Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טוסון - הדגם החדש: החל מ-159900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Liran xsi כתב:

המנוע האטמוספרי רועש משמעותית בשימוש סביר, תאיץ קצת מעבר לנסיעה רגילה, צא לעקיפה קטנה והופ, הוא צריך טורים גבוהים מאוד לעומת מנוע הטורבו בכדי להתקדם.

מצד שני הוא כמעט בוודאות אמין יותר.

מנוע שכבר נמצא עשור ברכב והוכיח את עצמו.

לא חושב שלמישהו שקונה רכב מפריע רעש העקיפה,חשוב יותר בידוד רעשים מהסביבה ולא רעש מנוע לכמה שניות פעם ב...

השיטה הזאת מיושנת ואין לה מקום בקרוסאובר שמתיימר להיות אחד מהטובים בקטגוריה.

הקרוסאובר הזה לא מתיימר להיות כלום,הוא עוד קרוסאובר בחבורה-קיה, מאזדה,פגו, מיצובישי,סקודה ושות'.

שהולך לקחת את נתח השוק שלו,ואם יש אנשים שרוצים "רכב בלי טורבו וכל השטויות האלה" בעל רקורד אמינות מוכח הם יבחרו המנוע האטמוספרי.

היום אנשים קצת יותר מבינים ומחפשים עידון ושקט.

מה שלא תקבל עם המנוע האטמוספרי.

כל אחד מחפש מה שנוח לו.

רוב האנשים רוצים רכב אוטומטי,אין להם מושג שבקורולה יש גיר רציף ובסקודה רובוטי-כל עוד יש 2 דוושות הרכב אוטומט.

אתה קוטל באותה צורה גם את המאזדה cx5?סובארו xv?

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 שעות, Liran xsi כתב:

המנוע האטמוספרי רועש משמעותית בשימוש סביר, תאיץ קצת מעבר לנסיעה רגילה, צא לעקיפה קטנה והופ, הוא צריך טורים גבוהים מאוד לעומת מנוע הטורבו בכדי להתקדם.

השיטה הזאת מיושנת ואין לה מקום בקרוסאובר שמתיימר להיות אחד מהטובים בקטגוריה.

היום אנשים קצת יותר מבינים ומחפשים עידון ושקט.

מה שלא תקבל עם המנוע האטמוספרי.

מה גם שהמנוע הזה לא מספיק בשום צורה,

לאבא שלי טוסון 2017 עם המנוע הזה והוא פשוט עגלה!

ה1.6 טורבו זה עולם אחר כבר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עגלה, אך השאלה עבור מי. יש המון אנשים שמעולם לא ירדו מנתון 0-100 קמ"ש ב- 15 שניות, גם אם יש להם רכב שיכול לעשות את זה במחצית הזמן. יש לקוחות שמרניים שעדיין מודדים את עובי הפח בסוכנות. אני חושב שמיצובישי היא הדוגמה היא הכי טובה לכך, עם הרכבים הכי מיושנים בשוק הישראלי אך מקום 5 במכירות בשנים האחרונות. אז נכון שלא מעט מגיע לליסינג אך גם לא מעט מגיע לשוק הפרטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב של מנוע אטמוספרי 2 ליטר וגיר פלאנטרי, מביא למאזדה המון לקוחות. כנ"ל לסובארו ןמיצובישי. 

גם קיה ספורטאז' עדיין נמכר יפה בשילוב הזה וכמובן הטוסון היוצא.

יש המון אנשים שנרתעים מטורבו ודו מצמדי. 

אני רואה מה הולך בפורום קיה ספורטאז' בפייסבוק. ואמינות ה-tsi+dsg לא תרמה לדעת קהל חיובית אודות הטכנולוגיה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע ב2 ליטר אטמוספרי?
אם כל מה שאנשים מחפשים זה ג׳יפון חדש ולא אכפת להם יותר מידי מכוח.

