Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ה A129 שלי הגיעה אחרי מסע יסורים בדואר. משום מה לא קיבלתי הודעה בSMS אלא הודעה בתיבת הדואר אותה אני פוקד (מרכז חלוקה שכונתי) בטיול עם הכלבה רק פעם בשבוע :-( חשבתי שבגלל שצריך לשלם מע"מ, אבל מסתבר שלא. סתם הליך טיפשי למרות שמספר הטלפון מופיע בברור על גבי המדבקה של השולח (banggood).

הורדתי את האפליקציה ל iOS והבחנתי בתהליך ההורדה הבזיקה בקצרה הודעה "purchase" שנעלמה לפני שהספקתי להגיב. לא ראיתי שצויין מחיר על האפליקציה בחנות, מצד שני גם לא היה כתוב free.

מעבר לזה, הכל עובד פיקס. סט-אפ מהיר, עדכון השעון דרך האפליקציה בקלות.

פרט מעניין נוסף, לא הצלחתי להיכנס לתפריט ישירות על המצלמה ללא האפליקציה גם כשה wifi כבוי. (זניח אבל מטריד בכל זאת)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האפליקציה חינמית כמובן,

מוזר שלא הצלחת להיכנס לתפריט במצלמה, לא אמורה להיות בעיה

הורדתי ספרון הפעלה מאתר היצרן ( הספרון המודפס שצורף מיועד לבעלי עיני נץ , סיוט לקרוא פונט בגודל 6 ) לא ממש מכיל הוראות מובנות, מזל שהכל אינטואיטיבי. העברתי כרטיס 32G ממצלמה קודמת ללא בעיה, לא הצלחתי להבין מה יתרון של כרטיס גדול יותר בהינתן האפשרות להוריד מיד לנייד דרך ה wifi.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה כן עבדה ועשתה רושם שהיא מקליטה?

הייתי מנסה להחליף כרטיס זיכרון ובודק

זו הבעיה, שאני לא זוכר.

איפ, היה לי שם אחלה סרטון לדיון השני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי ספרון הפעלה מאתר היצרן ( הספרון המודפס שצורף מיועד לבעלי עיני נץ , סיוט לקרוא פונט בגודל 6 ) לא ממש מכיל הוראות מובנות, מזל שהכל אינטואיטיבי. העברתי כרטיס 32G ממצלמה קודמת ללא בעיה, לא הצלחתי להבין מה יתרון של כרטיס גדול יותר בהינתן האפשרות להוריד מיד לנייד דרך ה wifi.

היתרון של כרטיס בעל נפח אחסון גדול יותר הוא אמינות לאורך זמן ופחות שחיקה . לכל כרטיס זיכרון יש מחזור כתיבה ומחיקה מוגבל של קבצים שלאחריו הכרטיס יכול פשוט להפסיק לעבוד.

בכל רגע מצלמה מכתיבה עשרות מגה-בייט של וידיאו חדש ומוחקת את התיעוד הישן שהפך ללא רלוונטי על מנת לפנות מקום - התהליך הזה גורם לשחיקה של הכרטיס.

בנפח קטן הפעולה הזאת מתבצעת באופן תדיר יותר ואילו בכרטיס בעל נפח גדול יותר בתדירות נמוכה יותר.

ב-A129 זוג מצלמות מתעדות בו זמנית, דבר שגורם לכרטיס זיכרון לעבוד יותר.

בגדול אין בעיה להשתמש בכרטיס זיכרון של 32GB, אבל זה משהו שכן צריך לקחת בחשבון.

זו הבעיה, שאני לא זוכר.

איפ, היה לי שם אחלה סרטון לדיון השני

נסה לראות אם המצלמה מצלמת באופן רציף נסיעה בלי קפיצות ודילוגים בוידיאו,

במידה ויש החלפת כרטיס זיכרון צריכה לפתור את הבעיה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

אשמח לקישור לרכישת מצלמת דרך

של שיואומי yi הטובה ביותר שקיימת.

עדיפות לאמאזון כדי לא לקבל גרסה סינית.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של Yi או שהתכוונת ל-70mai?

של yi יש את הsmart dashcam במבצע חורף באליאקספרס ב32$

http://s.click.aliexpress.com/e/seFv1Z2g

ויש את ה- 70mai Pro ב52$

https://a.aliexpress.com/FgrUUQFq

הכי זול מאליאקספרס כרגע, יקר יותר מאמזון בפער ניכר.

