Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה באין כניסה

עידודדד
שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזו מצלמה מדובר? אם מדובר במצלמת בקרה או אבטחה הסיכוי לדו"ח נמוך. אם במצלמת אכיפה - יש סיכוי כלשהו לדו"ח. לא נותר לך אלא להתאזר בסבלנות ולהמתין כמה חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.7.2021 בשעה 19:02, sperial כתב:

באיזו מצלמה מדובר? אם מדובר במצלמת בקרה או אבטחה הסיכוי לדו"ח נמוך. אם במצלמת אכיפה - יש סיכוי כלשהו לדו"ח. לא נותר לך אלא להתאזר בסבלנות ולהמתין כמה חודשים.

מה ההבדל במראה בין שני המצלמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ידני כתב:

לי ידוע רק על מקום אחד בארץ אבל גם שם לא בטוח ,

זה בשער ציון בירושלים בעיר העתיקה

קיבלו דוחות????

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן,זאת תמונה ישנה אבל יש שתי מצלמות אחת עגולה של 360 כזה עם כיסוי שחור ואת מצלמה לבנה כמו מצלמת אבטחה,אני לא יודע אם הם מסתכלות על הרמזור ממול לראות מי עובר אדום או משהו כזה מקווה מאוד שלא

3511AD33-96B9-4F70-86C1-E4DE39521215.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה בתמנה הזו לא רמזור ולא מצלמה. מכל מקום - קשה לי להאמין שמישהו מצלם את המעבר הזה לצורך מתן קנסות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק תוהה למה כל הניחושים?
נסה להיות קצת יותר מודע לעצמך על הכביש וזהו.
אם תקבל משהו אז תקבל, אם לא אז לא.
איך זה ישנה לך משהו בחיים לדעת את זה היום?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...