Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג'וב לבחירות

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גר באשדוד, הוצע לי ליום הפריימריז עבור 12 שעות של חלוקת פליירים, 800 שקל ברוטו שמחויב משום מה ב-25% מס...

מה שמשאיר אותי עם 600 נטו, לא לרוחי.

שמעתי על מקומות שנותנים 1300,1400 ליום מלא, אם מישהו מכיר משרה פנוי, מישהו שמחפש אשמח שיקשרו אותי למשרה מעניינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תבדוקבשתקבל בסוף את הכסף.

אל תזכח שמדובר בגופים פוליטיים ויש אנשים שעדיין מחכים לתשלום מבחירות קודמות.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר משתפים פה בנוגע לבחירות. עבדתי פעמיים דרך חברות כוח אדם שלקחו מתמודדים לפרימריז.

פעם אחת מתמודד בליכוד ופעם אחת למתמודד במפלגת העבודה. בת'כלס חילקתי פליירים וניצלתי הזדמנויות לקחת פיצ'פקס שגם ככה נזרק לדעתי לפח. מי אמר שאני לא צריך מטרייה של מתמודד מספר 171 יובל שטייניץ?

כמה טיפים חשובים. לך על מה שקרוב לך. אל תשתגע עם עבודה בערים אחרות ונסיעות. 

השכר נכנס לי אחרי חודש בערך, יתרון לעבודה דרך מתמודד ולא מפלגה.

מיקום של חלוקת הפליירים או כל עבודה אחרת שלא תהיה. הייתי בודק איפה בדיוק אתה אמור לעמוד והאם קיימת נגישות למים וצל.

יותר חשוב לדעתי עד כמה אתה מוכן למכור את הערכים שלך בשביל כסף?

20220801_221308.thumb.jpg.4395aa50aca98643f0de97ea8c728dc9.jpg

הכי אופנתי שיש

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעקוב אחר הפרסומים באתר של וועדת בחירות מרכזית. בקרוב יחפשו מועמדים לתפקיד מזכיר וועדת קלפי -> פה אין משחקים עם התשלום.

https://www.gov.il/he/departments/central-elections-committee/govil-landing-page

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

קודם תבדוקבשתקבל בסוף את הכסף.

אל תזכח שמדובר בגופים פוליטיים ויש אנשים שעדיין מחכים לתשלום מבחירות קודמות.

בייחוד אם עבדת עם מפלגה שלא נכנסה לקואליציה.

באייטיז החברה שלי עבדה בליכוד ולא קיבלה את הכסף, אלא לאחר שתבעה אותם בבית הדין לעבודה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, שליקו99 כתב:

גר באשדוד, הוצע לי ליום הפריימריז עבור 12 שעות של חלוקת פליירים, 800 שקל ברוטו שמחויב משום מה ב-25% מס...

מה שמשאיר אותי עם 600 נטו, לא לרוחי.

שמעתי על מקומות שנותנים 1300,1400 ליום מלא, אם מישהו מכיר משרה פנוי, מישהו שמחפש אשמח שיקשרו אותי למשרה מעניינית.

תחלק פליירים מסוגים שונים.

למשל של מרץ, ש"ס, בל"ד והציונות הדתית ביחד.

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

יותר חשוב לדעתי עד כמה אתה מוכן למכור את הערכים שלך בשביל כסף?

ברגע שתבין שלאלה שאתה עובד בשבילם ממש אין את הבעיה הזאת, יהיה לך הרבה יותר קל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

ברגע שתבין שלאלה שאתה עובד בשבילם ממש אין את הבעיה הזאת, יהיה לך הרבה יותר קל.

זה נכון גם לסחר בסמים ולזנות.

זה שהצד השני חסר ערכים לא אומר שאתה צריך לוותר על שלך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי 4/3 פעמים עם כחול לבן ותמיד קיבלתי את הכסף.

מדובר בנטו של 1200-1300 שקל אני חושב.

הייתי בגדול משקיף מטעם המפלגה.

בפועל לא עשיתי כלום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני בנים שלי עשו את התפקיד הזה כמה פעמים. בלבול מוח לא יאומן. ספרו קולות 4 פעמים והמספרים לא הסתכמו, ומתברר שזה שגרתי לגמרי, עד אחוז מסויים. והעבודה מ-6 בבוקר עד 6 בבוקר בלי מנוחה. אם יש לך מזל אתה מוצב בקלפי עם קהל נורמלי (יצא לי אפילו להגיש את תעודת הזהות שלי לאחד מהם), אבל אם אתה נופל לשכונה פחות נחמדה זה ממש סיפור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי את תפקיד יו"ר וועדת קלפי פעם אחת.

אכן, העבודה דורשת שעות רבות.

לגבי נושא של ספירת קולות - פשוט צריכים להיות מסודרים, וכך המספרים מסתדרים.

מודה - אני עקבתי אחרי הרישומים (בזמן ההצבעה) בכדי לוודא שאין פאשלות. ובתמורה, סיימנו יחסית מוקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא עושים את זה בצורה דיגיטלית לעזאזל?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבטחת מידע. רוצה שפוטין ינהל לנו את הבחירות?

אין כמו paper trail.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...