Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כשהרכבים החשמליים משתלטים על העולם מה יקרה עם המכוניות "הרגילות"

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 36 דקות, מרק10 כתב:

בכול מדינה מודרנית ואפילו בישראל יש מאגרי דלק תת קקרקעים לשעת חירום שיכולים להספיק  למשך חודש ימים או יותר.

אפשר לבנות גם מאגר תת קרקעי של קבלים עם קיבולת של מיליארד AH אבל זה חתיכת הוצאה כספית.

אני מניח שארה"ב אינה מדינה מודרנית לשיטתך, כי היה מחסור אמיתי בדלק. אני זוכר שאפילו עשינו carpool בנסיעות לעבודה כדי לחסוך דלק.

אפשר גם לאחסן חשמל בסוללות גדולות. טסלה בנתה מערכת כזו בדרום אוסטרליה.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שנראה התקוממות של מכוניות עם מנועי בעירה פנימית, נגד המכוניות החשמליות. 

קודם המכוניות בנזין ודיזל יניחו לחילוקי בדעות ביניהן ויתאחדו, אבל זה יהיה בשקט. 

ואז בוקר אחד תתחיל מלחמת אחים בין המכוניות. אנשים יתעוררו בכל העולם, ויגלו שהמכוניות עם מנועי הבעירה החליטו להתנגש חזק במכוניות החשמליות. 

אני מאמין שהם יגנבו את התכניות של החשמליות ויתנגשו במקום בו יהיה הכי הרבה נזק לסוללה. 

אבל אל תחשבו לרגע שזה פשוט. 

כדי שזה יקרה יקחו את המכוניות הישנות יותר, אלו שאין להן בלימה אוטונומית, רק התראה, או מובילאיי, והן יקריבו את עצמן למען היתר. 

• מצחיק 6
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, eladts כתב:

אבל מי צריך לנסוע 10 שעות רצוף? אפילו נהגי מוניות הולכים לשירותים מדי פעם. מכוניות משטרה עושות בין 64 ל-112 ק"מ ביום לפי הכתבה שקישרתי, הן בטח לא צריכות טווח של 1000 ק"מ.

הטווח התיאורטי של 1000 ק"מ הוא בנסיעה רגועה, אם הניידת נדרשת למרדף, הנסיעה יותר דינאמית וצורכת הרבה יותר אנרגיה, כך שהטוחח המעשי קטן יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים עשיתי את אחת הנסיעות הכי הזויות והארוכות שנהגתי מעולם. 

אני תמיד מתפלא, ומודה, שלא קרה לי כלום. (העיניים היו נעצמות) מניו יורק בשעה 16.00

עד פלורידה בשעה 8.00 כאשר עצרתי פעמיים או שלוש לשירותים וקפה, בשעות הבוקר התחיל ערפל על הכביש

מה שהקשה עוד יותר את הנסיעה. כלומר, 16 שעות נסיעה רצופות כמעט.

להערכתי מעל ל -2000 קילומטר,  פעם עשיתי איזה חישוב שזה בערך 3 פעמים אילת מרכז, הלוך חזור.

את הדרך לאילת וחזרה ברכב עשיתי עשרות פעמים כמעט ללא עצירה. (עצירה של כמה דקות לפעמים)

על רכב חשמלי כנראה לא הייתי עושה את זה, ללא מנוחה והטענת המצברים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, yogev20 כתב:

את הדרך לאילת וחזרה ברכב עשיתי עשרות פעמים כמעט ללא עצירה. (עצירה של כמה דקות לפעמים)

סחטיין על השלפוחית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

אני משער שנראה התקוממות של מכוניות עם מנועי בעירה פנימית, נגד המכוניות החשמליות. 

ואז בוקר אחד תתחיל מלחמת אחים בין המכוניות. אנשים יתעוררו בכל העולם, ויגלו שהמכוניות עם מנועי הבעירה החליטו להתנגש חזק במכוניות החשמליות. 

