Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת הונדה סיביק חדשה 1500 טורבו

Avi 1964
שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

האם כל הסיפור עם חדירת דלק לשמן וכו עדיין רלוונטי ?

האם זו באמת הייתה תקלה שהגיעה לרכבים בארץ ? הסיפור עם החלפות שמן תכופות בא לכסות על תקלה או שזה באמת כדי לשמור 

על המנוע לטווח הארוך וזה אפילו מהווה יתרון ביחס למתחרות כמו שאיש המכירות כמובן טוען.

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן בתדירות שהונדה מבקשים אכן בא לשמור על הטורבו, מצד שני הם היחידים שעושים את זה וחברות אחרות אין תלונות ממש על מנועי טורבו בלי טיפולים כאלה

אישית אני חושב ששוה לרכוש אותה רק במחיר במבצע שווה במיוחד, כי במחיר מחירון שלה לפי דעתי יש אלטרנטיבות יותר, ( עם פחות כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה שלגשת למוסך כל 7000 - 9000 ק"מ לטיפול של החלפת שמן ופילטר זה מטרד, מבלי להתייחס להוצאה הכספית הנוספת (במיוחד שמרבית הרכבים דורשים תחזוקה של כל 15ת000 ק"מ). 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות , בנתיים הלכתי לראות אותה ובפנים היא כמו לחזור 10 שנים  ביחס למה שנוסע היום. בסיסית ופלסטיקית שלא לדבר איבזור חסר 

ביחס למה שמקובל היום במכוניות באותו סדר גודל של מחיר  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Avi 1964 כתב:

תודה על התגובות , בנתיים הלכתי לראות אותה ובפנים היא כמו לחזור 10 שנים  ביחס למה שנוסע היום. בסיסית ופלסטיקית שלא לדבר איבזור חסר 

ביחס למה שמקובל היום במכוניות באותו סדר גודל של מחיר  

גם אני שקלתי לרכוש את הרכב הזה לפני שנה, והיה לי סיוויק בת 9 , וגם ההרגשה הייתה שלקנות אותה אחת חדשה לא מרגיש שבאמת התקדמתי 9 שנים קדימה 

בלי שום קשר המחירים של הונדה פה ממש יקרים, יש להם תמחור קצת הזוי

וכמו שאמרת יש באמת מתחרים עדיפים עליה גם מבינת מנועים( חסכון בדלק) וגם מבחינת עיצוב ואיכות

לצורך העניין מוכרים היום פיגו 2008 דיזל ב135 אלף ולפי דעתי נותת תמורה יותר מהסיוויק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, ofer3212 כתב:

גם אני שקלתי לרכוש את הרכב הזה לפני שנה, והיה לי סיוויק בת 9 , וגם ההרגשה הייתה שלקנות אותה אחת חדשה לא מרגיש שבאמת התקדמתי 9 שנים קדימה 

בלי שום קשר המחירים של הונדה פה ממש יקרים, יש להם תמחור קצת הזוי

וכמו שאמרת יש באמת מתחרים עדיפים עליה גם מבינת מנועים( חסכון בדלק) וגם מבחינת עיצוב ואיכות

לצורך העניין מוכרים היום פיגו 2008 דיזל ב135 אלף ולפי דעתי נותת תמורה יותר מהסיוויק...

העיניין העיקרי שלי בסיוויק היה הגיר הידני. רק הם מביאים לצערי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הסיוויק מתאימה לך מבחינת גיר ידני, שים לב שמתחיל באוגוסט מבצע שלהם בהוט מועדון צרכנות

בדרך כלל נותנים את ההנחות גם למי שלא חבר במועדון הוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.7.2021 בשעה 08:21, ofer3212 כתב:

אם רק הסיוויק מתאימה לך מבחינת גיר ידני, שים לב שמתחיל באוגוסט מבצע שלהם בהוט מועדון צרכנות

בדרך כלל נותנים את ההנחות גם למי שלא חבר במועדון הוט

באמת ? מאיפה אתה יודע , זה פורסם איפושהוא ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Avi 1964 כתב:

באמת ? מאיפה אתה יודע , זה פורסם איפושהוא ? 

אני חבר במועדון הזה, זה פורסם לפני כמה ימים וראיתי שאת הסיוויק אוטומט היה הנחה של 10,000 ש"ח 

אבל לא צויין שיש דגם ידני

מצרף לך פה לינק לחוברת המבצע

https://mdirect.digitaler.co.il/honda-moadon21/

טעות שלי רשום הנחה לסיוויק 4,000 

קצת מאכזב ההנחה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...