פשוט תבחר English version, אין אפשרות לטעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את ה A129, נראה שפועלת מצויין. חיברתי מתח למחבר ה USB הצידי כי רציתי התקנה מה שיותר גבוהה בחלון הקידמי. השאלה היא אם יש הבדל בין חיבור לשקע בצד וחיבור לשקע עליון במודול GPS. לפי הספרות המסכנה, לא אמור להיות הבדל. אני שואל מכיוון שבכל סרטוני ההתקנה מחברים את המתח לשקע במודול (מלמעלה, ולא מהצד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של Yi או שהתכוונת ל-70mai?

של yi יש את הsmart dashcam במבצע חורף באליאקספרס ב32$

http://s.click.aliexpress.com/e/seFv1Z2g

ויש את ה- 70mai Pro ב52$

https://a.aliexpress.com/FgrUUQFq

הכי זול מאליאקספרס כרגע, יקר יותר מאמזון בפער ניכר.

פשוט תבחר English version, אין אפשרות לטעות

תודה על המענה הזריז,

אכן המצלמה שרציתי היא yi ונכנסתי לקישור

אך לא מצאתי היכן אני בוחר english version.

אגב, זו לא הסמארט אלא הקומפקט.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את ה A129, נראה שפועלת מצויין. חיברתי מתח למחבר ה USB הצידי כי רציתי התקנה מה שיותר גבוהה בחלון הקידמי. השאלה היא אם יש הבדל בין חיבור לשקע בצד וחיבור לשקע עליון במודול GPS. לפי הספרות המסכנה, לא אמור להיות הבדל. אני שואל מכיוון שבכל סרטוני ההתקנה מחברים את המתח לשקע במודול (מלמעלה, ולא מהצד)

אין לי את הגרסה עם המודול GPS אבל אם אני זוכר נכון על מנת שהGPS יעבוד צריך לחבר אליו את המתח.

אם מחברים ישירות למצלמה הGPS לא יפעל. תנסה בשני הדרכים.

תודה על המענה הזריז,

אכן המצלמה שרציתי היא yi ונכנסתי לקישור

אך לא מצאתי היכן אני בוחר english version.

אגב, זו לא הסמארט אלא הקומפקט.

התבלבלתי בלינק, הנה הסמארט

http://s.click.aliexpress.com/e/m7yuzjZW

זאת גרסה אנגלית מהחנות הרשמית של yi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי סרטון המתאר התקנה כולל קיט לחיבור קבוע, שם הבחור מסביר שהחיבור בשקע הצידי מיועד להפעלה במוד חניה, ואילו מלמעלה לא תומך במוד חניה. מוזר, אם כי הגיוני שחיבורים יזינו את כל המודולים, GPS ומצלמה אחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אחת המצלמות הכי VFM שקיימת היום.

לגבי הסוללה זה נכון, אבל מנגד אני יכול להביא המון דוגמאות לאנשים שה-yi וה-70mai מחזיקה שנים ברכב ועובדות בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יומיים עם ה A129, ועדיין לא מצליח לפענח את ההתנהגות שלה. המצלמה עובדת מצלמת תקין ושוטף. גם קדמית וגם אחורית. האפליקציה לעומת זאת כנראה לא ממש אפויה. חיבור למצלמה ו settings עובד חלק, צפיה בסרטונים זה כבר דבר אחר. תצוגת גלריה מראה את כל הקטעים (בני דקה כל אחד) אבל אני לא מצליח לצפות בסרטון נבחר, אני חייב להוריד אותו לטלפון על מנת להריץ, לא נראה לי שכך זה צריך להיות. בנוסף זה לוקח לא מעט זמן למרות שהטלפון מצויד ב wifi dual band כלאמר יש לו תחום 5 גיגה, המצלמה לעומת זאת, לא ברור אם יש לה אפשרות לקבוע באיזה בנד היא תעבוד. בנוסך איקון חזרה ממצב צפיה בסרטון למצב תצוגת גלריה בכלל מופיע בכיתוב בסינית :-( במקום "back"

אגב, בבחירת סירטון לתצוגה במידה והטלפון במצב אנכי, חלקו העליון של המסך מראה תמונה והתחתון מיקום על גבי המפה, שאפו.

FIS האם נתקלת הדבר דומה?( האפליקציה ב iOS ).

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...