אני מאמין שהם יגנבו את התכניות של החשמליות ויתנגשו במקום בו יהיה הכי הרבה נזק לסוללה. 

כדי שזה יקרה יקחו את המכוניות הישנות יותר, אלו שאין להן בלימה אוטונומית, רק התראה, או מובילאיי, והן יקריבו את עצמן למען היתר. 

נכון זה תסריט שנון לסרט פיקסאר הבאה,אבל אין צורך בזה כאשר המציאות "דואג" לתהליך אבולוציוני ;)

בזמן הקרוב תופעה של גניבת ממירים קטליטיים של כל רכבי ICE המכיל Platinum (Pt),Palladium (Pd),Rhodium (Rh) ,יהיה כל כך נרחב שלא יהיה צורך בשום אקט של "הקרבה עצמית:mm_cool:

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, מיץ פטל כתב:

סחטיין על השלפוחית

יכול להיות שעצרתי מעט יותר (וואלה לא זוכר) אבל את הנסיעה אני זוכר בבירור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yogev20 כתב:

על רכב חשמלי כנראה לא הייתי עושה את זה, ללא מנוחה והטענת המצברים. 

היום לא,אבל בעתיד הרחוק בלי בעיות,כי "אתה תייצר חשמל",או בכלל "בעלות ישירה על רכב" יחלוף מהעולם,אתה תקנה "מקטע נסיע" כל כמה מאות ק"מ תחליף לאוטו נקי ומאורר וטעון :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, discoTD5 כתב:

זה כבר קרה ב1985, אבל השלטונות מסתירים:

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.4.2021 בשעה 15:35, TheAvatar כתב:

מה יעשו אנשים שאין להם אפשרות להתקין עמדת טעינה חשמלית? יזרקו כבל מאריך 40 מטר מהחלון? 

וואלה כן, ראיתי ברחוב שטראוס בירושלים כבל ירוק יתגלגל מהחלון בקומה 2 או 3 למכונית שחונה למטה ומטעינים אותה.

3 מכוניות חשמליות כאלו ראיתי שמטעינים בצורה כזאת. לדעתי בלילה אין פיקוח על זה. עד שיפול איזה הולך רגל בצורה קשה או יתחשמל איזה מישהו בכיר ויהיה באזז, אז יעצרו את זה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריקול ענק בקוריאה ליונדאי KONA חשמלית בגלל סוללות שעולות באש. נכון לעכשיו הריקול רק בדרום קוריאה. הסוללה תוצרת LG. אולי באירופה/ארה"ב יש סוללה מדגם אחר או שהריקול אולי עדיין לא הגיע לשם. יש סיכוי שהריקול יתרחב גם ליונדאי איוניק חשמלית. 

https://www.cnet.com/roadshow/news/hyundai-kona-electric-discontinued-battery-fire-recalls/

https://www.theverge.com/2021/4/21/22396480/hyundai-discontinue-kona-ev-korea-battery-fire-recall

עריכה אחרונה על ידי TheAvatar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותם אנשים שפיתחו את גלקסי נוט 7 במקרה?

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TheAvatar כתב:

ריקול ענק בקוריאה ליונדאי KONA חשמלית בגלל סוללות שעולות באש. נכון לעכשיו הריקול רק בדרום קוריאה. הסוללה תוצרת LG. אולי באירופה/ארה"ב יש סוללה מדגם אחר או שהריקול אולי עדיין לא הגיע לשם. יש סיכוי שהריקול יתרחב גם ליונדאי איוניק חשמלית. 

https://www.cnet.com/roadshow/news/hyundai-kona-electric-discontinued-battery-fire-recalls/

https://www.theverge.com/2021/4/21/22396480/hyundai-discontinue-kona-ev-korea-battery-fire-recall

כולם מחכים לפלטפורמה החדשה E-GMP,לפי דעתי יחסלו את B-SUV platform !
הנה הצצה ל-IONIC 5,דרך חדשה לצאת לפיקניק או לטבע בכלל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...