לפני הצבא נסעתי הבייתה ולקחתי 2 טרמפיסטיות ...

בקיצור אחת חגרה והשנייה לא , שאמרתי לה לחגור היא התחילה להסביר לי שזה לא משנה וזה לא מסוכן ובלה בלה בלה ... אמרתי לה עוד פעם לחגור והיא המשיכה לזיין בשכל ... בקיצור :

לאחר מבט בראי דפקתי בכל הכוח בבלמים , כמובן שהמפגרת עפה כמו מטוס לעבר החלון הקדמי ובלמתי אותה עם היד , היא למדה את הלקח וכמובן רצתה לרדת , הורדתי אותה שם אמצע כביש 4 ... ( הצעתי להקפיץ אותה לאחד הצמתים והיא סרבה ) ... הטרמפיסטית השנייה שהייתה חגורה הסכימה איתי לגמרי ולדעתי לימוד לקח שכזה יגרום לה לחגור בפעמים הבאות ...

לגבי תגובות , אם אין לכם משהו ענייני להגיב בנושא תשמרו את השטויות בבטן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי PART II (זה כבר מתחיל להיות קומדיה)

תקציר הפרק הקודם : חבר שלי קיבל דוח על אי חגורת בטיחות , כששאלתי אותו למה הוא לא חגר , לא הייתה לו תשובה.

אתמול :

שמוליק : אלי, מה שלומך ?

אלי :בסדר.

שמוליק : כמה קיבלת בסוף (למרות שידעתי שאלתי).

אלי : 250 ש"ח, לא נורא.

שמוליק : תגיד, לא מציק לך שכל המשכורת שלך הולכת על קנסות ? (יש לו עוד קנסות על אור אדום ועוד כמה שטויות)

אלי : לא, מה אני אגיד לך, למדתי לקח.

שמוליק :(פה חשבתי שהבחור אולי התעשת) יפה, ומהו ?

אלי : הלקח הוא להיות יותר ערני (שמוליק : מה ? :shock: ) ולשים לב לניידות ממרחק של ק"מ (שמוליק : הבן אדם ממש דפוק - טוב שאני לא יוצא איתו לבילויים :shock::D ).

שמוליק : אתה עם צורת המחשבה שלך.

אלי : מעכשיו ככה יהיה.

שמוליק : שמע, אני ממש לא מבין אותך למה אתה לא שם חגורה ולמעשה לא נתת שום הסבר הגיוני.

אלי : שמע, כשתתהפך עם אוטוביאנקי מנוע 900 במהירות של 100 קמ"ש ותתקשה להחלץ מהרכב כשאתה חגור ושיש לך כמה שניות בודדות, אז תבין.

שמוליק : אבל עדיין, מה הסיכויים שיקרו לך מקרים כאלה כל יום ? אפסיים נכון ?

אלי : אי אפשר לדעת, אז נהגתי עייף ב - 03:00 בלילה.

שמוליק : אז לא נוהגים!!.

פה הסתיימה השיחה האיכותית שלנו.

מדהים.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מרגיש שלא נוח לנהוג ללא החגורה, נהגתי בתוך החניון שלי כמה פעמים ללא חגורה ואני מרגיש שאני מין נופל מהאוטו בפניות חדות.

ואני לא מבין מה פוזה או סתם נוח או כיף בלסוע בלי חגורה.

דפוק חבר שלך מוזר שאתה לא מצליח להשפיע עליו אם אתה חבר טוב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד סיסמה לאנשים כמו החבר המדהים שלך -

"אם לא חוגרים - מנתקים את כריות האויר"

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי PART II (זה כבר מתחיל להיות קומדיה)

תקציר הפרק הקודם : חבר שלי קיבל דוח על אי חגורת בטיחות , כששאלתי אותו למה הוא לא חגר , לא הייתה לו תשובה.

אתמול :

שמוליק : אלי, מה שלומך ?

אלי :בסדר.

שמוליק : כמה קיבלת בסוף (למרות שידעתי שאלתי).

אלי : 250 ש"ח, לא נורא.

שמוליק : תגיד, לא מציק לך שכל המשכורת שלך הולכת על קנסות ? (יש לו עוד קנסות על אור אדום ועוד כמה שטויות)

אלי : לא, מה אני אגיד לך, למדתי לקח.

שמוליק :(פה חשבתי שהבחור אולי התעשת) יפה, ומהו ?

אלי : הלקח הוא להיות יותר ערני (שמוליק : מה ? :shock: ) ולשים לב לניידות ממרחק של ק"מ (שמוליק : הבן אדם ממש דפוק - טוב שאני לא יוצא איתו לבילויים :shock::D ).

שמוליק : אתה עם צורת המחשבה שלך.

אלי : מעכשיו ככה יהיה.

שמוליק : שמע, אני ממש לא מבין אותך למה אתה לא שם חגורה ולמעשה לא נתת שום הסבר הגיוני.

אלי : שמע, כשתתהפך עם אוטוביאנקי מנוע 900 במהירות של 100 קמ"ש ותתקשה להחלץ מהרכב כשאתה חגור ושיש לך כמה שניות בודדות, אז תבין.

שמוליק : אבל עדיין, מה הסיכויים שיקרו לך מקרים כאלה כל יום ? אפסיים נכון ?

אלי : אי אפשר לדעת, אז נהגתי עייף ב - 03:00 בלילה.

שמוליק : אז לא נוהגים!!.

פה הסתיימה השיחה האיכותית שלנו.

מדהים.

שמוליק

קח אותו לסיבוב ותן את הברקס של החיים כשהוא לא מוכן.

זה כבר ישכנע אותו. :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מרגיש שלא נוח לנהוג ללא החגורה, נהגתי בתוך החניון שלי כמה פעמים ללא חגורה ואני מרגיש שאני מין נופל מהאוטו בפניות חדות.

ואני לא מבין מה פוזה או סתם נוח או כיף בלסוע בלי חגורה.

דפוק חבר שלך מוזר שאתה לא מצליח להשפיע עליו אם אתה חבר טוב שלו.

צודק! :!::!::!:

נהיגה ללא חגורה אפילו פוגעת בנוחות, ונזרקים בסיבובים,

וזה משגע את הגב בבלימות...

שאלה: כמדומני ישנם מכוניות בהם יש חיישן לחגורות בטיחות.

אני חושב שבפונטו ספייס של אבא שלי יש כזה לקדמיות. הגיוני?

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...