Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקניית אודי A4

IMILANO
שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שצריך כיוון פרונט וצמיגים,חוץ מזה אין משהו מיוחד. 

גם ברכב שנת 2021 עם 10 אלף קמ לא תצא בדיקה נקייה,כסתח. 

תנסה להוריד במחיר על הצמיגים+לבדוק סורק תקלות במוסך,ראיתי כבר בדיקה שרשמו את זה בגלל נורת בלם שרופה. 

רק תבדוק עם סורק תקלות לייתר בטחון שלא כיבו נורת תקלה יום ליפני שהגעת.(ולא מאמין שזה המצב,רכב בן שנתיים עם אחריות יצרן עדיין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ahmad Hathot כתב:

תוצאות הבדיקה

8AB9E4CD-BFBA-43FF-A72B-F848371E70B3.jpeg

אם היית בעל מכון בדיקה הייתי מתבייש להוציא מסמך כזה. הבדיקות הללו לא שוות אפילו את הנייר שהן כתובות עליו. ההצדקה היחידה לבדיקה, היא אך ורק בדיקת מרכב. באספקט המכאני, חרטא.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Bull-81 כתב:

נראה כמו ערימה של כסת"ח. הייתי בודק את הרכב מכאנית במוסך מומלץ.

כבר המליצו לי על מוסך אנרג'י בחיפה, 
אבל מה לקנות את הרכב ואז להתעורר בבוקר עם שלל של בעיות 😕 ?

לפני 4 שעות, menir1 כתב:

אם היית בעל מכון בדיקה הייתי מתבייש להוציא מסמך כזה. הבדיקות הללו לא שוות אפילו את הנייר שהן כתובות עליו. ההצדקה היחידה לבדיקה, היא אך ורק בדיקת מרכב. באספקט המכאני, חרטא.

את האמת גם לקח לי 700 שקל על הבדיקה, 

בכל זאת מה לעשות? 

תודה לכם

עריכה אחרונה על ידי Ahmad Hathot
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, כל ההערות המכניות הן בלבולי ביצים. כתבו את מה שכתבו כדי לכסות על עצמם במידה ובאמת יש תקלות. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד צמיגים זה שאתה יכל לראות לבד,אין בעיות או משהו נראה ככה. 

המכוני בדיקה האלה בולשיט אחד גדול,עדיף לגשת לפחח טוב לבדיקת תאונות ומוסך שמתמחה בחברת הרכב לחוות דעת אמיתית. 

רכב בן שנתיים,עם פחות מ40 אלף קילומטר,מה יכל להיות רע ברכב כזה אם הוא לא טבע בחורף? 

אני הייתי עושה סיבוב ארוך על הרכב ולוקח למוסך שאתה מכיר שיתן מבט ומתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להסתייג ממה שרשמו, אולי עלות שמן היא אותו דבר, בחלקים אחרים זה לא בדיוק המצב, אבל חלפים כבר נמצאים במקום אחר לעומת הלאון שהזכירו.

כל עוד לא קורה כלום הכל אחלה, ואם יש ביטוח אז גם חלפים הוא יכסה. אבל התחזוקה יקרה יותר ולא אותו דבר.

אם אתה לא נוסע הרבה, ו2,000 ש"ח (נניח) לשנה לא משנים לך - תקבל תמורה טובה מאוד לכסף.

(היו לי A3,A4 וגולף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...