Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניות מהסופר שלא הגיעו - מגיע פיצוי לפי חוק הטכנאים?

vxlan

פוסטים מומלצים

לפני 46 דקות, nimrod7676 כתב:

אני לא מרגיש בנוח לצעוק על העובד הפשוט והאחרון בשרשרת. הרי אין לו באמת יכולת( ולרוב רצון ) וזה יכול לחרבן לו את היום. 

אני אומר הכל בדרכי נועם ואם זה לא עובד אז מייל ממזכירות בית המשפט למחלקה המשפטית עושה את העבודה. 

מסכים לגמרי, לכן אמרתי שאני לא אוהב לעשות את זה וגם לא אמרתי שאני צועק. 

פשוט בדר"כ כששומעים 'הליך משפטי' - הכל מסתדר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חזרו אליי והציעו  פיצוי של 100 ש"ח.

לפי כתב התביעה באתר של המועצה לצרכנות, אני צריך לפנות אליהם שוב פעם בכתב ולקבל סירוב, ואז לפנות למועצהעצמה  כדי שתפנה אליהם שוב, ורק אחרי שכל אלו סורבו להגיש תביעה.

@nimrod7676  

עברת את כל השלבים האלה ? מה יקרה אם ישר אגיש תביעה?  בית המשפט לא יאשר? נשמע לי מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני

לפני 49 דקות, vxlan כתב:

חזרו אליי והציעו  פיצוי של 100 ש"ח.

לפי כתב התביעה באתר של המועצה לצרכנות, אני צריך לפנות אליהם שוב פעם בכתב ולקבל סירוב, ואז לפנות למועצהעצמה  כדי שתפנה אליהם שוב, ורק אחרי שכל אלו סורבו להגיש תביעה.

@nimrod7676  

עברת את כל השלבים האלה ? מה יקרה אם ישר אגיש תביעה?  בית המשפט לא יאשר? נשמע לי מוזר.

אני פניתי למועצה אבל לא חזרו אליי בזמן סביר אז הגשתי תביעה בעצמי. 

כן, מן הסתם אתה צריך לדרוש מפורשות את מה שמגיע לך לפי החוק - אם יסרבו פתח תיק בבית משפט. 

אני לא יודע אם אתה חייב, אבל ההגיון אומר שאתה צריך להראות שניסית להסתדר עם הנתבע לפני שפנית לתביעה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

7/8/2024  - תאריך הדיון החזותי (קרי באמצעות וידאו - ZOOM) בבית המשפט.

עד כה החוויה חיובית.

הגשת כתב התביעה היתה נוחה וקלה, היתה לי טעות בירוקרטית - הטופס באתר של המועצה לצרכנות הוא לא נכון - מזכירות בתי המשפט שלחו לי הודעה על כך ואת הטופס הנכון.

הכל דרך האינטרנט.
תיקנתי והגשתי מחדש וקיבלתי תאריך לדיון + שם השופט\ת.

השופט\ת שקיבלתי בעל\ת דירוג די נמוך בגוגל, זה קצת הזוי בעיניי שיש דירוג שופטים כאילו הם עסק.

בכתב התביעה ביקשתי את סכום הפיצוי המגיע לי לפי החוק + עלות יום עבודה.  מעניין אם מישהו ברמי לוי ייצור קשר או שבאמת בפעם הראשונה בחיי אתייצב בית משפט.

עריכה אחרונה על ידי vxlan
  • אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, vxlan כתב:

7/8/2024  - תאריך הדיון החזותי (קרי באמצעות וידאו - ZOOM) בבית המשפט.

עד כה החוויה חיובית.

הגשת כתב התביעה היתה נוחה וקלה, היתה לי טעות בירוקרטית - הטופס באתר של המועצה לצרכנות הוא לא נכון - מזכירות בתי המשפט שלחו לי הודעה על כך ואת הטופס הנכון.

הכל דרך האינטרנט.
תיקנתי והגשתי מחדש וקיבלתי תאריך לדיון + שם השופט\ת.

השופט\ת שקיבלתי בעל\ת דירוג די נמוך בגוגל, זה קצת הזוי בעיניי שיש דירוג שופטים כאילו הם עסק.

בכתב התביעה ביקשתי את סכום הפיצוי המגיע לי לפי החוק + עלות יום עבודה.  מעניין אם מישהו ברמי לוי ייצור קשר או שבאמת בפעם הראשונה בחיי אתייצב בית משפט.

מאמין שלא יגיע למשפט, לרוב משלמים לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, vxlan כתב:

כמה ביקורות?

ומה היו הבעיות אולי אפשר לגשר את זה איכשהוא

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון:

יצרו קשר מרמי לוי ואמרו שיזכו ב600 ש"ח ישירות לכרטיס האשראי תמורת ויתור על התביעה. אמרו שבימים הקרובים הכסף ייכנס. הסכמתי כמובן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כל ההתעסקות היתה פחות משעה.

וגם, לדעתי, אם השופטת היתה רואה שהיתה הצעה לפיצוי בגובה המתאים לפי החוק, שסירבתי לו  - זה היה עלול להתפרש בצורה שלילית בעיניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שופטים גם לוקחים בחשבון בזבוז זמן של התובעים, ולכן היית יכול לדעתי להתפשר על 700-800 ש"ח. כפי שסגרת את הסיפור, הם לא מפסידים דבר מכך שנפנפו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mcaspi כתב:

שופטים גם לוקחים בחשבון בזבוז זמן של התובעים, ולכן היית יכול לדעתי להתפשר על 700-800 ש"ח

אף אחד לא יתן לו יותר ממה שמגיע לו על פי חוק, כי גם השופט לא יפסוק לו יותר ממה שמגיע לו על פי חוק. אין במשפט הישראלי פיצוי על עוגמת נפש אכזבות ובזבוז זמן. יש החזר הוצאות שאתה יכול להוכיח, ותשלום על פי חוק.

בגלל זה החברות כולן מרגישות בנח למרוח את הלקוחות. כי ממילא הן לא ישלמו יותר ממה שהיו אומרות לשלם במקור.

• אהבתי 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון- הגיעו עם דרישה נוספת - לשמור על סודיות ולא לפרסם את המקרה.

כמובן שאני לא מסכים.

המטרה היא לייצר הרתעה אצלם מצאחד,  וידיעה אצל אנשים שסובלים מאותה תופעה מצד שני, שעל מקרה שכזה יש סכום פיצוי המגיע לפי החוק וכמעט ללא מאמץ...

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד להם שהדרישה הגיעה באיחור, פוסט ב-CF לא מחיק :(

אם יתעקשו ללכת למשפט כמובן שתוכל לפרסם טת פסק הדין, על זה אין להם שליטה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Igalz כתב:

אף אחד לא יתן לו יותר ממה שמגיע לו על פי חוק, כי גם השופט לא יפסוק לו יותר ממה שמגיע לו על פי חוק. אין במשפט הישראלי פיצוי על עוגמת נפש אכזבות ובזבוז זמן. יש החזר הוצאות שאתה יכול להוכיח, ותשלום על פי חוק.

בגלל זה החברות כולן מרגישות בנח למרוח את הלקוחות. כי ממילא הן לא ישלמו יותר ממה שהיו אומרות לשלם במקור.

שופט יפסוק 600 ש"ח נוספים ללא הוכחה על בזבוז זמן והוצאות. לכן דרישה של חלק מזה על בזבוז הזמן עד היום ותשלום אגרת המשפט היא סבירה, ותעלה פחות לעסק מהתעסקות במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...