Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Misfire ol fault

ASHER710
שימו לב! השרשור הזה בן 607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המון תודה לכם ,,

אכן זה הכויל ,ושם החלפתי בין האצבעות ולא קרה כלום ,,,,אגב הזמנתי אחד חדש מקורי עד שיגיע אעדכן ,,,,,

וחיים צודק נדלקת גם מנורת החלקה ,,,,אבל חיים אתה אומר שקיבלתי תשובה ,,והתשובה היא הכויל ,,נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים לא נביא, אבל בעל מקצוע מעולה . 

אין כל קשר לאצבעות , סתם מובילי סליל... שרוולי גומי . 

ממליץ גם להחליף מצתים באותה הזדמנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת בין הפלגים או סלילי ההצתה בין הצילינדרים, והבעיה עברה לצילינדר עם הפלאג או סליל ההצתה החשוד אז יש לנו כבר התחלה של מסקנה. 

מעניין שאף אחד לא הזכיר את המילה אינג'קטור תקול, למרות שהסורק כבר רמז בכיוון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה 

החלפתי בין הפלגים ,פלאגים חדשים מקורי ,והחלפתי בין אצבעות הגומי וגם הסליל שבתוך אצבע הגומי ,,והבעיה נעולה על 2 לא עברה שום מקום ,,,,,ולגבי אנגקטורים בדקתי אחד אחד עובדים נתקתי אחד אחד ובדקתי ,,,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, ASHER710 כתב:

,,,,ולגבי אנגקטורים בדקתי אחד אחד עובדים נתקתי אחד אחד ובדקתי ,,,

טוב מאוד. 

דעתי האישית שכדאי להחליף בין האינג'קטורים ולראות אם הבעיה נדדה לצילינדר המוחלף. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נסה לאבחן במצב ריל טיים הבדלים משמעותיים במדד כל שהוא  בשני  מצבי אבחון, בלי מזגן ועם מזגן.  דרך קצת בעייתית אבל אולי תעלה על משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2022 בשעה 12:17, yairw כתב:

מי החליף את הפלאגים? איך אתה בטוח שהם מקוריים? בשביל לפסול גם אותם כבעיה, תעביר גם פלאג בין צילינדר אחד לשתיים ותראה אם התקלה נשארת בצילינדר 2.

היה בפורום לא מזמן בחור עם תקלה מוזרה בסוזוקי קרוסאובר, התחילו בלהחליף פלאגים, אני אני זוכר נכון זה היה במוסך מורשה ופלאגים מקוריים,

הבעיה לא נפתרה, המוסך פירק את כל הרכב במשך שבועיים, כל הדש-בורד היה בחוץ, עשו אלף ואחת טסטים ולא מצאו קצה חוט,

כמעט בכל דף של השירשור היה לפחות אחד שהתעקש שכל הצרות נשמעות כמו פלאג לא תקין, אבל הבחור התחיל בלהחליף אותם, אז לא מיהר להתייחס,

לא זוכר איך, אבל אחרי יותר משבועיים ללא הצלחה, החליטו להחזור להתחלה, בדקו פלאגים - הכישרונות שמו לו פלאגים לא נכונים, הוחלפו לתקינים והמקרה נסגר.

לכן אני מחזיר אותך לפוסט הראשון שלי פה (מצוטט למעלה)

כמו כן, תמיר2000 מעליי התייחס לבדיקת האינג'קטורים שלך והמליץ לך לנסות להחליף בין 1 ל2 ולראות אם התקלה נודדת

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משו מעניין ,כאשר אני מניע ללא מזגן מתח נע סביב 13.7 במחשב ואין תקלה ,,,וברגע שמדליק מזגן מתח נופל 12.4 בערך ,המחשב מראה ,ואז מתחיל תקלה ,מיס פאיר סילנדיר 2 ,,,,,ואוטו מקרטע ,,,,,,,

וכאשר אני נותן גז ונוסע ,מתח עולה ל13.5  ,ותקלה נעלמת ,,,,

למרות מצבר חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפילת המתח בהפעלת מזגן בסרק זה בסדר וקורה ברוב המכוניות. יכול להיות שהנפילה היא הרבה יותר עמוקה רק שלא רואים את זה על המודד. מציע שתתניע את הרכב, עד שיתחמם ואז תעלה סלד ל2000 ואם אין מד סלד , תלחץ מעט וקבוע על דוושת הדלק , ואז תפעיל את המזגן.  כאן יהיו שתי אפשרויות, או שהתקלה "תעלם" או שתשאר כפי שקרה לפני הניסוי, תחזור עם תוצאות וננסה להתקדם.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...