Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבילה ש"נעלמה"- 17TRACK אומר, הגיעה לארץ ונשלחה הודעה לאיסוף. דואר ישראל לא שמע על המספר מעקב. מה עושים?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתר 17TRACK הוא לא רע, והרבה פעמים מעודכן עוד לפני דואר ישראל, אם כי התאימות שלו לפעמים לוקה בחסר.

האתר מראה שהחבילה הגיעה לארץ בשלום, ויצאה מתל אביב למרכז איסוף ב-20 לחודש ונשלחה לי על כך הודעה. 

אתר דואר ישראל אומר, כרגיל, "אין נתונים על חבילה מספר".

מדובר על חבילה שהוזמנה לפני כחודשיים והתאריך האחרון להגעה היה ב-22 לחודש.

יצרתי קשר עם המוכר באיביי ודיברנו.

אני לא יודע איך להתקדם מכאן- איך אני יכול לנסות לאתר את החבילה הסוררת?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול יותר מדי לעזור לך במצב הקיים, 

מה שכן יכול להגיד לך, שבמקרה שהיה לי ,דואר ישראל שלחו את משלוח לסניף דואר הלא נכון, אמרו שהוא יעשו מיון מחדש כי נפלה טעות באשמתם, ובקיצור אחרי המון זמן המשלוח לא מוין מחדש ונרשם שהוא "נשלח בחזרה לשולח". 

אפילו במצב כזה, התשובה שלהם הייתה מאוד ברורה- לך תדבר עם המוכר, תסתדר איתו ועזוב אותנו באמ'שך. 

בקיצור, מה שבא להגיד שאם המשלוח לא יגיע, עם הדואר אין לך בכלל מה לדבר. כול הדיון לגבי החזר כספי/משלוח מחדש יפול לגמרי על המוכר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהייתי ממליץ לך זה ללכת לנקודות איסוף הקרובה ביותר אליך (לא בשעת עומס) לתת לעובד את מספר המעקב שיבדוק במערכת שלהם.

לא תמיד האתר שלהם מסונכרן עם המערכת, היו פעמים בהם לקחתי חבילה(קבלתי מסרון) והעובד בדואר אמר לי רגע אני רואה יש לך פה עוד חבילה(לא קיבלתי מסרון).

• רעיון טוב! 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ברווז כתב:

ויצאה מתל אביב למרכז איסוף ב-20 לחודש ונשלחה לי על כך הודעה. 

מדובר על חבילה שהוזמנה לפני כחודשיים והתאריך האחרון להגעה היה ב-22 לחודש.

כמו שאמרת בעצמך, האתר של דואר ישראל לא מתעדכן באופן יומי,

ציינת שהפער הוא יומיים ולכן אני באופן אישי הייתי ממתין עוד כמה ימים.

• רעיון טוב! 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Electron כתב:

מה שהייתי ממליץ לך זה ללכת לנקודות איסוף הקרובה ביותר אליך (לא בשעת עומס) לתת לעובד את מספר המעקב שיבדוק במערכת שלהם.

לא תמיד האתר שלהם מסונכרן עם המערכת, היו פעמים בהם לקחתי חבילה(קבלתי מסרון) והעובד בדואר אמר לי רגע אני רואה יש לך פה עוד חבילה(לא קיבלתי מסרון).

איזו מהן? :shock2::roll:😢

מאז שהתחילה הקורונה, אני קיבלתי את החבילות שלי ב-10 מקומות שונים, לא כולל את אלו שאני בחרתי מתוך רשימה שהציעו לי.

יש לי סניף דואר צמוד לבית. 4 דקות הליכה. מילולית.

לפני הקורונה, החבילות היו מגיעות לשם. 

אחרי הקורונה, התחילו להגיע למרכז מסחרי בעיר התחתית איפה שאני לא מגיע ביום יום, והסניף נסגר ב-15 כל יום ולא פתוח בערב (כי קורונה?).

אחרי זה החבילות התחילו להגיע לחנות שצמודה (! מילולית! צמודה!!! 10 שניות הליכה ברגל) לאותו סניף דואר לפעמים.

פעמיים הגיעו חבילות למפרץ (סניף הצ'קפוסט).

חנויות שונות- ליד הבית, רחוק מהבית, קרוב יחסית לבית.

איבדתי את הכיוון, הצפון, הדרך והמחשבה כבר...

דניאל, תודה.

האתר שקישרת אומר אותו הדבר- שהחבילה נמסרה ל"סניף", ולא מגדיר איזה סניף- ולא אומר שנמסרה הודעה על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברבז, הכוונה לנק' איסוף קרוב הייתה נטו עניין של נוחות ותו לו, אתה לא צריך לנחש איפה החבילה.

אתה צריך שמישהו מהעובדים יבדוק במערכת שלהם את המס' מעקב ועל הדרך תסביר להם את הבעיה,  זה לא יזיק, אולי יהיה להם פתרון אחר.

