Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות אונליין לברגים - חו"ל

ירחמיאל

פוסטים מומלצים

מחפש חנות אינטרנטית שכזו, כמובן ששולחת ארצה.

עבור פרויקט מסוים אני מחפש 10 ברגים ועשרה אומים של חוזק גבוה, כלומר 10.9 או 12.9.
עד כה מצאתי רק מינימום הזמנה של 100 יחידות, או מוצרים מתוצרת סינית, או סתם חוסר מידע לגבי חוזק האום וכו'.

עליאקספרס ודומיו - לא סומך עליהם שההטבעה על הבורג אכן מסמלת את החוזק.
תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוצא משהו שהמחיר משלוח / המחיר לבורג הוא בבודדים אבסורד לגמרי -> אני אשמח גם כן בארה״ב.

לצערי -> בסופו של יום אני ״מכתת״ רגלי לLows / Home Depot הקרוב ומקווה שיש להם (אם זה לבית - לרכב המקביל זה Advanced autoparts או דומים) - או אוכל את הצפרדע ומזמין כמות גדולה / במחיר יקר ... :|

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בmisumi

או mcmaster

בעבר היינו קונים מהם במקום העבודה.

המחירים במיסומי זולים אבל המשלוח מייקר את העסק.

תוך כדי כתבה גיגלתי ומצאתי שרדקו redco  מייבאים מוצרים של מיסומי לארץ. 

מקווה שעזרתי

• אהבתי 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למקמסטר. לא יודע אם/איך הם עובדים עם פרטיים, אבל כחברה אין שום בעיה להזמין מהם כל כמות, והתקשורת איתם במיילים סבבה. בתוך ארה"ב זה בכלל נפלא כשמקבלים יום למחרת את המוצר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ירחמיאל כתב:

מחפש חנות אינטרנטית שכזו, כמובן ששולחת ארצה.

עבור פרויקט מסוים אני מחפש 10 ברגים ועשרה אומים של חוזק גבוה, כלומר 10.9 או 12.9.
עד כה מצאתי רק מינימום הזמנה של 100 יחידות, או מוצרים מתוצרת סינית, או סתם חוסר מידע לגבי חוזק האום וכו'.

עליאקספרס ודומיו - לא סומך עליהם שההטבעה על הבורג אכן מסמלת את החוזק.
תודה מראש.

לא ציינת את סוג הבורג ומידות.

אני קונה פרונטלית אצל כל תבריג בת"א כול כמות שאני רוצה ויש לו את כול סוגי הברגים וגם מקבוצות חוזק 10.9-12.9.

.

תוכל לרכוש בארץ את כול סוגי ברגים במחיר גבוה בקישור.

https://galboreg-shop.co.il/category/?path=19_284_575

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא כמות לייבא.

או ללכת לכל תבריג/הבורד/אלקה פסטנרס ולשאול אצלהם או ללכת לאחד הסוחרים הקטנים באיזור צ'לנוב (כמו אלגו) ושיאתר לך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא יצא לי מהפה המשפט "אוי, אני מצטער שהזמנתי יותר מדי ברגים". או "יש לי יותר מדי כלי עבודה".

תזמין כמות גדולה ושמור הצד לפרויקט הבא.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hans כתב:

מעולם לא יצא לי מהפה המשפט "אוי, אני מצטער שהזמנתי יותר מדי ברגים". או "יש לי יותר מדי כלי עבודה".

תזמין כמות גדולה ושמור הצד לפרויקט הבא.

גם לי. בגלל זה יש לי מלאי מת של מעל 100,000 שקל של ברגים שבחלקם לא אגע אף פעם.

ד"א, זו הסיבה גם לפערים העצומים בין מחירי ברגים שתקבל בעלי באבא לכמויות לבין מה שאתה קונה בארץ. מאות אלפי פריטים שיכולים לשכב שנים על המדף עד שמישהו יצטרך אותם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אפשרויות אינטרנטיות בארץ. 

אפשר גם (תלוי בפרוייקט שלך) לשנות את סוג הבורג לאלן למשל, שהוא לרוב מקבוצת חוזק מתאימה (רק צריך לוודא את זה). עם או בלי ראש, איך שיותר יתאים (יש אפשרויות מעניינות בלינק למעלה).

אפשר גם לקפוץ לחנויות עם מחלקת ברגים ייעודית, ולברר אם יש להם כזה- בשז"ר שבחיפה יש להם מחלקה שכזו, ואמורים להיות מסוגלים לספק לך אותם. 

כבר רכשתי מהם ברגים ספציפיים בכמות קטנה (5 יח? לא זוכר בדיוק מי ומה, ולא בקטע של החוזק דווקא). 

חוצמזה. 

בעליאקספרס, אם תיתקל בברגים שיש להם גם שם יצרן, גם מספר דגם\מק"ט וגם נתוני חוזק, קנה בלי חשש... עלי זה לא בדיוק המקום שהייתי מצפה שיציג נתוני חוזק של ברגים, כך שספק משם שאשכרה מציג אותם כנראה יודע על מה הוא מדבר. במיוחד כשיש שם פירמה (חברות עם שם לא ירצו שישחירו אותן כמו חברות אנונימיות שיכולות למכור שיט במחיר של שיט) ועוד גם דגם...

מעבר לזה? מקמאסטר. הגו-טו שלי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

שיכולים לשכב שנים על המדף עד שמישהו יצטרך אותם.

ואז כשמחליטים לזרוק, כי זה בורג מיוחד שבחיים לא תצטרך.... פתאום צריך בדיוק אותו.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

McMaster-Carr מוכרים גם בכמויות של 1 יח'. עלויות המשלוח מייקרות את הקניה, אבל הם מחזיקים גם מוצרים "אקזוטיים", מוכרים בכמויות קטנות, נותנים שירות ברמה אמריקאית ויכולים לספק דוקומנטציה לכל פריט (למשל דפי נתונים, COC וכיו"ב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Be roo כתב:

ואז כשמחליטים לזרוק, כי זה בורג מיוחד שבחיים לא תצטרך.... פתאום צריך בדיוק אותו.

לא זורקים ברגים!!

אצלי החוקים של לזרוק תלויים קודם כל בגודל הפריט וכמה מקום/ נפח הוא תופס.  בגלל זה יש לי, למשל, גיטרה חשמלית מפורקת במחסן יותר מעשור 😬- היא פשוט לא מפריעה ולא תופסת מקום.
אחר כך נכנס עניין ה"מתי השתמשתי בו לאחרונה/ מתי יש סיכוי שאשתמש". 
השיקול האחרון הוא זמינות ומחיר. אם הוא זול ונפוץ, ישמצב שאזרוק. 

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה לעבור דירה כל 10 שנים.

ואז צריך את כל הכלים…

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...