Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום הגשמתי חלום

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלי, בהצלחה, ואני בטוח שתהנה ממנה.

אחרי שעשינו העברת בעלות בערב-הסעודית, לקחתי טרמפ לרחוב ז'בוטינסקי בבני-ברק וצ'יפרתי את עצמי

עם VW Scirocco MK2 GT. תמונות מחר/מחרתיים.

לגבי כל ההפניות לפורום הטכני - עד היום הסוד היא המכונית הכי אמינה שהייתה לי... (חוץ מהחלודה),

הייתי נוסע בה יום-יום בפקקים של כביש גהה, וברוך השם היא אף פעם לא איכזבה/התחממה/נתקעה.

אני מזכיר לכם שהיא יוצרה בדרום איטליה, לא בצרפת :lol:

אתמול נהגתי בה קצת בסיבובים, והבנתי כמה שמילים לא יכולות לתאר את כמות הכיף שהיא נותנת - האוטו הזה הוא פשוט משאבה של כיף שמתחברת אליך ישירות.
הייתם צריכים לראות את החיוך מאוזן לאוזן של אלי אתמול אחרי הכביש של הסופרלנד :wink:

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי - שיהיה בהצלחה הרבה עם השירוקו! אני אקפוץ לראות אותה בקרוב...

לגבי הפורום הטכני, אני בעיקר חמדתי לצון - הסוד הזו היא בסיס מצויין ואחרי שנסעתי בה עוד קצת היום אני פשוט משפריץ ניטים, ממש כמו ילד קטן עם סוכריה, היא פשוט נוסעת כמו שד ומחוברת לנהג ישר לגוף בלי שום סינונים.

זה ממכר!

כרגע מבחינת עבודה אני רואה (לאו דווקא בסדר הזה):

1) החזרת ג'אנטים מקוריים

2) סידור מדפים מתחת לדשבורד

3) בדיקת משאבת בלם ראשית

4) בדיקת מצב רינגים - מתיז קצת שמן מפתח המדיד אם פותחים אותו במנוע פועל

5) בדיקת מצב נזילת שמן בראש ימין

6) והצ'ופר הגדול -תחילת התהליך המתמשך, הארוך, היקר והכאוב של פחחות :razz:

זהו בעצם לעת עתה, לא רע לאוטו בן 23.

ותודה לכל המברכים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il