Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה לשמירת שירים Iphone

חולה רכב#1
שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

בסמסונג ישנה אפליקציה בשם BG Player שבה חיפשת שיר והוא נשמר באופן אוטומטי והייתה ממש נוחה. 

באייפון לעומת זאת אני לא מוצא אפליקציה דומה לה בחינם, כל השאר מחייבות רכישה במזומן/ התחייבות. 

מה עוד שניתן היה לשמוע שירים גם במצב טיסה (ללא תלות באינטרנט) לא כמו יוטיוב לדוגמה. 

מישהו מכיר אפליקציה טובה לאייפון ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם אתה עושה מנוי פרימיום לספוטיפיי, אתה יכול לשמור שירים ואז לשמוע אותם במצב טיסה.

אבל השירים נעולים עם DRM, אז אפשר לשמוע אותם רק בתוך ספוטיפיי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפל משתדלים לאשר רק אפליקציות שפועלות על פי חוק.
יש לזה יתרונות דוגמת זה שהאפליקציות לא פוגעות בתפקוד המכשיר או שאתה פחות חשוף למתקפות ווירוסים.

יחד עם זה אתה ״נאלץ״ לשמור על זכויות יוצרים ולשלם על המוזיקה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, kurko1992 כתב:

אתה מדבר על משהו כמו Shazam שהוא שומע את השיר ו שומר לך את השם או השכרה מוריד לך את השיר?

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

אהלן, 

יש אפליקציה שברגע שאתה שומע שיר היא כותבת “cached”, ואז השיר נשמר, וניתן יהיה לשמוע בלי אינטרנט וללא הגבלת זמן. 

וגם השיר היה ממשיך גם אם יצאה מה אפליקציה ו/או נעלת את הטלפון לא כמו יוטיוב לדוגמה. 

בסמסונג יכולתי להוריד איזה אפליקציה שרציתי אבל באפל העניין טיפה יותר מסובך. 

האופציות האחרות יקחו ממני כסף שלמען האמת אני לא כל כך אוהב לשחרר. 

* סתם הערת צד אבל אפל היא חברה גזלנית. 

אני הייתי ב אנדרואיד מרבית הזמן ועברתי לאייפון בלית ברירה והופתעתי לגלות על עד כמה אפל הפכה מחלוצות השוק מבחינת תמורה למחיר ועד לגזלנית מוצצת דם של האנשים. 

כיצד יתאפשר מצב שבו טלפון מגיע בלי שקע לאוזניות ? 

אפילו הנוקיה הישן היה לו שקע לאוזניות פלוס היה משמש גם כפטיש. 

האייפון לעומת זאת מגיע ללא שקע וללא יכולת הפטיש. 

אבל אני כן מרגיש כמו מסמר כי דופקים אותי. 

(השורה האחרונה מגובה בזכויות יוצרים שלי.... סתם סתם תעשו מה שבא לכם) 

עריכה אחרונה על ידי חולה רכב#1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האופציה היחידה היא אפליקציות סטרימינג בתשלום, אפשר לדלג על הקטע של התשלום בחלק מהמקרים.

בדוק פה אם יש קוד קופון שעובד לטידאל : https://il.bee.deals/lookup/tidal נותן 3-6 חודשים חינם, צריך קצת לעבוד אבל אם אתה נחוש לא לשלם אז שווה את זה.

גם בספוטיפיי יש סחר בחשבונות פרימיום, מאמין שחיפוש בגוגל יביא אותך לתוצאות זולות\חינם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, חולה רכב#1 כתב:

בסמסונג ישנה אפליקציה בשם BG Player שבה חיפשת שיר והוא נשמר באופן אוטומטי והייתה ממש נוחה. 

לפי העמוד של האפליקציה, היא כבר לא שומרת שירים.

תשלם את הכמה שקלים וצרוך את המוסיקה שלך בלי להיות גזלן, כמו חברות מסויימות שחייבות לשים פונקציונאליות מסויימת במכשיר שלהן כך שלא תגלה בדיעבד שוואלה קנית מכשיר שלא מתאים לך.🙃

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Boaz Av כתב:

אפל משתדלים לאשר רק אפליקציות שפועלות על פי חוק.
יש לזה יתרונות דוגמת זה שהאפליקציות לא פוגעות בתפקוד המכשיר או שאתה פחות חשוף למתקפות ווירוסים.

יחד עם זה אתה ״נאלץ״ לשמור על זכויות יוצרים ולשלם על המוזיקה.

בגלל זה אמרתי ספוטיפיי. אם זה היה אנדרואיד, יש המון אפליקציות כאלה, כולל שמירת סאונד מיוטיוב בתור MP3.

לפני שעתיים, חולה רכב#1 כתב:

אהלן, 

יש אפליקציה שברגע שאתה שומע שיר היא כותבת “cached”, ואז השיר נשמר, וניתן יהיה לשמוע בלי אינטרנט וללא הגבלת זמן. 

וגם השיר היה ממשיך גם אם יצאה מה אפליקציה ו/או נעלת את הטלפון לא כמו יוטיוב לדוגמה. 

בסמסונג יכולתי להוריד איזה אפליקציה שרציתי אבל באפל העניין טיפה יותר מסובך. 

