Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שסתום מתקתק

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד פוקוס 1600 אוטומטי עם כ60 אלף ק"מ שנת 2003.

נשמעים רעשי תיקתוקים של שסתומים מהמנוע, יש איזו מחלה במנועים האלה או שזה דבר חריג?

התיקתוקים נשמעים די חזק כשמניעים, שמפעילים מזגן הם כמעט נעלמים, והרעש החזק בויתר נשמע שההילוכים נמצאים על P, בכל שאר ההילוכים יש רעש חלש יותר.

האוטו באחריות כמובן אבל מעניין אותי כמה זה חריג לרכב הזה והאם זה דורש פירוקים מיוחדים במנוע.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהרעש אכן יוצא דופן (ואם לא בדקת, נסה להשוות מול פוקוס אחרת זהה):

מתי בוצעה החלפת שמן המנוע האחרונה (ק"מ וגם זמן)?

האם הוחלף לשמן מתאים? האם הוחלף גם פילטר?

האם הרעש נחלש לאחר נסיעה קצרה (התחממות השמן)?

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול האחרון בוצע לפני פחות מחצי שנה ובק"מ המתאים לפי הוראות היצרן. הרכב באחריות ומטופל רק במוסך מורשה לפי כל כללי היצרן.

לא בדקתי מה קורה לאחר חימום השמן כי התיקתוק לא צריך להיות בשום מצב ואם הוא מופיע גם שהשמן קר זה מעיד על בעיה. וכן הרעש יוצא דופן, אפילו בפיג'ו שלי אין תיקתוקים כאלה!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקישות האלה באים מהמרימי השסתומים ההידראוליים צריך לבדוק אם הלחץ שמן תקין / משאבת שמן

לפעמים רמת צמיגות השמן יכולה לגרום לכך

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול האחרון בוצע לפני פחות מחצי שנה ובק"מ המתאים לפי הוראות היצרן. הרכב באחריות ומטופל רק במוסך מורשה לפי כל כללי היצרן.

לא בדקתי מה קורה לאחר חימום השמן כי התיקתוק לא צריך להיות בשום מצב ואם הוא מופיע גם שהשמן קר זה מעיד על בעיה. וכן הרעש יוצא דופן, אפילו בפיג'ו שלי אין תיקתוקים כאלה!

תקתוקים משסתומים בשניות הראשונות שלאחר ההנעה, כאשר המנוע קר, הינם דבר טבעי.

אך לטענתך הרעש חריג, ולכן, מכיוון שהרכב באחריות - אני ממליץ לבדוק אותו במוסך מורשה, במטרה לטפל בבעיה.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...