Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

אני לא עוקב אחרי בלוגרים רוסים/אוקראינים אז את רוב המידע מ-YNET או פה.
לא נתקלתי בזה עד עכשיו, אז מניח שאם זה הודלף מימדי התופעה רק גדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסיה בונה כח מחדש על גבול בלרוסיה-אוקראינה (בשיתוף עם בלרוס). האם מדובר באיום ממשי? האם זה ניסיון למשוך כוחות אוקראינים להגנה על איזור קייב כדי לשחרר מהלחץ על דונבאס וחרסון? האם מדובר בפעולה משולבת שתעשה שימוש גם בכלי נשק שעדיין לא הופעלו?

בכל מקרה, אצלנו בפולין כבר מחלקים כדורי ליגול בבתי הספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות תקיפת רחפנים רוסיים במרכז קייב, ראיתי תמונה של חייל אוקראיני יורה מנשק קל לעבר הרחפן. נזכרתי שלפני הרבה מאוד שנים  בטירונות עברנו הדרכה על ירי כזה לעבר מטוס כמובן, אז לא היו רחפנים, ברור שצריך לירות במרחק לפני כלי טייס, אבל אני לא זוכר מה המרחק. מישהו יכול לרענן את זיכרוני? 

0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו , הרוסים מאז ומעולם היו נגד ישראל , תמיד חימשו את האוייבים שלנו במיטב התוצרת , תמיד מגנים אותנו ותמיד נגדינו , אני לא אומר לתת לאוקראינים כלי התקפה ולהרוג רוסים ,אבל למה לא לתת להם את כל התוצרת נגד טילים מלטים וכו , מעבר לזה שזה יציל המוני חפים מפשע וגם לא יהרוג רוסים , זה גם הפרסום הכי טוב שיש גם למדינה גם לתעשיות הביטחוניות אז למה לא בעצם ?

• אהבתי 1
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שיש לנו עודפי ציוד שאפשר לספק?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לספק עודפי ציוד אלא רק לאפשר לתעשיות הבטחוניות לייצר ולמכור נשק לאוקראינה. 

אני מניח שהחשש העיקרי הוא שרוסיה תפעל באופן דומה ותאפשר אספקת נשק שובר שוויון לגורמים עוינים באזורנו. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מוזר אם יש להם עכשיו ''נשק שובר שיוויון'' ספייר שהם מוכנים למכור עכשיו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש הזה כבר לא רלוונטי. הם כבר מספקים, סיפקו ומה שלא סיפקו הם יספקו.

הם קיבלו משלוחי נשק מאיראן. אפשר להניח שהתמורה שהאיראנים ביקשו היא לא כספית.

יותר בכיוון של איזה תכנון של ראש נפץ גרעיני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Daniel.K כתב:

אני לא מבין משהו , הרוסים מאז ומעולם היו נגד ישראל , תמיד חימשו את האוייבים שלנו במיטב התוצרת , תמיד מגנים אותנו ותמיד נגדינו , אני לא אומר לתת לאוקראינים כלי התקפה ולהרוג רוסים ,אבל למה לא לתת להם את כל התוצרת נגד טילים מלטים וכו , מעבר לזה שזה יציל המוני חפים מפשע וגם לא יהרוג רוסים , זה גם הפרסום הכי טוב שיש גם למדינה גם לתעשיות הביטחוניות אז למה לא בעצם ?

נראה לי שאנחנו מוכרים כל מה שאמריקה מאשרת לנו למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial אנחנו לא עשירים מספיק בשביל לתת אבל למכור בהחלט כן , flytomars ארה"ב רכשה מאיתנו שתי סוללות של כיפת ברזל הם כנראה למדו אותן ועכשיו לא צריכים אותן וביקשו אישור מאיתנו לתת את הסוללות לאוקראינים וגם לזה בנתיים לא הסכמנו , מה הבעיה למשל לסגור עם ארה"ב והאוקראינים שאנחנו נמכור מה שהם רוצים לארה"ב והאוקראים יקבלו את זה מהם ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Mikelt89 כתב:

אם ישראל כל כך פרו-מערבית למה היא לא בברית נאט"ו? 

קודם כל כי אנחנו לא נמצאים בצפון האוקיינוס האטלנטי. 

שנית כל, כי אנחנו לא רוצים לשלוח חיילים ישראלים להלחם במלחמות של אחרים. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Mikelt89 כתב:

כי חברות בברית מחייבת אותנו להילחם במלחמות של אחרים ומחייבת אחרים להלחם במלחמות שלנו.

כידוע, אנחנו כל הזמן במצב של מלחמה. רק דיביל ייכנס איתנו לברית...

לפני 12 דקות, Daniel.K כתב:

sperial אנחנו לא עשירים מספיק בשביל לתת אבל למכור בהחלט כן , flytomars ארה"ב רכשה מאיתנו שתי סוללות של כיפת ברזל הם כנראה למדו אותן ועכשיו לא צריכים אותן וביקשו אישור מאיתנו לתת את הסוללות לאוקראינים וגם לזה בנתיים לא הסכמנו , מה הבעיה למשל לסגור עם ארה"ב והאוקראינים שאנחנו נמכור מה שהם רוצים לארה"ב והאוקראים יקבלו את זה מהם ?

אותה בעיה שיש עם למכור להם ישירות, אלא אם אתה חושב שהרוסים מטומטמים ולא קוראים בפורום על הקומבינה המבריקה הזו...

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Mikelt89 כתב:

מישהו הזמין אותנו? 🙂 חוץ מזה אני חושב שיש סעיף אוסר לצרף מדינות עם סכסוכים טריטוריאליים לא פתורים. אבל אנחנו משתתפים בתמרונים משותפים  עם מדינות שונות מברית נאט"ו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...