Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני קניית רכב - קיה נירו

Guyr989
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

חיפשתי לאחרונה רכב קיה נירו 2018 באזור ה80,0000שח + טרייד אין על יונדאי גטס 2008.

הגעתי לסוכנות רכב מוכרת שהציעה לי רכב ב137,000 ק"מ מליסינג עם היסטוריית טיפולים יחסית טובה ( עדיין לא בדקתי בעצמי, רק לפי מה שהוצג לי בסוכנות ) ב75,000 כולל טרייד אין על הגטס שלי.

רציתי לדעת האם העסקה כדאית או שעדיף לשלם קצת יותר ולקבל משהו עם קילומטרז' נמוך יותר? ( שהיה גם אבל הנציג אמר שהטיפול ברכב לא היה משהו לכן הוא מציע לי את הקילומטרז' הגבוה יותר) 

מה אתם חושבים?

מה המקסימום קילומטרז' שהייתם מוכנים להתפשר עליו?

איזה בדיקות הכי חשובות לכם?

אשמח לקבל כמה טיפים לרכישה ואיך להוציא עסקה טיפה יותר טובה.
תודה מראש!    

עריכה אחרונה על ידי Guyr989
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140000 ק"מ כמעט על רכב בן 3-4 ? נשמע לא מעט-לא חושב שהייתי רוכש רכב כזה.

מגרשים לא חסרים,צריך לדעת למי ללכת (לטרייד אינים של היבואנים/החברות הגדולות ולא לכאלו שצומחים כמו פטריות אחרי הגשם).

מספיק שתכנס לאוטו סנטר/אופרייט ליס ותגיד "בוקר טוב,מחפש רכב מסוג X עד Y ק"מ).

לגבי בדיקות טרם רכישה: בדיקת מסמכים,הצלבת נתונים של רישיון הרכב מול ת"ז (לוודא מי הבעלים הרשומים ברישיון,בדיקת שעבוד -האם רשום ברישיון,מס' בעלים קודמים וסוגיהם.

לאחר מכן,בדיקת הסטורית טיפולים+דוח סליקה- ללא שני אלו לא שווה אפילו לקחת רכב לבדיקה.

אם עבר את הבדיקות המקדימות,הולכים למכון בדיקה שאתה בוחר ובודקים את הרכב.

לרוב,מכוני הבדיקה למעט שילדה כותבים המון כסתח"ים וצריך לדעת לסנן מה באמת צריך תיקון ומה כסת"ח.

כשיהיה לך דו"ח בדיקה,העלה אותו לכאן להתייעצות.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 137000 ק"מ זה קילומטרז' גבוה.  השאלה היא מה נכנס בתקציב.  אני מניח שאפשר למצוא גם נירו מליסיניג שעשתה עד 30000 ק"מ בשנה (שזה גם לא מעט אבל סביר יותר)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...