אם הייתי קונה רכב למעבר ל3 שנות אחריות זה הדגם שהייתי לוקח.
לא מספיק אתה קונה אוטו חדש בכזה סכום אתה צריך גם להוציא אקסטרה בתחנת דלק? ועוד לא דיברתי על זה שאתה צריך לסחוט את הדוושה כדי להוציא מהאוטו הזה משהו.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שמפריע לך כשאתה קונה רכב ב160 אלף שקל זה ההפרש בצריכת הדלק בינו לבין רכב מקביל עם מנוע טורבו,הבעיה היא אחרת.

מתרגלים לסוע ברכב לא חזק,זה לא נורא.

אני נוהג ביומיום על מאזדה 3 עם מנוע 1.5.

הרכב לא זריז בלשון המעטה אבל מתרגלים.

ברור שעם לאון 1.8 היה לי יותר נחמד-אבל בינתיים זו לא סיבה להחליף את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הויכוח פה מתפתח לכיוונים מיותרים,על טכנולוגיות,שלקוח מצוי ממש לא מבין בהם וגם ממש לא מעניין את רובם,אם נהיה כנים !

אפשר לעשות ניתוחים סופר מקצועיים על עיצוב,ביצועים או איזה סוג מנוע משולב עם איזה גיר עדיף,אבל בסופו של דבר כלמוביל חברה עסקית,שיש לה מטרה אחד,למקסם מכירות=יותר רווח.

כמו ש-zvit כבר רשם בהתחלה,הדגם הבסיסי,זה דגם ציי רכב קלאסי,שנתפר במיוחד עבור שוק הישראלי הייחודי שנשלט ע"י פלח הזה,ובכוונה תמחרו צמוד לצורך UP-SALE את רמת גימור Prestige עם מנוע 1.6 טורבו 180 כ"ס.
לא סתם כבר הרבה שנים כל רכב שלישי שנמכר קוריאני,הם יצרנים יותר גמישים,מבינים את הצרכים של היבואנים,וביחד תופרים חבילות לסגמנטים מסוימים,השתפרו באמינות ואיכות הרכבה,הצליחו ליצור תחושה של תמורה טובה לכסף.

אולי מבחינת "מספרים אבסולוטיים" השוק הישראלי לא כזה חשוב,אבל אני לא מכיר עוד ארץ ממדינות מודרניות,עם כאלו אחוזי מכירות מסה"כ המכירות.

ואצל אירופאים רק שומעים הקצאה,הקצאה או פשוט לא סופרים את השוק שלנו.

לי אישית המסקנות שונות ועגומות,אחרי ויתור על N-LINE נכון לעכשיו !

בתור אחד שקנה ב-2019 רכב PHEV עם איבזור סופר עשיר ב-150K,וחשבתי שאחרי 4 שנים,בסגמנט הזה,במחירים האלו יהיה הרבה אופציות אם ארגיש ש-4 שנים עדיין לא יהיה לי מתאים BEV,כבר ברור לי שכל השוק הרכבים דה פקטו התייקר רצח,ועם כל השיבושים בשרשרת האספקות,לא יהיה שינוי בקרוב.
2021 שנה אחרונה שעוד יש הטבת מס להיברידי,משנה הבאה משתווה למנוע ICE וגם ה-PHEV יתייקר ל-40%,אז אם עכשיו לא מסוגלים להביא דגם כזה בפחות מ-200K,אז ברור לי התמחור העתידי של הסגמנט הזה,בקיצור רכב שאני ארצה עוד שנתיים PHEV או BEV,יהיה בין 200-250K :huh:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.4.2021 בשעה 23:03, PriceDevil כתב:

רמת גימור Luxury מנוע 1.6 טורבו 180 כ"ס מערכות בטיחות מלאות + גג פנורמי 181900 ש"ח

רמת גימור Elite מנוע 1.6 טורבו 180 כ"ס מערכות בטיחות מלאות + גג פנורמי 191900 ש"ח

מצא את ההבדלים. 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elite מוסיפה בד"כ ריפודי עור, כיסא נהג עם כיוון חשמלי, ג'אנט גדול ועוד פינוקים. 

