Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רצועת טיימינג אמורה להרעיש לאחר ההרכבה(205)?

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

למרק, דגם המנוע שרשום ברשיון: K 2 D נפח 1360. תודה.

לבני , אני לא הצלחתי להבין ממה שרשמת אם המותחן והרצועה ניזוקו כתוצאה מנסיעת 200 ק"מ עם רצועה מתוחה מידי, או שהם היו פגומים מההתחלה?

אם כן, מה הסיכוי שלי לקבל את הכסף בחזרה, ובאיזו טענה עלי לבוא לבעל המוסך?

תודה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום.

למרק, דגם המנוע שרשום ברשיון: K 2 D נפח 1360. תודה.

לבני , אני לא הצלחתי להבין ממה שרשמת אם המותחן והרצועה ניזוקו כתוצאה מנסיעת 200 ק"מ עם רצועה מתוחה מידי, או שהם היו פגומים מההתחלה?

אם כן, מה הסיכוי שלי לקבל את הכסף בחזרה, ובאיזו טענה עלי לבוא לבעל המוסך?

תודה.

שלום.

בו תקשיב. לקבל בחזרה את הכסף מבעל המוסך זה דבר אחד, ולתקן את הרכב כמו שצריך זה דבר אחר .

אני בימקומך פונה לבעל המוסך ודורש את הכסף חזרה והולך לתקן במוסך אחר נורמלי. אם הוא יחזיר לך את הכסף זה טוב ואים לא גם צריך לתקן את הרכב. היתר לשיקול דעתך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום.

הבנתי את כל מה שרשמת לי עד עכשיו ותודה על כל העזרה.

אבל דבר אחד אני לא מבין-מדוע אני צריך להחליף את המותחן והרצועה?

לבוא לבעל המוסך ומה להגיד לו ? מה לא בסדר? החלקים עצמם או שהם נהרסו כתוצאה מההרכבה.?

הרעשים כמעט נעלמו לגמרי לאחר שחרור הרצועה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום.

הבנתי את כל מה שרשמת לי עד עכשיו ותודה על כל העזרה.

אבל דבר אחד אני לא מבין-מדוע אני צריך להחליף את המותחן והרצועה?

לבוא לבעל המוסך ומה להגיד לו ? מה לא בסדר? החלקים עצמם או שהם נהרסו כתוצאה מההרכבה.?

הרעשים כמעט נעלמו לגמרי לאחר שחרור הרצועה.

תודה.

שלום.

לא הבנתה ? מה אני יעשה איתך?

יש רעש שלא מפסיק גם אם הוא נחלש זה לא נורמלי מה עוד יש להבין נו בחיית דינק.

מה לא ברור פה?

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בני תודה.

אני פשוט חולה עם חום עכשיו, ואין לי אפשרות לבדוק את הנושא של הרעש יותר טוב,יכול להיות שכבר אין רעש בכלל.

בכל מקרה אני מקווה שאני ארגיש יותר טוב מחר או ביום ראשון ואני אבדוק את הסיפור הזה של הרעש.

אם לא יעזור כלום , אני אדבר איתך ואולי אגיע אלייך שתגיד לי ממה זה נובע ומה צריך לעשות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בני תודה.

אני פשוט חולה עם חום עכשיו, ואין לי אפשרות לבדוק את הנושא של הרעש יותר טוב,יכול להיות שכבר אין רעש בכלל.

בכל מקרה אני מקווה שאני ארגיש יותר טוב מחר או ביום ראשון ואני אבדוק את הסיפור הזה של הרעש.

אם לא יעזור כלום , אני אדבר איתך ואולי אגיע אלייך שתגיד לי ממה זה נובע ומה צריך לעשות.

תודה.

שלום.

קודם כול תהיה בריא ושיעמוד ולא יפול באמצע. :-) .

אתה תמיד מוזמן.

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס.

רצועת תזמון למנוע TU 1400 עולה 70 ש"ח לפני מע"מ.

