Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטבות עובדי מדינה - הסבר בבקשה

HellCat
שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים !

אשמח לשמוע על אילו הטבות מגיעות לי בתור עובד מדינה? כמה דברים שציינו בפניי הם "מועדון טוב" ו "freefit" - אשמח להסבר על השניים והאם יש דברים נוספים ששווה לי לדעת ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אצלך במשרד גוף משאבי אנוש? 

אין דין עובדת בשב"כ כדין מורה כדין פקח במנהל מקרקעי ישראל

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שביט כתב:

אין אצלך במשרד גוף משאבי אנוש? 

אין דין עובדת בשב"כ כדין מורה כדין פקח במנהל מקרקעי ישראל

ברור שיש , והם הסבירו לי באופן דיי כללי ולכן חשבתי לשאול את החברה כאן אולי יש משהו שאני מפספס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

22 ימי חופשה בשנה ועוד 2 ימי בחירה, שהם ימי חופשה לכל דבר. פעם אפשר היה לממש אותם רק בתאריכים מסויימים, היום אפשר בכל יום שהוא תחת הכותרת של "אירוע משפחתי". 

חוץ מזה, 30 ימי מחלה שמאושרים מיום המחלה הראשון. הימים האלו נצברים וניתן לפדות אותם ביציאה לגמלאות. 

הפרשה לקרן השתלמות.

זה מה שקופץ לי לראש, בטח יש עוד דברים ששכחתי. 

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה נכון לצעירים. אני עובד בשרות הציבורי (לא ממשלתי) והחל מתאריך מסויים של תחילת העבודה התנאים האלה הורעו מאד.

חוץ מזה, כפי שנאמר, כל סקטור וכל משרד בעל התנאים הייחודיים לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, בעקבות שיחה עם חבר, שהוא במקרה גם מקבל את התנאים של הסתדרות המורים, מהם התנאים שיש לו?

טענתי שיש לו למי לפנות הרי יש את נציגי הסתדרות המורים ממה שאני יודע אבל הוא בדק בעבודה ואין אחת כזו או אחד כזה.

לפני כשעה, אורי מ. כתב:

22 ימי חופשה בשנה ועוד 2 ימי בחירה, שהם ימי חופשה לכל דבר. פעם אפשר היה לממש אותם רק בתאריכים מסויימים, היום אפשר בכל יום שהוא תחת הכותרת של "אירוע משפחתי". 

חוץ מזה, 30 ימי מחלה שמאושרים מיום המחלה הראשון. הימים האלו נצברים וניתן לפדות אותם ביציאה לגמלאות. 

הפרשה לקרן השתלמות.

האם אלו התנאים שיש לחברי הסתדרות המורים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את התנאים של חברי הסתדרות המורים (שאלה מורי יסודיים וחט"ב) - אבל התנאים של מורי החטיבות העליונות שונים לחלוטין. לגבי ימי החופש השנתי - הם מוגדרים במדוייק, אי אפשר לקחת אפילו יום אחד מחוץ לימים אלה. ימי בחירה - איני זוכר. ימי הצהרה - עד פעמיים בשנה, כל פעם יומיים (לכן מורה לעולם לא ייקח יום הצהרה בודד). אני מניח שבהסתדרות התנאים טיפה שונים, ומי שידע הכי טוב הוא או נציג הארגון או המזכירה המכינה את דוחות הנוכחות והשכר.

לגבי הטבות של הסתדרות המורים - יש לבדוק באתר האינ

טרנט ובעלון התקופתי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מגזר יש את תנאי העבודה שלו בהתאם להסכמי העבודה. 

לעובדי ממשלה שאינם כוחות בטחון, יש את אתר "טוב" ששם מרוכזות הטבות כלליות לעובדי ממשלה.

לגבי FREEFIT - תבדוק באתר טוב.

לעובדי כוחות בטחון יש הטבות אחרות ייחודיות.

ב-3 חודשי עבודה ראשונים, אתה יכול להצטרף לביטוח שיניים. כמדומני שיש עוד איזה ביטוח. אני ויתרתי עליהם, כך שאינני זוכר במה מדובר.

הטבה נוספת : ביטוח רכב בתנאי עובדי ממשלה. יתרון : מחיר יחסית נמוך. חסרון : אתה מוגבל לחברה שזכתה במכרז, ולפי שמועה לא מוכחת - התיקון הוא רק במוסכי הסדר (אני לא משתמש בביטוח, אז לא בדקתי אם נכון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperialהתנאים שרשמתי הם לכל עובדי המדינה שעובדים לפי התקשי"ר (תקנון שירות המדינה) שנקבע ע"י נציבות שירות המדינה.

יש כל מיני תנאים שהם תלויי תפקיד וחלק זה דברים שהמשרד עצמו ממן.

בגדול יש שתי צורות העסקה אחת היא מה שנקרא עובד עם קביעות והשניה היא חוזה אישי (יש עוד אפשרויות, זה בגדול). התנאים משתנים בין צורת ההעסקה ולמי שבחוזה אישי התנאים משתנים לפי סוג החוזה. אגב, החוזים מוגדרים מראש וזה לא ממש נתון למשא ומתן אלא בעיקר תלויים בתפקיד אותו העובד מבצע.

הנה קישור למדיניות העסקה בחוזים אישיים.

