Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופרה בישראל, והפעם "על אמת"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 דקות, beamvelavan כתב:

מעניין מה ההסבר לכך. 

האקטה (והפורמנטור, והלאון סטיישן, שעושות גם את אותו זמן 0-100) היא 4X4. הלאון האץ' היא הנעה קדמית. 

לפני 14 שעות, Doron_Z כתב:

פבל אני בספק אם מישהו הוציא את הלאון במחיר הזה (ללא תוספות), יותר לכיוון ה 210 ויש כאלו שגם בסביבות ה 200.

יכול להיות. אבל ממקום מושבי אני לא באמת יכול להתייחס למחירים שאולי מישהו קיבל. אני גם לא יודע מה - אם בכלל - יהיו ההנחות על הדגם הנוכחי. לכן אני יכול להתייחס רק למחירי מחירון.

לפני 12 דקות, beamvelavan כתב:

סברתי שאולי פבל טעה. 

פפפףףףףףף

queen elizabeth GIF

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

צצה גרסה חדשה לקופרה לאון עם מנוע 2.0 חדש והספק מופחת של 242 כ"ס, 37 קג"מ ומהירות מירבית מוגבלת ל-250 קמ"ש. 

0 למאה ב-6.4 שניות ותהיה זמינה כאוטומט בלבד. לפחות בחול אמורה להיות זולה יותר מהגולף GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.autoexpress.co.uk/cupra/106522/cupra-leon-line-gains-242bhp-petrol-engine

Cupra has launched a new 2.0-litre petrol engine for its Leon hot hatchback. The new unit lowers the car’s starting price to £31,460 which, to phrase in a different way, is exactly £2,000 cheaper than the Mk8 Volkswagen Golf GTI on which it’s based.

The new turbocharged four-cylinder engine produces 242bhp and 370Nm of torque. Cupra says that’s enough to propel the Leon from 0–62mph in 6.4 seconds, before the hatchback runs into its electronic speed limiter at 155mph. However, unlike its Volkswagen Group siblings that use the same chassis and engine, the Leon is only available with a seven-speed automatic gearbox.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרטובים עמידים במומנטים גבוהים מאד.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי מסניף ראשל"צ את הגולף החדשה לא מזמן ואני מוכרח לומר שמסרו מספר יפה של קופרה פורמנטור במהלך השעה שהמתנתי שם..

קהל הרוכשים היה בעיקר משפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינואר עד סוף אפריל נמכרו 214 רכבי קופרה - לדעתי רובם פורמנטור 1.5.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח, הזמנות פורמנטור התחילו רק ב 15 למרץ . עד אז אפשר היה להזמין רק את הקופרה אטקה, שאגב מסרו לא מעט בכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, itsik170 כתב:

מינואר עד סוף אפריל נמכרו 214 רכבי קופרה - לדעתי רובם פורמנטור 1.5.

31 יח' של 2.0 ל'

74 יח' של 1.5 ל'

כל שאר ה-214 הם כנראה דגמים אחרים (לאון/אטקה).

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחישוב פשוט, נמכרו 105 פורמנטור.

לאון ואטקה מסרו ביחד 109.

עדין ה-75 יחידות של הפורמנטור 1.5 מהווים רוב ואם מוסיפים את ה-2 ליטר - אז הוא הדגם הכי נמכר כרגע.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...