Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה שמתנהלת מולי - קיפוח יכולת תמרון של התובע האם לדעתכם מוצדק?

פוסטים מומלצים

בוא נבין את הסוגיה מעט יותר לעומק.

השכן מלין שהוא נאלץ לתמרן על מנת לפנות ימינה.(זכותו לפנות ימינה או שמאלה כרצונו, כל עוד אין תמרור המונע זאת, בכל מקרה זה שטח משותף לשני הבתים שאינו באחריות העיריה/מועצה, אם אני מבין נכון) 

רכב שאורכו 4.5 מטר יכול לפנות בקלות לדרך שרוחבה 6 מטר והרוחב הפנוי הוא 4 מטר. 

כל שעליו לעשות זה לצאת ישר עד לקו קורה b ( אמצע הרכב בקירוב) ולפנות ימינה ולא אמורה להיות לו כל בעיה לבצע, אלא אם הוא אינו שולט ברכב, לא מפנה את כל ההגה אל תוך הפניה. אם הוא אינו מסוגל לעשות זאת, כל שופט בר דעת לא יפסוק נגדך.

זומנת למשפט על ידי מי? (תביעה אזרחית? הוא נגדך?) לאיזו ערכאה ?  יהיה משפט או בוררות , שככל הנראה בית משפט ימליץ עליה. 

אם יש כתב אישום, עליך יהיה לענות עליו, בכתב. לכן מומלץ עורך דין. 

שמור לך את זה :

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

בוא נבין את הסוגיה מעט יותר לעומק.

השכן מלין שהוא נאלץ לתמרן על מנת לפנות ימינה.(זכותו לפנות ימינה או שמאלה כרצונו, כל עוד אין תמרור המונע זאת, בכל מקרה זה שטח משותף לשני הבתים שאינו באחריות העיריה/מועצה, אם אני מבין נכון) 

רכב שאורכו 4.5 מטר יכול לפנות בקלות לדרך שרוחבה 6 מטר והרוחב הפנוי הוא 4 מטר. 

כל שעליו לעשות זה לצאת ישר עד לקו קורה b ( אמצע הרכב בקירוב) ולפנות ימינה ולא אמורה להיות לו כל בעיה לבצע, אלא אם הוא אינו שולט ברכב, לא מפנה את כל ההגה אל תוך הפניה. אם הוא אינו מסוגל לעשות זאת, כל שופט בר דעת לא יפסוק נגדך.

זומנת למשפט על ידי מי? (תביעה אזרחית? הוא נגדך?) לאיזו ערכאה ?  יהיה משפט או בוררות , שככל הנראה בית משפט ימליץ עליה. 

אם יש כתב אישום, עליך יהיה לענות עליו, בכתב. לכן מומלץ עורך דין. 

שמור לך את זה :

קודם כל תודה,

דבר שני מדובר על המפקחת למקרקעין. 

הסרטון שצירפת מדבר על צורת יציאה אחרת מחניה מאשר זאת שאני מתאר, רכב התובע נאלץ לנסוע ישר ואז לשבור את ההגה ימינה, הוא טוען שהוא עושה את זה בקושי רב אני טוען שאני עושה את זה בעצימת עיניים( כמןבן שזה לא מה שרשמתי) 

וכן הבנת נכון את הפרטים זה רכוש משותף, וזה לא קשור לעיריה/ מועצה. 

השאלה שעומדת כאן האם אני עושה שימוש סביר בחניה מבלי להפריע לתובע, לטענתו הפניה שלו נפגעת ונחסם לו יכולת התמרון. 

איפה בדיוק מצאת פסיקה לגבי ה4 מטר?

תודה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, digidigi כתב:

מדובר על המפקחת למקרקעין. 

אל תטעה: המפקחת זה בית משפט לכל דבר ועניין.