לגבי אחזקת רכב. גובה השתתפות באחזקת רכב יכולה מאוד להשתנות, יש השתתפות במה שנקרא "רכב שירות" ויש "רכב אישי". ב"רכב שירות" יש כמה דרגות שונות שההבדל בינהן הוא מספר הקילומטרים שהעובד אמור לנסוע (למשל 250 ק"מ לחודש וכל ק"מ שווה 2 ש"ח אז העובד מקבל 500 ש"ח) אבל אין השתתפות בביטוח וברישוי. ב"רכב אישי" יש דרגות של ק"מ שונות אבל יש גם השתתפות בביטוח ורישוי.

גם עובד שלא מקבל השתתפות בביטוח יכול לפנות לחברה שזכתה במכרז באותה שנה ולבטח את רכבו לפי תנאי ההסכם (אין חושב לתקן רכב במוסך הסדר, מה שכן, מי שבוחר לתקן במוסך שלא בהסדר משלם השתתפות עצמית גבוהה יותר).

יש כל מיני דברים כמו יום עבודה מקוצר לאמהות/אבות לילדים עד גיל 5 (אם אני לא טועה), שניתן לקבל בתנאי שעומדים בכל מיני קריטריונים.

כרגע יש פילוט של חצי שנה ליום עבודה אחד בשבוע מהבית, למי שהמשרה מאפשרת לו.

יש משרות שמקבלים בהן ימי כוננות. זאת אומרת ימים בחודש בהן אתה מוגדר ככונן בשעות מסויימות לאחר שעות העבודה ואז מקבלים עליהן תוספת.

יש מנגנון תוספת תשלום שנקרא "תוספת פרמיה" שניתן למשרות מסויימות. בבסיס הוא נועד לתגמל עובד עם הספק גבוה ע"י כך שיש איזה חישוב ראשוני של מה אמור להיות ההספק בעבודה ואם העובד עושה יותר הוא אמור לקבל תגמול כספי.

חלק מהעובדים עם תואר יכולים לקבל "גמול השתלמות" שזאת תוספת שניתן לקבל אותה אם עושים קורסים בהיקף של 400 שעות. 200 שעות בתחום שקשור לעבודת העובד ועוד 200 בתחומים כלליים. יש גם "גמול ב' " שזה למי שעושה עוד 400 שעות.

• אהבתי 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, DareDevil כתב:

טענתי שיש לו למי לפנות הרי יש את נציגי הסתדרות המורים ממה שאני יודע אבל הוא בדק בעבודה ואין אחת כזו או אחד כזה.

התנאים לחברי הסתדרות המורים שונים, וגם יש הבדל בין עובדי הוראה לאחרים.

שיפנה להסתדרות המורים במחוז. הם כבר יענו לו ויקשרו אותו הלאה.

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לכתוב איפה אתה עובד מדינה.

גם בין המשרדים הממשלתיים ההטבות משתנות.

יש משרדים בהם הרוב מקבלים אחזקת רכב מקסימלית ויש משרדים שבקושי משחררים.

משרד החוץ ידוע בנדיבות ביחס למשרדים הקטנים יותר.

ימי חופשה 22+2 וקרן השתלמות כולם מקבלים.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2021 בשעה 22:20, sperial כתב:

אבל התנאים של מורי החטיבות העליונות שונים לחלוטין. לגבי ימי החופש השנתי - הם מוגדרים במדוייק, אי אפשר לקחת אפילו יום אחד מחוץ לימים אלה.

זה כמובן לא נכון.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוח לא היה לגמרי ברור - התנאים של המורים - בכל החטיבות - שונים מהותית מאה של שאר עובדי המדינה. זה מתחיל בימי חופש ומסתיים בקרנות השתלמות. בין מורי הסתדרות המורים למורי ארגון המורים יש הבדלים פחות בולטים, אבל מספיק גדולים כדי לגרום ברדק שלם בהתארגנות ובמשכורות של בתי ספר שכוללים מורים משני הארגונים (ליתר דיוק - חטיבות ביניים והחטיבות עליונות - שזה, בגדול, התנאים של ההסתדרות והתנאים של הארגון).

דרך אגב, יש לא מעט סקטורים נוספים עם הסכמי עבודה שונים בתכלית מהסטנדרד (היחסי) של עובדי המדינה. עניין של אופי העבודה ושל ההתארגנויות המקצועיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.6.2021 בשעה 08:35, אורי מ. כתב:

גובה השתתפות באחזקת רכב יכולה מאוד להשתנות, יש השתתפות במה שנקרא "רכב שירות" ויש "רכב אישי". ב"רכב שירות" יש כמה דרגות שונות שההבדל בינהן הוא מספר הקילומטרים שהעובד אמור לנסוע (למשל 250 ק"מ לחודש וכל ק"מ שווה 2 ש"ח אז העובד מקבל 500 ש"ח) אבל אין השתתפות בביטוח וברישוי. ב"רכב אישי" יש דרגות של ק"מ שונות אבל יש גם השתתפות בביטוח ורישוי.

לא נכון, אני עם "רכב שירות" ומקבל תשלום מלא של ביטוח מקיף ואגרת רישוי לרכב פרטי אחד (בניכוי 100 ש"ח אגרת רדיו).

אם אתה עובד מדינה, תתחיל כמה שיותר מהר ללמוד קורסים לגמול השתלמות א' וב'. 

הקורסים זה עונש שלא ברא השטן, אבל התוספת לשכר ולפנסיה משמעותית.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שיתכן והתבלבלתי בין "רכב אישי" ל"רכב שירות" בכל מקרה באחד יש השתתפות בביטוח ורישוי בשני אין.

לגבי גמול השתלמות, לפני שרצים לסבול בקורסים משמימים כדאי לבדוק שזה רלוונטי לחוזה. ישנם חוזים בהם אין תוספת לגמול השתלמות (למשל חוזה מומחים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...