Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ראב 4 מסלקט עם ליקויים במשמעות גבוהה

ozbi
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני לקראת סגירה על רכב ראב 4 דרך טויוטה סלקט, כולל אחריות סלקט וכל הבדיקות להם הם מחויבים.

הרכב החליק על ליפט במוסך שלהם, הוצגו לי תמונות ונראית מעיכה קלה בקורה הנהג ונזק לדלתות.

הוחלפו שתי דלתות ובוצעה עבודת פחחות שנראית יסודית על ידי מוסך מורשה טויוטה והוצע למכירה כרכב "סלקט".

הרכב שמור ומטופל לאורך השנים.

בדיקת הרכב שהוצגה לי מציגה את מצב הרכב עם ליקויים במשמעות גבוהה : "תיקוני תאונות בגוף הרכב, תיקוני עמודים ופנל גג, תיקונים ברצפת תא , תיקונים בדפנות אחוריות"

המוכר של סלקט פנה לבקשתי למכון הבדיקה לוודא אם יש פגיעה בטיחותית והוא אמר שאין, וטויוטה הוסיפו את זה כסעיף שהם מתחייבים עליו.

הרכב יימכר לי פחות כמה אלפים ממחיר השוק+ על פניו "השקט הנפשי" שאני אמור לקבל מסלקט.

סחירות בהרכב פחות חשובה לי כי אני מתכנן להחזיק לשנים רבות, אך חשוב לי מאוד שהרכב בטיחותי.

ההתלבטות שלי היא האם להאמין למוניטין של סלקט ולבוחן הרכב ולקנות למרות שיש סעיף 'משמעות גבוהה', או לוותר?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב למי שחשובה לו הבטיחות. 

גם אם התיקון בוצע ברמה הגבוהה ביותר, הרכב לא יהיה בטיחותי בתאונה נוספת חס וחלילה, לעומת רכב זהה שלא עבר תאונה. 

משתמע מדבריך שגם ההפחתה מהמחירון איננה משמעותית. לכן הייתי מוותר. 

גם אם אתה לא מיחס חשיבות לנושא הסחירות. קח בחשבון שבמקרה של מימוש ביטוח (גניבה/טוטאלוסט) אתה תקבל מחיר מופחת בהרבה מהמחירון.

רכב עם נזק כזה קשה מאוד למכור. ומחיר מחירון מינוס 30% (במקרה הטוב) זו לא מילה גסה כאן. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי - הולכים לטויוטה סלקט כדי להימנע מרכבים כאלה.

בטח לא לשלם אקסטרה פרמיה על "סלקט" . לא ברור מדוע הוא נמכר דרכם, לפחות יש שקיפות לגבי חומרת התאונות. 

לא הייתי קונה מהם את הרכב הזה, חד משמעית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שנפגעו עמודים, לא הייתי קונה. בטח לא בכמה אלפים מתחת למחירון. אולי ב 50% פחות מהמחירון, ודם זה כנראה שלא. 

שימכרו את הרכב למישהו אחר. 

המלצתי - לא לרכוש את הרכב כלל. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

החלטתי לבטל את העסקה בעצתכם החד משמעית.

מפתיע מאוד  ואולי קצת מאכזב שטויוטה סלקט מציעים רכב עם פגיעה במשמעות גבוהה ולמציגים אותו כ"שלדה נקייה" וללא בעיה בטיחותית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.7.2021 בשעה 23:09, vladclar כתב:

דעתי - הולכים לטויוטה סלקט כדי להימנע מרכבים כאלה.

בטח לא לשלם אקסטרה פרמיה על "סלקט" . לא ברור מדוע הוא נמכר דרכם, לפחות יש שקיפות לגבי חומרת התאונות. 

לא הייתי קונה מהם את הרכב הזה, חד משמעית.

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה אצלם- פעם אחת הגיעה כבר לטלויזיה לאחת התוכניות (הכל כלול/וואטאבר) והיה שם תחקיר מקיף מקיף בחברה על סיפור דומה בדיוק.

פגיעה במשמעות גבוהה ובטח בעמודים- חלילה בתאונה הבאה באותו מקום -לא הייתי חושב אפילו על להסיע את היקרים לי..

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה בדיוק, סוגי רכבים שאמורים להימכר במגרשי סוחרים.

ואם לא ייפול להם הפראייר התורן, לא מן הנמנע שזה יהיה הכיוון של הרכב הזה בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאגת אותי - אני הולך לבדיקה חוזרת עם הקיה שרכשתי (אמנם מסוכנות אחרת של טויוטה),

הסתמכתי על הבדיקה של קומפיוטסט שהציגו בפני (הבדיקה נעשת ע"י הבעלים של הרכב לפני המכירה ועם הבדיקה הם מגיעים לסוכנות, כך היה עם שלי שלחו אותי לבדיקה באותו מכן ואת התוצאות תייקו בתיק הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה צריך ליהלחץ וללכת לבדיקה חוזרת.

הם לא מפברקים בדיקות - זאת באמת הבדיקה שאיתה המוכרים מתקבלים לטרייד. 

גם במקרה של פותח השרשור כל הפגיעות רשומות בבדיקה.

פשוט מוזר שאין שום סינון של רכבים עם פגיעות בטיחותיות והכל מתקבל ל"סלקט". 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2021 בשעה 08:52, ozbi כתב:

תודה לכולם!

החלטתי לבטל את העסקה בעצתכם החד משמעית.

מפתיע מאוד  ואולי קצת מאכזב שטויוטה סלקט מציעים רכב עם פגיעה במשמעות גבוהה ולמציגים אותו כ"שלדה נקייה" וללא בעיה בטיחותית.

כתבתי כאן פעם שקרוב משפחה קנה מהם רכב עם בדיקה נקיה לגמרי. (כמובן במחיר מיוחד כי זה סלקט)

בעת הפעלת ביטוח בטוטלוס התברר שהרכב עבר תאונה משמעותית מאחורה.

זאת סוכנות כמו כל סוכנות.

ההבדל שהם מוכנים לתת "אחריות" שגם ככה בדרך כלל לא ממומשת כי זה רכבים אמינים וחדשים יחסית.

על האחריות הזאת משלמים  מחיר לא נמוך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2021 בשעה 21:08, yossiaviel כתב:

אלה בדיוק, סוגי רכבים שאמורים להימכר במגרשי סוחרים.

ואם לא ייפול להם הפראייר התורן, לא מן הנמנע שזה יהיה הכיוון של הרכב הזה בסופו של דבר.

כנראה הפראייר התורן שבעזרתכם הוא לא אני נפל מהר מאוד, הרכב נמכר יום אחרי שהודעתי להם על ביטול וביקשתי שיחזירו את המקדמה (אגב היה תהליך נעים והמקדמה הוחזרה במהרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...