Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה דחופה נגנבה volvo XC90

Big Chevy
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובקשר לזה שהם ידרשו כסף, אני לא יודע איך זה במכוניות, אבל בסוסים אתה לא נפגש עםהגנבים אלא יש ערבי ישראלי שהוא המתווך.

אני מאמין שזה אותו הרעיון

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אמא שלך לא השאירה את האוטו מונע ויצאה לשניה לחנות, היא פשוט נתנה לגנבים את האוטו פשוט מאוד.

רק המחשבה של להשאיר ככה 400 אלף שקל באמצע הרחוב עושה לי לא טוב

Big Chevy ידידי, אמך עשתה טעות ועכשיו היא משלמת עליה! לא משאירים אוטו (לא משנה מה מחירו) מונע ללא השגחה!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברת ביטוח לא מתערבת בכלל בגלל שהמפתחות היו בפנים?

אני לא כל כך בטוח אחרי הכל גניבה זה גניבה ואולי הם לא יחזירו לכם את כל הסכום אבל משהו בכל זאת..

אני מקווה שהודעתם למשטרה רכב כזה בולט לעיין ואין הרבה כזה באזור ערבי, חבר שלי נגנבה לו אודי A3 חדשה והמשטרה מצא אותה אחרי יומיים בכפר ערבי..

בכבוד רב

ובתקווה שתמצאו אותה

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברת ביטוח לא תחזיר להם גרוש מסיבה אחת, אם המפתחות לא אצלך, סימן שהם אצל הגנב, וזה אומר שאתה אולי נתת לגנבים את האוטו רק כדי לקבל כסף מהביטוח ולעשות קומבינה. עכשיו תגיד שאולי הם גנבו את המפתחות מהבית בלילה? בשביל זה יש קודנית ואמצעים אחרים בנוסף למפתח. ואם השארת את האוטו ככה, סימן שאולי רצית שהאוטו יגנב ולא הית אחראי ואם אתה לא אחראי ולא עומד בתנאי הביטוח החברה לא תשלם לך כלום.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתגיד שהיא היתבלבלה, נילחצה ודיברה שטויות... טיבעי שבן אדם יגיד דברים מבולבלים במצבים כאילו...

שתגיד שניגנב לה המפתח מהתיק וזה...

שלא תדעו עוד צער

אומרים, שמה שלא ניכנס מהראש, ניכנס מהרגליים!!!!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ToMeR תודה רבה לך הסברת לי את זה וזה באמת נשמע מאוד הגיוני..

אני חושב שאתה צודק באמת אם אני הייתי אחראי מטעם הביטוח לא הייתי מחזיר להם אפילו שקל..

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח לא ישלם והוא צודק לגמרי.

לא משאירים אוטו כזה דולק ועוד ביפו.

לא תקבלו טלפון מהגנבים רוב הסיכויים מכיוון שהערבים אוהבים כאלה מכוניות וסביר להניח שישמרו אותו לעצמם או ימכרו בחלקים- יותר רווחי להם.

מה שכן אפשר לעשות זה שאמא שלך תגיד שהיא התבלבלה, שהיא נכנסה לחנות עם המפתחות בתיק, השאירה אותו איפשהו וגנבו לה מפתחות או משהו דומה, אם תגידו שהמפתח הייה בתוך אוטו כסף מביטוח לא תיראו.

אוטו כזה יכול לבלוט בכפר ערבי לכן המשטרה תוכל לימצוא אותו רק אם תתאמץ וזה דבר שלא קורה הרבה בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמא שלו תגיד שהיא התבלבלה אז מאה אחוז שיקחו אותה לפוליגרף

יוגב 205

פוליגרף אינו עדות חד משמעית בבית מישפט, לא?

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הרעיון של גנבו לי מהתיק, יש איתוראן, הם יודעים שהאוטו היה מונע כל הזמן!

התבלבלה? ישלחו אותה לבדיקה אצל פסיכולוג, הוא יגיד שהיא לא שפויה? אז למה היא על הכביש בכלל? ואז הכל יסתבך יותר.

תרדו מהרעיונות המטופשים האלה, בביטוח גם שאתה צודק אתה לא צודק, שתבינו עד כמה הם מניאקים, עשיתי תאונה והביטוח מכסה רמקולים, הרמקול נבדק ע"י סוכן מטעמם ליד השמאי שלהם, השמאי ראה שהרמקול נפגע! אבל לא אישר לי רמקולים חדשים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי היה רק את המפתח של האוטו בלי כלום. ובקשר לביטוח מה אפשר לעשות?? נגיד שאני מביא מישהו ומבקש ממנו להגיד שהוא ראה שגנבו את הרכב זה יעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לביטוח מה אפשר לעשות?? נגיד שאני מביא מישהו ומבקש ממנו להגיד שהוא ראה שגנבו את הרכב זה יעזור?
תלוי מה כתוב בתנאי הפוליסה .

לא נראה לי שזה יעזור כי אתם אמורים לבצע פעולות מסוימות למנוע גניבה של האוטו ולא עשיתם אותן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי באמת לא רצינו שזה יקרה. אתה חושב שמישהו ירצה שיגנבו לו את הרכב? בטח שלא!!! ומה אפשר לעשות בקשר לביטוח?!?!?!?

******עריכה - בקשות/הצעות למעשים פליליים יימחקו ללא רחם !*********

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...