• רעיון טוב! 1

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לפיזור חבילות בעיר, ממליץ לך לכתוב מכתב דרך אתר דואר ישראל ולדרוש שהחבילות יגיעו לסניף דואר או נקודת חלוקה קרובה לבית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הדואר שואל במייל ואז אני בוחר באיזו נקודה בדיוק לקבל את החבילה,

אבל רק בפריטים "כבדים" שמחירם בערך 20 ש"ח ומעלה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים כשהחבילה מגיעה לארץ היא מקבלת מספר מעקב שונה מהמספר הבינלאומי, לכן קורה שלפעמים יש אי-התאמה.

זה גם לא נכון שאתר הדואר לא מתעדכן באופן יומי - הוא מתעדכן בלייב (17TRACK לוקח את המידע על חבילות בארץ, מהמערכות של דואר ישראל...)

אם ב-20 (יום שלישי) היה כתוב שהיא יוצאת לנקודת החלוקה אז הגיוני שיקח עוד כמה ימים. אתה יכול לתת את המספר?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Blaz00r כתב:

לפעמים כשהחבילה מגיעה לארץ היא מקבלת מספר מעקב שונה מהמספר הבינלאומי, לכן קורה שלפעמים יש אי-התאמה.

זה גם לא נכון שאתר הדואר לא מתעדכן באופן יומי - הוא מתעדכן בלייב (17TRACK לוקח את המידע על חבילות בארץ, מהמערכות של דואר ישראל...)

וואלה, זה יכול להיות ההסבר למה שקרה לי, לא קבלתי מסרון ולא ראיתי באתר שהחבילה הגיעה. מה הסיבה שחבילה מקבלת מס' מעקב שונה אתה יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. פשוט צריך לדעת שזה קורה 🙂 הזמנתי מאות חבילות ואף פעם לא קרה שחבילה שהיה לה מספר מעקב פשוט נעלמה (כן קרה שהיא הגיעה כמה חודשים אחרי). אז צריך סבלנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, דניאל1983 כתב:

בקשר לפיזור חבילות בעיר, ממליץ לך לכתוב מכתב דרך אתר דואר ישראל ולדרוש שהחבילות יגיעו לסניף דואר או נקודת חלוקה קרובה לבית.

עשיתי את זה כבר. יותר מפעם אחת. 

רמת יעילות: לשים מסננת פסטה על הראש, לצייר מעגל על הרצפה, לשבת בפנים, לצעוק "קרוהבצדי ךלחישדג ,ףלךשחד ן! " ולחכות שיופיע שד.

לפני 4 שעות, Mr.Hybrid כתב:

קורה לפעמים. כמו שציינתי, בחלק מהחבילות בשנה האחרונה זה קרה לי, אבל רק עם עליאקספרס. זו חבילה מאיביי (במחיר 40$ בערך).

לפני 4 שעות, Blaz00r כתב:

אם ב-20 (יום שלישי) היה כתוב שהיא יוצאת לנקודת החלוקה אז הגיוני שיקח עוד כמה ימים. אתה יכול לתת את המספר?

המספר מעקב שצויין באיביי, מסתבר, היה לא נכון. הספק רשם לי את המספר המתוקן בהודעת תשובה אחרי שפניתי אליו.

אם אכן החבילה הייתה יוצאת לנקודת חלוקה ב-20 לחודש, אתר הדואר היה כותב עליה משהו ולא "אין נתונים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Mr.Hybrid כתב:

בזמן האחרון אני ממלא את הטופס באתר הדואר, ואז החבילה מגיעה לאן שנוח לדואר - ולי מאוד לא (מילא המרחק מהבית - זה סניף חסר חניה לחלוטין). והשוס הגדול - לפאמים - תלוי בפקיד - מסרבים לקבל אותך אם לא הזמנת תור (יומיים) מראש, גם אם הסניף ריק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ברווז כתב:

עשיתי את זה כבר. יותר מפעם אחת. 

רמת יעילות: לשים מסננת פסטה על הראש, לצייר מעגל על הרצפה, לשבת בפנים, לצעוק "קרוהבצדי ךלחישדג ,ףלךשחד ן! " ולחכות שיופיע שד.

קורה לפעמים. כמו שציינתי, בחלק מהחבילות בשנה האחרונה זה קרה לי, אבל רק עם עליאקספרס. זו חבילה מאיביי (במחיר 40$ בערך).

המספר מעקב שצויין באיביי, מסתבר, היה לא נכון. הספק רשם לי את המספר המתוקן בהודעת תשובה אחרי שפניתי אליו.

אם אכן החבילה הייתה יוצאת לנקודת חלוקה ב-20 לחודש, אתר הדואר היה כותב עליה משהו ולא "אין נתונים".

אז לא הבנתי כלום,

איפה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...