האופציות האחרות יקחו ממני כסף שלמען האמת אני לא כל כך אוהב לשחרר. 

* סתם הערת צד אבל אפל היא חברה גזלנית. 

אני הייתי ב אנדרואיד מרבית הזמן ועברתי לאייפון בלית ברירה והופתעתי לגלות על עד כמה אפל הפכה מחלוצות השוק מבחינת תמורה למחיר ועד לגזלנית מוצצת דם של האנשים. 

כיצד יתאפשר מצב שבו טלפון מגיע בלי שקע לאוזניות ? 

אפילו הנוקיה הישן היה לו שקע לאוזניות פלוס היה משמש גם כפטיש. 

האייפון לעומת זאת מגיע ללא שקע וללא יכולת הפטיש. 

אבל אני כן מרגיש כמו מסמר כי דופקים אותי. 

(השורה האחרונה מגובה בזכויות יוצרים שלי.... סתם סתם תעשו מה שבא לכם) 

תשמע, זכותך לא לקנות את המוצרים שלהם.

אבל בנוגע לגזלנות - המון זמן הייתי בדיעה שלך, עד שהתחלתי לעבוד בתעשיה.

אז נכון שזה אוסף ביטים שאתה לא יכול לגעת בו (אלא אם תשים את הלשון על כבל חשוף), אבל מישהו עבד בשביל ליצור את זה, ומגיע לו לקבל תשלום על העבודה שלו. ופיתוח תוכנה זאת עבודה לא פחות קשה מעבודות פיזיות.

נכון שספוטיפיי משלמים למוזיקאים גרושים (בעצם עם מאות מליוני מאזינים בעולם, לך תדע), אבל זה עדיין עדיף מהורדות פיראטיות, שבהם יוצר התוכן לא מקבל כלום.

יותר מזה - פעם, כשהיית צריך לקנות דיסק מקורי ב60-100 ש"ח, היה הגיון בהורדת MP3 פיראטיים (אחרת היית פושט רגל), אבל היום, כשאתה יכול לשלם 20 שקל בחודש, ולשמוע מה בא לך כמה שבא לך חוקי לגמרי, זה כבר לא תירוץ.

יותר מזה - אתה יכול גם לא לשלם, לקבל גירסה מוגבלת, אבל עדיין להנות ממוזיקה בלי הורדות פיראטיות.

עד כאן הסטייה נושא השירשור.

jr $ra

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני מבין את נושא זכויות היוצרים ולכן החלטתי להיכנע לאפל ולרכוש חבילה ב 20 שקל לחודש. 

אבל אני לא אסלח על נושא האוזניות, שחייבים לרכוש אוזניות אלחוטיות או מתאם. 

הגזלנות של אפל מתבטאת ביכולת שלה לדרוש מחירים מופקעים על מוצרים בסיסיים בטלפון ולמרבה הטמטום היא מקבלת את מבוקשה. 

גלקסי חדש בהחלט נמצא בסדר העדיפויות שלי. 

בעיקר בשל הנוחות, והיכולת לעשות מה שבא לי בטלפון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה רכשת מנוי מאפל במקום מספק שירותי סטרימינג אחר?

וצר לי, אבל יש עוד כמה מכשירים, זולים הרבה יותר מאפל ויקרים יותר גם, שאין להם שקע אוזניות.

מילא אם לא היתה אלטרנטיבה, אבל יש הרבה מאוד אלטרנטיבות לאפל, וגם אוזניות TWS אפשר לרכוש בפחות ממאה שקל, והן תעבודנה יפה מאוד.

מתאם, זה כבר באמת גרושים בודדים.

פשוט קנית מכשיר, ולא שמת לב מה יש או אין בו. זה הכל. לא גזלו ממך, לא עשקו ממך, סתם טעות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, חולה רכב#1 כתב:

אבל אני לא אסלח על נושא האוזניות, שחייבים לרכוש אוזניות אלחוטיות או מתאם. 

אתה לא חייב לקנות אוזניות של אפל ומתאם זה עניין זול.

אפל ממתגים ומתמחרים את המוצרים שלהם כיוקרתיים. זה כמו שתקנה מרצדס ואח"כ תתלונן שלהחליף פלסטיק שנשבר עולה 1000 ש"ח.

שקע אוזניות הוא מיושן יחסית ותופס מקום יקר במכשיר קטן, אז גם יש הגיון הנדסי לוותר עליו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, קניתי אוזניות אלחוטיות של JBL, מאוד נוחות. 

אבל החסרון זה שאין לי את האופציה לבחור באייפון אם בא לי אוזניות אלחוטיות או חוטיות, זה ברירת מחדל לעשות איך שאפל מכתיבה, זה מה שמשגע אותי. 

בסמסונג לפחות אפשר לבחור מה לעשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך למסעדה או פאב אתה משלם נכון? אתה שומע רדיו יש לך פרסומות בתור תשלום. אתה הולך למאמן כושר אישי אתה משלם לו? יופי, גם על מוזיקה ותוכנה נוח לך להשתמש בה תשלם. לא מבין מה הקמצנות על כמה גרושים בחודש.

במה אתה עובד? רוצה לעבוד בשבילי בחינם? אה לא?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...