ברור שהלקשורי יהווה את מרבית המכירות לשוק הפרטי. 

מעניין מה גובה ההנחה שניתנה לעמיתי חבר שהקדימו להזמין. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, markb205 כתב:

מעניין מה גובה ההנחה שניתנה לעמיתי חבר שהקדימו להזמין. 

כרגיל זה לרוב בין 8000-15000

https://www.icar.co.il/מבצעי_רכב/יונדאי:_מבצע_''חבר''_2021/

לפני שעה, ocsi4u כתב:

2021 שנה אחרונה שעוד יש הטבת מס להיברידי,משנה הבאה משתווה למנוע ICE וגם ה-PHEV יתייקר ל-40%,אז אם עכשיו לא מסוגלים להביא דגם כזה בפחות מ-200K,אז ברור לי התמחור העתידי של הסגמנט הזה,בקיצור רכב שאני ארצה עוד שנתיים PHEV או BEV,יהיה בין 200-250K :huh:

במחשבה שניה,הם הולכים על תרגיל מסחרי מושלם,כדי לנצל את העדכון של טבלת מיסוי,לטובת שיפור ריוויות או מאיפה לתת "הנחות בכאילו" !!!
בשנת 2020 עם כל התחזיות השחורות,בדצמבר נשבר שיא של יבוא רכבים כדי לשחרר לפי המס הישן,לכן ראינו מספרי מסירות פסיכיים,עם כל הקורונה,ברבעון הראשון.
לפי דעתי מתזמנים את N-LINE כך,כדי לשחרר עם מיסוי של השנה,ומכירות יהיו ב-2022,גאוני!
בקיצור בדצמבר הזה שוב פעם ישבר שיא של כל הזמנים ביבוא,מיסים למדינה,כי אני לא רואה ש"התיאבון" של הצרכנים לרכב מניילון  הולך להשתנות בזמן הקרוב !
ללא ספק מספרים מרשימים למדינה עם מיסוי הכי גבוה בעולם,ויבואנים סופר ממולחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואנית יונדאי בישראל הודיעה על תחילת השיווק של הטוסון העדכני. 

להלן המחירון הרשמי של הרכב:

טוסון 2.0 ליטר 156 כ"ס Premium אוטו' - 159,900 ₪

טוסון 1.6 ליטר טורבו 180 כ"ס Prestige אוטו' - 169,900 ₪

טוסון 1.6 ליטר טורבו 180 כ"ס Luxury אוטו' - 181,900 ₪

טוסון 1.6 ליטר טורבו 180 כ"ס Elite אוטו' - 191,900 ₪

להלן הקטלוג של היונדאי טוסון העדכני -

https://www.hyundaimotors.co.il/wp-content/uploads/2019/02/4396_Tuscon_Mifralogue_2021_12.pdf

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.4.2021 בשעה 23:57, zvit כתב:

קציני הרכב של ציי הרכב ישמחו מאד לג'יפון עם מנוע אטמוספרי וגיר פלנטרי "טיפש" לא אתפלא אם מדובר בדגם שנתפר לדרישות השוק הישראלי - כי הוא לא מופיע בשום מפרט של הדגם שפורסם בעולם.

זה דגם ציים קלאסי.

מסתבר שציי הרכב לא אוהבים את השילוב הזה יותר... לפחות ככה זה אצלי באופרייט ליס. 

אין להם לא טוסון ולא ספורטאז 2 ליטר בהצע, יש רק ספורטאז דיזל בסיסי. 

ניסיתי לברר למה והם אמרו שהוא מזהם מידי. היחיד עם מנוע 2 ליטר הוא האאוטלנדר אבל מבחינתם הוא משתלם כי הוא שבע מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...