הכי פשוט: תמדוד את האלמנטים בשטח, מצא מגרש ריק ודמה את התנאים (מרחקים, רדיוסי פניה וכו') ובצע את הפניה כאילו אתה השכן. צלם את הכל בכמה שיותר דרכים (מצלמת רכב, רחפן, חבר עם פלאפון...) והצג בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפקחת על המקרקעין היא במעמד שופט שלום לצרכים אלה. אתה לא חייב להיות מיוצג, אבל כדאי מאוד לקבל לפחות תדריך מעורך דין מקרקעין.

סביר שיתקבל איזה צו שיחייב אותך לשמור מרחק מסויים מקצה החניה שלו - בדומה להנחיה לסימון 820 שקישרתי אתמול.

ואני מאחל לך שבכך זה יגמר, כי זה נראה מסוג השכנים שנהנים לתבוע על כל שטות בלי לדבר עם הצד השני קודם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, digidigi כתב:

חברים יקרים, מדובר בשביל גישה לבתי קרקע, זה שטח משותף שבאחריות הוועד, אין כל קשר לעיריה ואין שום שלט  המורה על זה.

אין באמת הנחיה לאיפה מותר להחנות רכבים פשוט יש סטטוס קוו שכל אחד מחנה בלי שיפריע, הוא טוען שזה מפריע לו אנחנו טוענים שלא , אז השאלה הייתה סך הכל האם 4 מטר מספיק כדי לתמרן ביציאה מהחניה בפניה ימינה

בדיוק, אין שטחים מסודרים שם 

נגיד שהוא יקבל את מבוקשו ויוציאו צו שמורה לך לא לחנות שם
מי מבטיח ששכן אחר או כל אורח מזדמן לא יחנה שם?
הייות וזה שטח משותף, אם הוא רוצה להסדיר את עניין החניה שם, הוא צריך לתבוע את הוועד והוועד צריך לסמן את השטח בהתאם להחלטה.
לכן, אני חושב שהוא נובח על העץ הלא נכון
כל זה לא קשור לעניין התמרון.
אם יש ביידך להיכנס לשטח שלו ולצלם את עצמך במצלמות דרך יוצא ממנו בקלות, זה בטח יעזור
אם לא, נסה לצלם אותו, תעד אותו יוצא
אני חושב שהמבחן צריך להיות, שכל עוד הצליח לצאת "במכה אחת" הכל בסדר, אבל אם מתחילי לעשות רוורסים זה כבר פחות בסדר ויש צדק בטענתו

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד: למה הוא תובע אותך. 

כל אחד מדיירי השטח המשותף יכולים חנות בחניות האלו כולל השכן? 

או שאלו חניות שצמודות לבית שלך ורק אתה יכול לחנות שם? 

במידה והתשובה היא השנייה. האם יש סרטוט על כך בטאבו? או שזה כזה "מקובל" שכל אחד מחנה ליד הבית שלו. 

אם תוסיף צילום של המקום מאוד יעזור. אפילו בטשטוש הבתים/שם הרחוב/מספרי רכב. רק שנראה את השביל המתואר והרכבים העומדים בו (שלך, שכן, שכנים אחרים). 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, סולל הדרך כתב:

ממש נכון. לדעתי, אם אכן מדובר בשטח משותף, החלטה על החניה עם/בלי סימון על הכביש צריכה להיות קודם כל באסיפה עם רוב, ובעלי הבית צריכים לבקש לכנס את האסיפה. לא למהר לתבוע אותך או את הוועד. פות"ש, אתה מתייעץ עם הפורום לפני שאתה שולח כתב הגנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, סולל הדרך כתב:

לפני 30 דקות, ניקו פ. כתב:

כל אחד מדיירי השטח המשותף יכולים חנות בחניות האלו כולל השכן? 

תסתכלו בתמונה שצורפה להודעה הראשונה, פות"ש למעשה חוסם את החניה שלו, אז לא כל רכב יכול לחנות שם אלא רק הרכב שלו, בגלל זה השכן החליט לתבוע דווקא אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק... הוא אכן חוסם את החניה של עצמו כמו רבים וטובים שמשתמשים בשטח החניה שלהם לטרמפוליה, בבריכה או מחסן, תופעה בזויה שלא ניתן לאכוף אותה. 

