Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנגליה מול איטליה! מי יכל לחלום על גמר כזה - אבל ברצינות מי הארץ עם המכוניות היותר מדהימות? יש סקר!

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר איזה חודש טוחנים לי את הראש על היורו, ואני לא מבין בכדורגל, אני מתעניין בדברים של בנים בעיקר.

ואז פתאום אני שומע שאנגליה מול איטליה וישר עולות לי לראש כל המכוניות המדהימות (ובואו, הפחות מדהימות שהארצות האלו העמידו)

אז החלטתי לעשות סקר קטן...

https://cars.walla.co.il/item/3447500

אגב, עצרתי את עצמי בכוח לא למצוא את המקבילות הבריטיות למולטיפלה והאיטלקית לטרנזיט, ומי המקבילה הבריטית לווספה ומלא דברים שעליהם אני יכול לדבר רק עם האנשים כאן.

OPEN !1.jpg

• מצחיק 5

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתתף בשום סקר שיש בו תמונה של אלפא ארנה O_o

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, GR8Day כתב:

איטלקיות, ללא ספק.

כמויות אופי בלתי נדלות.

אם כי לדעתי גולת הכותרת היא יגואר E טייפ הבריטית.

אם אפשר עדין לקרא ליגואר בריטית😄

אבל לנושא שאלה באמת טובה...

אני חושב שלשתיהן יש הדהמות ואכזבות אבל לדעתי יותר איטליה

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמובן - איטלקיות.  למשל -

lancia.thumb.jpg.3a3e5fa60ffa0d3ad26fcc2d65f72476.jpg

אם כי, במחשבה שניה, ייתכן שהאנגלים לוקחים בהליכה ?

reliant-robin-56840b5d4f731.thumb.jpg.00ef369d08bc97f8b5ecc985fdec7653.jpg

קשה, קשה .....

• מצחיק 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול איטלקיות - אבל אם תשאלו אותי על מורגאן אאירו GT או על TVR סרברה - אהההמ  מצטער איטליה אבל איי גו בריטס. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר חשוב. ב-f1 זה טיפה בעייתי. אני גם שונא את מרצדס, וגם הייתי מצביע ללוטוסים ההיסטוריות מול כל דבר אחר בעולם

בגדול אם הייתי רוטשילד, הייתי נוהג בלוטוס. בכל מצב כלכלי אחר כנראה שממשיך עם איטלקיות

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אני משוחד.

אבל לדעתי הבריטים לוקחים בהליכה (אסטון מרטין, לוטוס, לנדרובר, זנוס, נובל). ויש להם גם רכבי יוקרה ופאר (רולס רויס, בנטלי), מה שאין לאיטלקים.

וכיום זה נראה שהאיטלקים נשארו רק עם פרארי ואלפא, שזה הרבה אבל לעומת העבר, אפעס...

toyota avensis 2007 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשיית רכב בריטית מתה, תעשיית רכב איטלקית עוד איכשהו מקרטעת, אז כנראה שאיטלקים ניצחו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, bigmik כתב:

יפניות

גרמניות

איטליה

לפי הסדר הדירוג שלי.

המממ... מדהימות?  יפניות? 
נראה לי שלא הבנת את השאלה בכותרת 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...