Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מדפסת ביתית

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

החסרון במדפסת לייזר זה שהיא פולטת חלקיקים שהם לא הכי ידידותיים לאדם.

יש כל מיני המלצות להתמודד עם זה (כמו לאוורר את החדר, לא לשבת קרוב למדפסת, תחזוקה שוטפת וכו').

אני העדפתי להימנע והלכתי על מדפסת בקבוקי דיו שאמורה גם כן להיות חסכונית יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המדפסות בחדרי קבלה של רופאים הן לייזר, או שהן סתם נראות גדולות ומגושמות ואלה מדפסות דיו? הם מדפיסים לא מעט במהלך היום

והמדפסת צמודה אליהם

לפני 8 דקות, liran123 כתב:

מדפסת לייזר זה שהיא פולטת חלקיקים שהם לא הכי ידידותיים לאדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייזר. כולן. כמויות הנייר שמשמשות ברפואה אדירות. אני מעריך שביום עבודה שלי אני מדפיס לפחות 100 דפים דו צדדיים. לפעמים עובד בחדר שבו מודפסים כמה מאות דפים ביום. אני דואג לאוורר את החדר בלי שום קשר למדפסת - מיקוראורגניזמים באוויר מטרידים אותי יותר.

מכל מקום, ממה שהבנתי בגיגול קצר, מדפסות משרדיות מודרניות פולטות מעט מאוד חלקיקים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, פאר האורה כתב:

רוב המדפסות בחדרי קבלה של רופאים הן לייזר, או שהן סתם נראות גדולות ומגושמות ואלה מדפסות דיו? הם מדפיסים לא מעט במהלך היום

והמדפסת צמודה אליהם

בגדול, אסור להם לעשות זאת.

החוק מחייב חדר מדפסת נפרד למדפסות ליזר בעלות טונר אבקתי

אף אחד לא אוכף את החוק.

לגבי איזו מדפסת, אני מאז ומתמיד כאשר יש דרישה מצד לקוחות להתקנת מדפסת אני מספק אך ורק מדפסות בראדר מסדרת mfc, יש זולות יותר ויש יקרות יותר, יש דיו/ליזר/צבעוניות אך בכל המקרים ניתן להבין שהשימוש הוא לא ביתי אלא משרדי/עסק קטן או חברה קטנה (שעדיין לא צריכה שירותי הדפסה בנפח גבוהה מאוד) ואלו מדפסות מאוד אמינות שנותנות לי שקט

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, sperial כתב:

לייזר. כולן. כמויות הנייר שמשמשות ברפואה אדירות. אני מעריך שביום עבודה שלי אני מדפיס לפחות 100 דפים דו צדדיים. לפעמים עובד בחדר שבו מודפסים כמה מאות דפים ביום. אני דואג לאוורר את החדר בלי שום קשר למדפסת - מיקוראורגניזמים באוויר מטרידים אותי יותר.

מכל מקום, ממה שהבנתי בגיגול קצר, מדפסות משרדיות מודרניות פולטות מעט מאוד חלקיקים. 

אתה בתחום הרפואה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.3.2024 בשעה 10:51, yuvk כתב:

יכול לתת סימוכין לחוק? לא מצאתי חוק כזה.

מצאתי המלצות כלליות:

https://www.osh.org.il/heb/articles/article,442/

‏אין לי סימוכין לחוק על החוק הזה אני שומע כל פעם מחדש מאחר ואני עובד הרבה במשרדים וחברות וכאשר מתבצעת שם איזו עבודת בנייה או שיפוצים אני תמיד שומע את זה מהקבלן שמבצע את העבודה במקום או מאחראי בשטח ואכן מבצעים הכנות בהתאם לכך.

כמו כן כאשר אני בא להוסיף מדפסת כולם מודעים לכך על המגבלות בהתקנה שלה

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, mrmiki1234 כתב:

אתה בתחום הרפואה? 

עוד מהימים שכתבתי בעט נובע.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2024 בשעה 06:40, mrmiki1234 כתב:

מה זה זעיר בחישוב שנתי?

נתקלתי בווידאו הזה אתמול, אולי מפה תבוא הישועה

התיקון הזה בשקל תשעים עבד בינתיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...