Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להתנהל עם רכב חשמלי ללא עמדת טעינה ביתית בישראל היום?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, hans כתב:

עם יד על הלב: כמה אנשים פה, בארץ, בפורום, ביקום, במדינות אחרות, וואטבאר, נוסעים 400 ק"מ בסופי שבוע??? סופי שבוע זה כדי לנוח, ואפילו אם נוסעים לטייל, הטווח יהיה לרוב כמה עשרות קילומטרים בודדים.

טווח של 400 ומעלה הוא בכל מקרה הרפתקה שאתה מתכנן מראש עם עצירות או לינה - גם עם מנוע רגיל.

יש לי יום או יומיים בחודש שאני עושה יותר מ 700 קילומטר ביום אחד בלי אפשרות לטעון בדרך (סבב חורים). 400 הרבה פעמים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 46 דקות, Night Driver כתב:

יש לי יום או יומיים בחודש שאני עושה יותר מ 700 קילומטר ביום אחד בלי אפשרות לטעון בדרך (סבב חורים). 400 הרבה פעמים.

אבל אני זה לא אתה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hans כתב:

עם יד על הלב: כמה אנשים פה, בארץ, בפורום, ביקום, במדינות אחרות, וואטבאר, נוסעים 400 ק"מ בסופי שבוע??? סופי שבוע זה כדי לנוח, ואפילו אם נוסעים לטייל, הטווח יהיה לרוב כמה עשרות קילומטרים בודדים.

טווח של 400 ומעלה הוא בכל מקרה הרפתקה שאתה מתכנן מראש עם עצירות או לינה - גם עם מנוע רגיל.

אצלי בשכונה יש כל מיני משלשלי כבלים להיברידיות, זה נראה מצחיק אבל בתור פיתרון חירום / סגירת פינות זה יעבוד לך בלי שום בעיה.

אגב, מצטרף לאלה שכתבו "מה יקרה אם תחליף עבודה" - בהחלט צריך להכניס את זה לשיקול.

אני. טיול שבת לצפון יכול בכיף להיות 400 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2021 בשעה 15:12, vadim6385 כתב:

למה לשבוע שלם?

ככה אמרת  

בתאריך 23.10.2021 בשעה 12:55, vadim6385 כתב:

פעם בכמה ימים ולבלות שם חצי שעה - 40 דק', אז לא נשמע כזה נורא.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, stum כתב:

לא מבין.

לי זה נשמע שאתה קונה רכב ב200 אלף שקל וחי כמו מישהו שקנה רכב ב5,000

איך חי מישהו שקונה רכב ב200 אלף?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ldti כתב:

גם אצלי, אבל כל סוף שבוע?

סליחה שלא חידדתי את השאלה.

גם המטיילים הכי קשוחים שאני מכיר, מהסוג שיוצאים כל סוף שבוע עם הילדים והפקלאות ומה לא - לא עושים את הקילומטרז' הזה כל סוף שבוע, אלא יוצאים מהבית בטווח של 50-100 ק"מ ברוב המוחלט של סופי השבוע.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, stum כתב:

לא מבין.

לי זה נשמע שאתה קונה רכב ב200 אלף שקל וחי כמו מישהו שקנה רכב ב5,000

לא כל כך הבנתי. מכיר אנשים עם רכב ב 300 אלף שקל שכל סופ"ש משקיעים שעתיים בניקוי הרכב בכימיקלים שהובאו מליבת כדור הארץ ומטליות מנוצות אפרוחים בני יומם, כי הרכב חשוב להם והניקוי לא גורם להם שום סבל, זה אומר שהם קנו רכב ב 5000 שח?! כמו גם חבר שקנה מכונת קפה ב 10 אלף שח שדורשת ניקוי של 45 דקות כל פעם כי מכונת קפסולות לא מספיק טובות, זה אומר שהוא מסכן?! אנשים מבזבזים את הזמן שלהם בדברים כל כך מפגרים, כך שאדם שמשקיע 45 דקות פעם בשבוע, כשבזמן הזה הוא יכול ללכת לשבת בבית קפה/לראות נטפליקס/לשחק משחקי מחשב או סתם לענות לאנשים בקארספורום 😄 זאת הבעיה הגדולה?! ולא שאני חושב שזה אידיאלי אבל רחוק מלהיות מיסכנות, וכאן בכלל מדובר על מישהו שהמעסיק מספק לו עמדות טעינה זמינות (אפשר להתחבר לשקעי כח בעזרת מתאמים) וחשמל חינם, אז הוא צריך לזרוק כסף על רכב בנזין כדי להוכיח שהוא עשיר?! 

