Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנגליה מול איטליה! מי יכל לחלום על גמר כזה - אבל ברצינות מי הארץ עם המכוניות היותר מדהימות? יש סקר!

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, קרמבו כתב:

אגב, עצרתי את עצמי בכוח לא למצוא את המקבילות הבריטיות למולטיפלה והאיטלקית לטרנזיט, ומי המקבילה הבריטית לווספה ומלא דברים שעליהם אני יכול לדבר רק עם האנשים כאן.

OPEN !1.jpg

חבל שעצרת 😉😊

מה רע בבדפורד 🤣  Bedford CA for sale

וה"טרנזיט של אלפא רומאו !

Alfa Romeo, Romeo 2 van, an Italian alternative the VW Type 2 | Alfa romeo,  Alfa romeo cars, Alfa romeo logo

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zaf כתב:

המממ... מדהימות?  יפניות? 
נראה לי שלא הבנת את השאלה בכותרת 😉

טויוטה סופרה, ניסן GTR, הונדה NSX, להמשיך?

תעשיית רכב יפנית זה לא רק קורולה, אתה יודע.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

חבל שעצרת 😉😊

מה רע בבדפורד 🤣  Bedford CA for sale

וה"טרנזיט של אלפא רומאו !

Alfa Romeo, Romeo 2 van, an Italian alternative the VW Type 2 | Alfa romeo,  Alfa romeo cars, Alfa romeo logo

בהחלט ובהחלט, היו עוד, עוד הרבה

אבל וואלה, קיבלתי רעיון לאיזו סדרת כתבות סקרים.
יש גם את המקבילה של אלפא ללנדרובר סדרה 1:

Alfa Romeo 1900 M AR51 1412 (1952–1954) wallpapers

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

תעשיית הרכב היפנית היא הרבה יותר מקורולה וגם יותר מהמכוניות האלו, שהן המוכרות יותר - אבל הסקר היה אנגליה מול איטליה בגלל הגמר של היורו.
אבל הנה מתקרבת האולימפיאדה בטוקיו - אפשר לעשות סקר מגניב של מקבילות מוטוריות של ענפי אתלטיקה ומי המכונית הכי מתאימה.

הרמת משקולות - קל, מכוניות שרירים

מרתון - קורולה

ריצת משוכות - לנצ'יה 😜

הדיפת כדור ברזל - סאאב

שחיה צורנית - כל מה שיש לו הנעה אחורית, דיפרנציאל מוגבל החלקה ומישהו שיודע לנהוג

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

אתה יכול בהחלט להמשיך, מדובר ברשימה לא ארוכה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, bigmik כתב:

יפניות

גרמניות

איטליה

לפי הסדר הדירוג שלי.

לפני 4 שעות, zaf כתב:

אם אוסטרליה משתתפת באירוויזיון - אז למה לא נשתף מכוניות יפאניות בגמר?

וברוח האירוויזיון - למה לא סוסיתא (א-פרופו הריליאנט).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, vadim6385 כתב:

במובן מסויים נכון. אם כי הכוונה שלי הייתה לאותן מכוניות משנות ה 50-60 , אני לא בטוח שהיפניות היו שם אז. 

המיני, MG, ספיידרים (הראשונה ב 1966) למינהן ובכלל, האקזוטיקה לפחות הייתה יותר אירופאית. 

סופרה ראשונה הייתה ב 1978 ,סקיילין ראשונה 1969 ,  NSX -1990  ומיאטה בכלל ב 1989.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האונו "חדשה מידי" 

אנגליה לא הצליחה לזכות בגביע מעל 50! שנה. אז ההשוואה לתעשיית הרכב החל מ 50 שנה אחורה 😏

ולמעשה תעשיית הרכב הבריטית "הטהורה" די מתה כבר לפחות 30 שנה אאל"ט. באותו הזמן החלו לעלות היצרנים היפנים והקוראנים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2021 בשעה 15:04, zaf כתב:

הבנתי הבנתי ועניתי, אני קצת יש לי נסיון קל, לא גדול מדי

20210521_140333.jpg

354535085_7.4.2015-23.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיק הגדול, הן "חדשות" מידי 😀
איבו ראשונה 1992. STI ראשונה גם כן 1992 

המטרו 6R4 - נולדה 1984

הלנצ'יה ב 1985 

אירופה הייתה קודם 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירופה הייתה קודם בהמון תחומים, עניינים של סדרי עדיפויות, תרבות וכו'.

אפשר להרחיק עד כדי השמרנות והמסורתיות היפנית שמקדשת הרבה פעמים היררכיה נוקשה לעומת הליברליות האירופית היחסית שדחפה ממציאים, מפתחים וחולמים להקדים את המזרח והמערב כערש המוטוריקה העולמית.

וכאשר אתה הראשון בפער של עשרות שנים, אתה גם הראשון להתפתח, לנסות, לשנות.

ובכל זאת היו לאורך השנים גם ביפן מכוניות מאוד מעניינות, חדשניות, שפשוט לא היו במיקוד של היצרניות האלו או לא היו רלוונטיות לשווקים רבים ולכן נותרו מאחור. 

תראו את המכונית הזו:

Dome Zero | Unknown Supercars - eManualOnline Blog 

במחשבה ראשונה או שנייה ישר קופצים לראש ברטונה או ג'יוג'ארו - אבל לא, זו מכונית קונספט יפנית אסלית מ-1978 בשם dome zero עם מנוע 2.8 שישה צילינדרים בטור של ניסאן.

או זו:

1972 Nissan Skyline GT-R Hakosuka - Los Granos

וואלק הדור הראשון של ניסאן סקייליין מ-1972. עם 160 כ"ס ממנוע 2.0 ליטרים כמה הוציאו אז מכוניות ספורט של ב.מ.וו ופורשה מנפחים דומים? תתפלאו לשמוע, לא הרבה יותר.

והיו גם ה-Z240 וכמובן טויוטה GT2000, מאזדה התעקשה לדפוק ת'ראש בקיר עם וואנקלים והונדה עם ה-S800 - רודסטר יפנית יותר בריטית מבריטית.

קיצר, היה פער, אבל אי אפשר לומר שהיפנים ישבו עם הצ'ופסטיקס בת&^ת ולא עשו כלום. 

עריכה אחרונה על ידי קרמבו
  • אהבתי 2

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JDM זה עולם ומלואו, ממכוניות מיני ועד לימוזינות עם V12 ומכוניות על שנותנות בראש לפרארי ולמבורגיני.

רק חבל שחלק גדול מאוד מהמנעמים האלה יוצרו עם הגה ימני ולשוק היפני הפנימי, אז אין אותן בארץ.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...