אני לא יודע עד כמה השכן קנטרן, צודק או צר עין אבל אם יתכבד פותח השרשור ויחנה רכב אחד בחניה ורכב 2 ללא שינוי יסתיים הריב.

אם אתה רוצה להתנגח בשכן שלך, כמו שכתבתי, צלם אותו יוצא מהחניה (אתה מוזמן לשתף אותנו) אבל ריב שכנים זה דבר רע! עדיף להגיע להבנות ולא להיכנס למלחמות שלעולם לא תדע איך הן יסתיימו.

דמיין מצב שהשופט יחליט על איסור חניה גורף בשביל, שהרי הוא לא מיועד לחניה. מה אז? גם דפקת את עצמך וגם את שאר השכנים שלך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שZAF אמר.  אני לא רואה בעיה לפנות ימינה.  שיקח כמה שיעורי נהיגה. תביעה הזויה וקנטרנית.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, סולל הדרך כתב:

צודק... הוא אכן חוסם את החניה של עצמו כמו רבים וטובים שמשתמשים בשטח החניה שלהם לטרמפוליה, בבריכה או מחסן, תופעה בזויה שלא ניתן לאכוף אותה. 

אני לא יודע עד כמה השכן קנטרן, צודק או צר עין אבל אם יתכבד פותח השרשור ויחנה רכב אחד בחניה ורכב 2 ללא שינוי יסתיים הריב.

אם אתה רוצה להתנגח בשכן שלך, כמו שכתבתי, צלם אותו יוצא מהחניה (אתה מוזמן לשתף אותנו) אבל ריב שכנים זה דבר רע! עדיף להגיע להבנות ולא להיכנס למלחמות שלעולם לא תדע איך הן יסתיימו.

דמיין מצב שהשופט יחליט על איסור חניה גורף בשביל, שהרי הוא לא מיועד לחניה. מה אז? גם דפקת את עצמך וגם את שאר השכנים שלך.

כנראה זה לא היה ברור אז אסביר שוב - אני חוסם את השער שלי אתה צודק אבל הטענה שלו בגלל שאני חוסם את החניה שלי, זה פוגע לו ביכולת התמרון ימינה, הוא אומר שזה לא קשור לוועד כי זה מפריע לו ורק לו, הוועד לא מתעסק בעניינים שלא מפריעים לכלל ובמקרה הזה זה הפרט שזה השכן התובע, ואתה חייב להבין, הוא מבחינתו מפריע לו שגם אם מישהו חונה שם לדקה ואפילו לשניה, אם למשל מישהו הגיע/ שליח/ טכנאי אורח לפעמים מחנים שם לשעה שעתיים והוא טוען שזה מפריע לו בפניה ימינה

עריכה אחרונה על ידי digidigi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה מפריע לו... צלם אותו יוצא מהחניה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fazer כתב:

תסתכלו בתמונה שצורפה להודעה הראשונה, פות"ש למעשה חוסם את החניה שלו, אז לא כל רכב יכול לחנות שם אלא רק הרכב שלו, בגלל זה השכן החליט לתבוע דווקא אותו.

אתה צודק, פספסתי את זה. 

אם זה היה בשטח ציבורי לדעתי היה נפסק לטובת השכן, שכן אסור לחנות על המעטפה גם אם היא של עצמך. זה שזה לא נאכף זה עניין אחר. 

אולם, ככל שמדובר בשטח משותף אין משמעות למעטפות וכו' כעת. סקרן לדעת איך זה יתפתח. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, סולל הדרך כתב:

אולי זה מפריע לו... צלם אותו יוצא מהחניה!

אתה חושב שהוא מטומטם ויפיל את עצמו? הכביש הוא דו סטרי, הוא פשוט לוקח כל הזמן את הפניה שמאלה הוא לא יפיל את עצמו ויפנה ימינה בכוונה עד המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...