Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלה מבינינו שהחליפו רכב שחור ללבן: למה עשיתם את זה?

קריאטיב אגרסיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי חופרת לי כל הזמן להחליף את השחור ללבן, בטענה שהלבן יותר יפה. קשה לי להסכים עם הטענה הזאת, אבל אשמח לשמוע את דעתכם למען שלום הבית.

בפרט הייתי רוצה לשמוע את אלה שהחליפו משחור ללבן (כי אצלי המקרה הוא הפוך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל יש לבנים מיוחדים שנראים ממש טוב ובכלל, זה תלוי לא מעט בעיצוב של הרכב, יש כאלו שצבע בהיר מתאים להם יותר ויש כאלו שדווקא כהה. 

באופן אישי אני מעדיף שחור אבל זה סיוט לתחזק למי שמסתכל יותר מידי על הרכב שלו. דקה אחרי השטיפה וכבר רואים כל גרגר אבק. בקיצור, אני עברתי לצבעים אחרים, בהירים יותר, כולל לבן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, קריאטיב אגרסיב כתב:

@netanel1014

אז שחור מול לבן מטאלי - מי יותר יפה לדעתך?

שחור..לי אישית יש רכב שחור ..בצבע אחר הוא נראה רע..אבל התחזוקה קשה כל שריטה רואים וטיפה אבק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי משחור ללבן.

בעקרון רציתי צבע אדום פרארי אבל בגלל שקניתי משומש לא היה באותו רגע.

הייתה שחורה במרחק שעה נסיעה ולבנה במרחק חצי שעה, הלכתי על הלבנה, יותר קרוב.

תתחדש!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומד להחליף לרכב לבן מרכב לא שחור אבל כהה. השיקול שלי הוא שהשכנים שלי לא יודעים לחנות וכל הדלתות שלי כבר "מקושטות" היטב בשריטות קטנות. ולפני שמישהו יגיד, משני הצדדים שלי גרים בשכירות, התחלפו כבר פעמיים מאז שאני גר פה, ואני לא רואה טעם ללכת לריב עם אף אחד על שריטות מאז שחודשיים אחרי שקיבלתי את הרכב, באמצע נסיעה, מישהו עקף אותי והעיף אבן קטנה ישר לתוך הדלת.

בקיצור, מחליף ללבן ומקווה לטוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, TheArcane כתב:

עומד להחליף לרכב לבן מרכב לא שחור אבל כהה. השיקול שלי הוא שהשכנים שלי לא יודעים לחנות וכל הדלתות שלי כבר "מקושטות" היטב בשריטות קטנות. ולפני שמישהו יגיד, משני הצדדים שלי גרים בשכירות, התחלפו כבר פעמיים מאז שאני גר פה, ואני לא רואה טעם ללכת לריב עם אף אחד על שריטות מאז שחודשיים אחרי שקיבלתי את הרכב, באמצע נסיעה, מישהו עקף אותי והעיף אבן קטנה ישר לתוך הדלת.

בקיצור, מחליף ללבן ומקווה לטוב...

סתם שואל,

עשית או שקלת לעשות ציפוי ננו קרמי?
לפי מה שהבנתי הוא נועד בדיוק בשביל לשמור על הצבע מהפגיעות שציינת.

אני אגב עם רכב שחור כיום, מצד אחד שחור זה הכי יפה (לדעתי) אבל באמת מעצבן שרואים כל שריטה וגרגר אבק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Roy142 כתב:

סתם שואל,

אני אגב עם רכב שחור כיום, מצד אחד שחור זה הכי יפה (לדעתי) אבל באמת מעצבן שרואים כל שריטה וגרגר אבק. 

לא ממש שקלתי את זה, זה אולי עוזר קצת מול שריטות, אבל יש פתיחות דלת או הקפצות אבנים ששום ציפוי לא יעזור. בסוף זה טוב יותר לבריאות הנפשית להבין שדברים כאלה יקרו ולא להילחץ מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TheArcane כתב:

עומד להחליף לרכב לבן מרכב לא שחור אבל כהה. השיקול שלי הוא שהשכנים שלי לא יודעים לחנות וכל הדלתות שלי כבר "מקושטות" היטב בשריטות קטנות

אבל דוקא על הרכב השחור המבריק זה פחות בולט, בגלל אפקט המראה. ועל לבן זה כן בולט, עכשיו עבר לידי רכב לבן מטאלי והיו שפשופים מאוד בולטים (השפשופים בשחור. עוד סוגיה מעניינת, למה ברכב שחור השפשופים הם בלבן...)

לפני כשעה, Roy142 כתב:

סתם שואל,

לא, הוא לא יגן משריטות שמגיעות עד הפח של הרכב. הוא בעיקר נועד להגנה מפגעי מזג האוויר, שמש ולשלשת יונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי לדעתי הלבן של הגרמניות מאוד יפה והצבעים הכהים פחות מושכים אותי. בנוסף, זה הצבע שהכי קל לתקן. 

שלישית, הייתה לי פולו בצבע כחול כהה (כמעט שחור) וראו כל גרגר אבק. הייתי חייב לנקות את הרכב בתדירות די גבוהה. כעת, עם רכב לבן, אני שוטף הרבה פחות כי פשוט לא רואים. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שואל,

הבנת לא נכון.
ציפוי PPF יגן מפני שריטות, שפשופים, אבנים קטנות וכו׳, לא נאנו.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...