Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JAC תרחיב בקרוב את ההיצע עם ג'יפון חשמלי JAC e-JS4

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתונים יבשים:

טווח WLTP בק"מ: 410

הספק 193 כ"ס

גודל סוללה: 65.7kWh

0-100: 7.5 שניות

תקינה אירופית : יש

אורך: 441

רוחב: 180

גובה: 166

בסיס גלגלים: 262

מערכות בטיחות: לא ממש...

מחיר 159900 ש"ח

צפי הגעה: ספטמבר

image.thumb.png.f40fde6aac5b34406f8e261ebe04ac98.pngnew-e-S4-2-scaled.jpgnew-e-S4-3-scaled.jpgnew-e-S4-5.png1643300264-ejs4-i.png1643300253-ejs4-e.jpeg1643300259-ejs4-g.jpg1643299907-1ejs4-f.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מבלבל ה JAC הזה. לרגע חשבתי שהאיות לא נכון וצ"ל GAC 😉  שאגב האקזמפלר של חבר שלי נותן יופי של תמורה כבר 3 שנים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למקרה שתהיתם:

גירסת בנזין של הדגם נמכרת בסין - כך שהרכב לא מבוסס על פלטפורמה חשמלית ייעודית.

יש אפשרות לטעינה מהירה  מ30-80% ב-45 דקות.

טעינה מלאה בעמדת טעינה ביתית ( 6kW (  אורכת קצת יותר מ-10 שעות.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אם אני לא טועה, בהשקה שלו לפני כמה חודשים, דובר שהרכב יגיע עם מערכות בטיחות מלאות.

הרישום הנוכחי ללא מערכות בטיחות מפתיע ומאכזב. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2022 בשעה 08:12, discoTD5 כתב:

אם אני לא טועה, בהשקה שלו לפני כמה חודשים, דובר שהרכב יגיע עם מערכות בטיחות מלאות.

הרישום הנוכחי ללא מערכות בטיחות מפתיע ומאכזב. 

מכיון ובסבב היבוא הקודם שלו, הרכבים הגיעו ללא מערכות בטיחות ונמכרו כולם (לליסינג בעיקר).

האיוויס U5 באותו מחיר נראה עדיף בהרבה.

אז כנראה שהוא משחק על ההספקה המידית ביחד עם חברות הליסינג

לאחר הסתכלות באתר היצרן, מתברר שהרכב ללא מערכות בטיחות במקור.

E-S4.pdf

עריכה אחרונה על ידי calmride

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור לאלדן הגיע אחרי שהרכבים נתקעו וכבר נרשמו יד ראשונה.

אני לא רואה מי הולך לקנות את הדבר הזה. בעיות מלאי והכי זה נכון, אבל הלקוח הישראלי עדיין לא פראייר ואני מאמין שהאוטו הזה יתייבש באולם התצוגה היפה בנתניה עד שיעבור גם הוא לאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...