Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניות מהסופר שלא הגיעו - מגיע פיצוי לפי חוק הטכנאים?

vxlan

פוסטים מומלצים

היה אמורים להגיע בין 16:00 ל18:00, עכשיו 21:50 ולא הגיעו.

בטח לא יגיעו בכלל, את ההזמנה כבר אבטל מחר בבוקר - השאלה אם מגיע פיצוי לפי החוק דלעיל? גוגל טוען שכן, אך זה לא מובהק. מישהו פה התנסה בזה?

עכשיו במקום לבלות בשישי בבוקר עם המשפחה אני צריך לנסוע לסופר לעמוד בתור לסחוב קניות.. לקחו לי את בוקר שישי, שזה אולי הזמן היחיד שיש לי להיות עם האישה לבד (שלוש בנות. וכלב).

עריכה אחרונה על ידי vxlan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלה המקרים בהם הוא חל: https://www.kolzchut.org.il/he/פיצוי_בגין_איחור_טכנאי_או_איש_שירות
תיאם ביקור של איש שירות לצורך אחד או יותר מהשירותים הבאים:

1. שירותים במסגרת אחריות על מוצרי חשמל, אלקטרוניקה וגז חדשים, כולל מנגנונים מכניים וחשמליים ברהיטים, בתנאי שמחיר המוצר הוא מעל 150 ₪.
  2. שירותים בהתאם לחוזה למתן שירות, שבו השירות מותנה בתקינות המוצר.
  3. התקנה או הסרה של מוצר.
  4. בדיקות תקופתיות במתקני גז ביתיים.
  5. הובלה של מוצר שנמכר לצרכן (לא רק מוצרי חשמל).
  6. שירותים בהתאם לחוזה למתן שירות מתמשך לתיקון מוצרים תמורת תשלום.

ניתן לטעון ששליח מהסופר נופל תחת סעיף 5.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לשירות הלקוחות? אולי ישחררו פיצוי גם בלי כל הכאב ראש.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהם ישחררו פיצוי, משהו בסגנון שובר של קפה ומאפה, כדי שלא תדרוש מה שאומר החוק. איחור של שלוש שעות מהדד-ליין מחייב פיצוי של כמה מאות (אולי 600 כמו שנכתב). 

ככה זכור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאתר המועצה לצרכנות

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי לפני כמה חודשים עם רשת מזון גדולה - הציעו פיצוי עלוב של 100 שח. 

לא הספיקו מכתבים והתראות - קיבלתי מה שמגיע לי רק לאחר שהוגשה תביעה קטנה( 600 שח פיצוי + 600 שח פשרה )

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, משירות הלקוחות נאמר שיחזור אליי מנהל לדון איתי על חוק הטכנאים.

בעקבות המידע שהעליתם פה, לא אקבל שום פיצוי מוקטן או משהו בסגנון - אדרוש 600 שח בטלפון, ובמידה נגיע לבית משפט, גם פיצוי על ביזבוז יום עבודה שזה לבדו יותר מיכפיל את סכום הפיצוי (ואז הקנייה כבר תהיה על חשבונם..)

תמיד תהיתי איך מתנהלת תביעה קטנה,  כנראה שהפעם אזכה לחוות זאת על בשרי.

אגב, השליח הגיע בסוף ב11 בלילה.

לפחות נחסכה הנסיעה לסופר בבוקר שישי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז יום עבודה לא תקבל קרוב לוודאי, גם לא עוגמת נפש. תביעות קטנות זה לא סדרת טלוויזיה משפטית. בכל מקרה , כפי שכבר הומלץ כאן, תנסה לדרוש פיצוי בשיחה מול שירות לקוחות. לא יתנו- שלח מכתב רשום עם התראה לפני תביעה. תבקש מנמרוד שכתב על קבלת פיצוי בתביעה, את פסד וצרף למכתב בתור אסמכתא

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vxlan כתב:

תודה לכולם, משירות הלקוחות נאמר שיחזור אליי מנהל לדון איתי על חוק הטכנאים.

בעקבות המידע שהעליתם פה, לא אקבל שום פיצוי מוקטן או משהו בסגנון - אדרוש 600 שח בטלפון, ובמידה נגיע לבית משפט, גם פיצוי על ביזבוז יום עבודה שזה לבדו יותר מיכפיל את סכום הפיצוי (ואז הקנייה כבר תהיה על חשבונם..)

תמיד תהיתי איך מתנהלת תביעה קטנה,  כנראה שהפעם אזכה לחוות זאת על בשרי.

אגב, השליח הגיע בסוף ב11 בלילה.

לפחות נחסכה הנסיעה לסופר בבוקר שישי.

שמע, שיהיה בהצלחה, אבל אני לא אופטימי. 

עכשיו יש לי שוב סיפור עם רשת מזון אחרת - חייבו אותי פעמיים על הזמנת אונליין, לא מחזירים את הכסף למרות שהתקשרתי שלוש פעמים וכל פעם התנצלו ואמרו שתוך 3 ימי עסקים הכסף אצלי. 

אני לא הגעתי לשלב הדיון בבית משפט, והבנתי שרוב המקרים נסגרים בפשרה ולא בכותלי בית המשפט. 

לפני 15 שעות, fatboy1340 כתב:

בזבוז יום עבודה לא תקבל קרוב לוודאי, גם לא עוגמת נפש. תביעות קטנות זה לא סדרת טלוויזיה משפטית. בכל מקרה , כפי שכבר הומלץ כאן, תנסה לדרוש פיצוי בשיחה מול שירות לקוחות. לא יתנו- שלח מכתב רשום עם התראה לפני תביעה. תבקש מנמרוד שכתב על קבלת פיצוי בתביעה, את פסד וצרף למכתב בתור אסמכתא

אין צורך לכתוב כלום - באתר של המועצה לצרכנות יש עשרות תבניות לכל מצב

רק תמלא את הפרטים שלך ותשלח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, nimrod7676 כתב:

לא מחזירים את הכסף למרות שהתקשרתי שלוש פעמים וכל פעם התנצלו ואמרו שתוך 3 ימי עסקים הכסף אצלי. 

אני לא אוהב לעשות את זה, אבל כשאין ברירה אני מעט מרים את הקול ומודיע שזאת הזדמנות אחרונה לפני הליך משפטי. בדר"כ זה נגמר כאן והכסף בחשבון צ'יק צ'ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, topop כתב:

אני לא אוהב לעשות את זה, אבל כשאין ברירה אני מעט מרים את הקול ומודיע שזאת הזדמנות אחרונה לפני הליך משפטי. בדר"כ זה נגמר כאן והכסף בחשבון צ'יק צ'ק.

אני לא מרגיש בנוח לצעוק על העובד הפשוט והאחרון בשרשרת. הרי אין לו באמת יכולת( ולרוב רצון ) וזה יכול לחרבן לו את היום. 

אני אומר הכל בדרכי נועם ואם זה לא עובד אז מייל ממזכירות בית המשפט למחלקה המשפטית עושה את העבודה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...