רצועה למנוע MI16 עולה כ-90 ש"ח לפני מע"מ.

מדובר על רצועות מקוריות באריזה של היצרן. נקנו אצל ז'אן.

הגיוני וסביר שרצועה תחליפית תעלה את המחיר הזה.

הארגזים בדרך אליך.

:mm_yeah::king: יש פה קנונייה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי מה ששמעתי היום.

הזמזומים החזקים שהיו נעלמו לגמרי , גם המכות הקטנות ששמעתי וראיתי את הרצועה נותנת על מכסה הפלסטיק שלה כשהיא לא הייתה מתוחה מספיק.(מתחתי אותה מאז)

מה שכן יש רעש חלש מאד של גומי חדש יכול מאד להיות שזה מרצועות אלטרנטור ומזגן, וגם שזה משהו פסיכולוגי אצלי.

האם כדאי להשאיר את זה ככה או שיש צורך להחליף רצועה ומותחן בגלל שנסעתי עם רצועה מתוחה מידי 200 ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

ברוך בואך למועדון !!

יש כדור אדום לקחת בבוקר.

כדור ירוק לפני השינה.

כדור לבן לפני שאתה בודק משהו באוטו תאמין לי לא תשמע שום רעש.

ראה קישור להסבר מקיף לתופעה המתרחבת באוכלוסיה הבוגרת.

http://www.articles.co.il/article/''%D7%9B%D7%9B%D7%94%20%D7%9B%D7%9A%20%D7%95%D7%9C%D7%90%20%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%AA...'':%20%D7%A2%D7%9C%20%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%A2%D7%95%D7%AA%20%D7%9B%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מרק תודה,אני לוקח גם אדום וגם ירוק, אבל אני לא רשום למועדון, אני בטוח שאתה כן ושיש לך את הטלפון שלו ,שלח לי בפרטי.:?

אני עדיין זוכר את השרשור שלך על ה"סדק" בקרטר,אולי פיספסת כדור באותו יום?http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=92853

ולענין, תבדוק כמה פעמים רשמו לי פה לא לקחת סיכון ולהחליף רצועה ומותחן ,ותבין על מה המהומה. אין קשר לרעש החלש ששמעתי:

לבעל הרכב אני לא הייתי מיסתכן והייתי מחליף את הרצועה והמותח אבל!!!!

הרכב שלך, והכסף שלך, אתה תעשה מה שאתה מבין כי "זכותו של האדם לישרוף ממנו בידו".

בברכה בני ל.

כי כשמותחן ייתפס או יתפרק חלילה, ובעקבותיו הרצועה תתעופף או תיקרע ,אתה תקלל את 68 השקלים לפני מע"מ וגם את אמא של המכונאי.
שלום.

אני לא מבין את המוסך המטומטם הזה, הרי מיסב עולה כ 65 ש"ח לפני מע"מ ורצועה עולה 68 ש"ח

לפני מע"מ מה הוא מנסה לחסוך?

אני לא הייתי חוזר למוסך הזה כי אם יגרם נזק למנוע אתה תשלם את זה, כי אם חס וחלילה היה קורה דבר כזה אצלי היתי מחליף מיד גם את הרצועה וגם את המיסב והסיבה לא שווה את הבלגן ו20 פעם ויכוחים.

בברכה בני ל.

לדעתי אין מה לחזור לאותו מוסך,תקן אצל בני,ומהר.

לא לבדוק את הרצועה אלא להחליף וגם את המותחן.

לאחר התיקון, דרוש כספך חזרה,זה מגיע לך.

דוד

וחוץ מזה, תכוון את הטיימינג ברכב שלך לבד כמו שאני עשיתי, ונראה אם לא תתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון ,ולא תשמע רעשים מוזרים:shock2::crazyeyes

ואם למישהו יש תשובה רצינית לגבי האם לדרוש מהמוסך להחליף מותחן ו\או רצועה בגלל מה שקרה, אני אודה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...