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

אז רכב חשמלי בהחלט לא בשבילך. אבל ברור לך שהמסלולים שאתה עושה הם החריגים ולא הכלל.

לפני 3 שעות, ldti כתב:

זה לא שרכבים חשמליים מתים אחרי 400 קמ וצריך ללכת ברגל. מקסימום טוענים וממשיכים. אם זה לא מסלול קבוע על בסיס שבועי לא אמורה להיות עם זה בעיה.

וכן , האידיאלי, ללא ספק, זה עמדת טעינה בבית או בעבודה. אבל אני בהחלט יכול להבין אנשים שכדי לנסוע ברכב עם תמורה עדיפה ישקיעו 45 דקות כל שבוע.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכניס פה שיקול נוסף והוא ההתאמה של הרכב למצבך המשפחתי. מודל 3 והאיוניק הם רכבים, בוא נגיד, שרווקים לא ממש צריכים. אין לי משהו נגד הרכבים האלה ומי שמכיר אותי משרשורים אחרים בפורום יודע שאני פאן בוי של טסלה. 

אהיה אובייקטיבי. אם לא הייתי רווק כרגע אז הייתי מזמין מודל 3 לפני שנה. מכיוון שאני כן רווק, אני לא מחפש רכב מעבר להאצבק נחמד. אוסיף על זה שאני עצלן ואין לי כח להתעסק עם החלפת רכבים - אם היה רכב חשמלי קטן יותר מהמודל 3 זמין בארץ, בסגנון vw id3 ובמחיר טוב, הייתי שוקל ברצינות. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהוא רוצה. השאלה שנשאלת שאם כבר הוא הגיע למסקנה שהוא רוצה רכב הצ'בק ב 150 אלף שח בשביל הכיף שלו לא עדיף לו כבר רכב חשמלי ב 190 שבסופו של יום יעלה פחות וייתן יותר ואין תשובה חד משמעית  לשאלה הזאת, היא מאוד אינדבידואלית והוא מחפש עזרה מחוכמת ההמונים. אם הוא היה מתלבט בין פיג'ו 208 לטויוטה יאריס אני לא חושב שבכלל הייתה שאלה בנושא.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Uri-G כתב:

זה בדיוק מה שהוא רוצה. השאלה שנשאלת שאם כבר הוא הגיע למסקנה שהוא רוצה רכב הצ'בק ב 150 אלף שח בשביל הכיף שלו לא עדיף לו כבר רכב חשמלי ב 190 שבסופו של יום יעלה פחות וייתן יותר ואין תשובה חד משמעית  לשאלה הזאת, היא מאוד אינדבידואלית והוא מחפש עזרה מחוכמת ההמונים.

אחד השיקולים.

השאלה אם החרדת טווח לא תרעיל לי את כל הכיף.

בנוסף, כמו שציינו פה, יכול בהחלט לקרות מצב שעוד כמה שנים אעבור עבודה, או לחילופין, אעבור דירה לכזאת עם חניה פרטית ובעל בית מאפשר (להתקין עמדה).

גם שום דבר לא חקוק באבן, אולי בסוף אחליט בשביל הכיף שלי לסגור 5 אלף בחיסכון כל חודש, וזהו. כל האופציות פתוחות כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

איך חי מישהו שקונה רכב ב200 אלף?

הכוונה הייתה שאתה קונה רכב חשמלי ואז מקושש מקורות אנרגיה כדי לתדלק אותו.

יש המון בשר בין הונדה סיוויק 2002 ללא ירידת ערך לבין מודל 3 חדשה.

מה רע באיזה רכב ב50+- אולי מעט יקר לתחזוקה יחסית, ואולי אמין פחות מההונדה שלך אבל שייספק לך בדיוק מה שאתה רוצה ללא אקרובטיקה מיותרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, stum כתב:

מה רע באיזה רכב ב50+- אולי מעט יקר לתחזוקה יחסית, ואולי אמין פחות מההונדה שלך אבל שייספק לך בדיוק מה שאתה רוצה ללא אקרובטיקה מיותרת

תלוי ברכב.

אני גם לא רוצה להגיע למצב שבו אחליף שיטבוקס בשיטבוקס מינוס 50 אש"ח.

וגם לא מוכן להתפשר על אמינות. מבחינתי זה הבסיס שעליו נבנה כל השאר.

השאלה איזה רכב יפני/קוריאני יש ב50+ אש"ח שיהיה מהנה לנהיגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחכה עוד שנה שנתיים שיהיה מבחר חשמליות לא ב190 אלף. MG יביאו אפילו סטיישן ויהיו רכבים קטנים יותר.
בינתיים הסיוויק תשרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...