Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצלה/דיס המלצה על פיג'ו 308 SW

eyalgottfried
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

אני שוקל לקנות את הרכב הנ"ל כי נראה לי שהוא מתאים למשפחה עם 2 ילדים על בוסטר ועוד ילד בן 14, כמו כן, אני חושב שהוא גם די מפנק מבחינת העלות הנדרשת, וגם, ואולי לא פחות חשוב, נראה שהוא הזול ביותר בקטגוריית המשפחתיות עם תא נוסעים גדול.

אני אשמח לקבל את חוות דעתכם לגבי אמינות הרכב, תדירות תקלות, כמה מתוכן זה תקלות משביתות ובכלל חווית נהיגה.

אני יודע שיש לצרפתית עדין שם לא טוב במיוחד, אז אשמח שיענו לי כאלו שמחזיקים ברכב או שיש להם מידע אמין (מחבר, משפחה וכולה) מכאלו שיש להם את הרב.

תודה מראש

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מחזיק 308SW וסה"כ מרוצה.
יתרונות:

1. חסכוני 1/14-1/13 משולב.

2. נוח ומאובזר.

3. יחס עלות תועלת מעולה.

4. מבנה המושב האחורי (שטוח גם בצדדים עד לדלת ואין בליטה בצד כמו ב יונדאי I30SW).

5. תיבת הילוכים אוטומטית רגילה (לא רובוטית).

חסרונות:

1. חובה לבדוק במוסך מתמחה את מצב רצועת התזמון ולעקוב אחרי המצב שלה.

2. נמוכה מאוד גם לכניסה לרכב וגם בכביש משובש.

3. מסך מגע לא אינטואיטיבי אבל אחרי כמה זמן מתרגלים.

לשאלתך לגבי 2 בוסטרים אצלי לא היו קשיים להכניס 2 בוסטרים ועוד ילד באמצע גם לנסיעות ארוכות.

היתה לי תקלה משביתה שתוקנה באחריות ובגלל חוסר מקצועיות של המוסך נגררה לכמה ביקורים עוקבים, אם התיקון הראשון היה טוב לא הייתי רואה את המוסך חוץ מטיפולים.

סביר שאם הייתי צריך לקנות שוב הייתי קונה עוד  פעם 308 (אם לא אמצא דאסטר במחיר סביר)

קניה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, דוב המערות כתב:

שלום, אני מחזיק 308SW וסה"כ מרוצה.
יתרונות:

1. חסכוני 1/14-1/13 משולב.

2. נוח ומאובזר.

3. יחס עלות תועלת מעולה.

4. מבנה המושב האחורי (שטוח גם בצדדים עד לדלת ואין בליטה בצד כמו ב יונדאי I30SW).

5. תיבת הילוכים אוטומטית רגילה (לא רובוטית).

חסרונות:

1. חובה לבדוק במוסך מתמחה את מצב רצועת התזמון ולעקוב אחרי המצב שלה.

2. נמוכה מאוד גם לכניסה לרכב וגם בכביש משובש.

3. מסך מגע לא אינטואיטיבי אבל אחרי כמה זמן מתרגלים.

לשאלתך לגבי 2 בוסטרים אצלי לא היו קשיים להכניס 2 בוסטרים ועוד ילד באמצע גם לנסיעות ארוכות.

היתה לי תקלה משביתה שתוקנה באחריות ובגלל חוסר מקצועיות של המוסך נגררה לכמה ביקורים עוקבים, אם התיקון הראשון היה טוב לא הייתי רואה את המוסך חוץ מטיפולים.

סביר שאם הייתי צריך לקנות שוב הייתי קונה עוד  פעם 308 (אם לא אמצא דאסטר במחיר סביר)

קניה טובה.

תודה רבה על התשובה המפורטת. אני מעריך זאת מאדו.

תוכל קצת להרחיב לגבי איזה שנתון הרכב שלך?, כמה כבר נסעת אתו? כמה שנים הוא אצלך?

בסוף הזכרת שאתה רוצה לעבור לדאסטר. זה לא שמים וארץ בהשוואה לפיג'ו? הן מבחינת האיבזור והן מבחינת הבטיחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק ב308 רושם כללי דיי מרוצה מהרכב.

סה"כ הוחלף לרכב רצועת תזמון זאת המחלה העיקרית של הרכב הזה וחשוב לוודא שזה טופל.

מעבר לכך הייתה לי תקלה של יוניט מאוורר שזייף ב105 אלף קילומטר ההחלפה שלו עלתה 300 וזאת לא הייתי תקלה משביטה.

מעבר לכך שמעתי שיש אנשים שעושים ניקוי שסטומים שזה דיי נפוץ לרכבי הזרקה ישירה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הוא 2015, קניתי לפני שנתיים מליסינג עם 113000 ק"מ ועכשיו יש לו 157000ק"מ.

דאסטר יאפשר לי לצאת לשטח ושבילים שאי-אפשר עם ה308, אם אצליח אקנה 3008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...