Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה - קורקינט חשמלי Xiaomi M365

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...

עידכון אחרי חודשיים ו - 150 ק"מ רכיבה.

לא נדרשתי אפילו לנפח אוויר בצמיגים. 

לאחר שלומדים לרכב על קורקינט, מחסור בסחיבה מורגש יותר ויותר. 

מה שבהתחלה היה נראה סביר, עכשיו כבר די מבאס. 

דיסק בלם התיישר מעצמו ואז מתחתי את הכבל עוד כדי לקרב את הרפידות לדיסק (רק אחת זזה, השניה קבועה).

אין תקלות בנתיים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימושים לקפוץ לסופר שבמרחק 500 מטר להביא קרטון חלב בבוקר, לדואר לאסוף חבילות מאליאקספרס (קילומטר אחד בערך) וכדומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Buki כתב:

לאחר שלומדים לרכב על קורקינט, מחסור בסחיבה מורגש יותר ויותר. 

מה שבהתחלה היה נראה סביר, עכשיו כבר די מבאס. 

1. סקירה מאוד יפה ומקצועית! 
  2. מה הכוונה מחסור בסחיבה?
  3.  העלית פה את נושא המשקל בדרך אגב. אני חושב שזה נושא מאוד קריטי לעניין ביצועי המכשיר. בלי לבדוק הייתי אומר לך שהמכשיר הזה כנראה לא מיועד לך ואל תצפה לביצועים מרשימים במיוחד איתו. והופ בדיקה קצרה וצדקתי. הוא מוגבל לעד 100KG. אז אני מתנצל אבל החוות דעת שלך על המכשיר היא קצת לא רלוונטית כי הוא בפירוש לא יועד לשימוש במסגרת התנאים שאתה מציב לו. וכן גם אם אתה שוקל 80 לצורך העניין אל תצפה לביצועים כמו מישהו ששוקל 50

https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk03Pq2QkBnPRwgNQMkQjCHsGmLRyWg%3A1607790454875&ei=du_UX5TwNMWZkgW2s7_oDQ&q=xiaomi+m365+maximum+weight&oq=Xiaomi+M365+maxi&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAxgBMgUIABDJAzICCAAyBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeOgcIABBHELADOgcIABDJAxBDOgQIABBDOggIABDJAxCRAjoFCAAQywFQmxRYtylg9zdoAnACeACAAZcBiAG7BZIBAzAuNZgBAKABAaoBB2d3cy13aXrIAQjAAQE&sclient=psy-ab

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, arik100 כתב:

בלי לבדוק הייתי אומר לך שהמכשיר הזה כנראה לא מיועד לך ואל תצפה לביצועים מרשימים במיוחד איתו. והופ בדיקה קצרה וצדקתי. הוא מוגבל לעד 100KG. אז אני מתנצל אבל החוות דעת שלך על המכשיר היא קצת לא רלוונטית כי הוא בפירוש לא יועד לשימוש במסגרת התנאים שאתה מציב לו.

זה נלקח בחשבון לפני הקניה. אף אחד לא ציפה ולא מצפה לביצועים מרשימים. 

חוות הדעת רלוונטית כי רוכבים על הכלי הזה גם אנשים יותר שמנים ממני והוא סה"כ עושה את העבודה כל עוד אין עליות תללות. 

אגב משקל מורשה לכל צמיג הוא 75 קילו, ביחד 150 כך שלפחות מבחינת הצמיגים אין חריגה במשקל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

השימושים לקפוץ לסופר שבמרחק 500 מטר להביא קרטון חלב בבוקר, לדואר לאסוף חבילות מאליאקספרס (קילומטר אחד בערך) וכדומה...

1 קילומטר הלוך חזור ברגל זה 25דקות בהליכה נעימה בלי למהר, ואני מניח שאתה לא אוסף חבילות יום-יום.

מה מטרת הקנייה בעצם, לחסוך בזמן? הליכות זה בריא בסה"כ.

אני מתאר קניית קורקינט חשמלי כפתרון להגיע לעבודה באם העבודה הייתה 2-3ק"מ מהבית בכדי לחסוך זמן ולא להגיע לעבודה מזיע מהליכה.- זאת במידה ואין לי רכב, או שאני לא יכול להוציא רכב מסיבות כאלה ואחרות.

יכול להיות שאני מפספס משהו, אבל אני דווקא נהנה מהליכות איסוף חבילות\קניית ירקות\קניית מוצרים משלימים שפספסתי בקנייה גדולה. מצד שני, אין לי מחסור בזמן בלו"ז היומיומי...

בכל מקרה, סקירה יפה ומועילה, השכלתי 👍

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, method כתב:

מה מטרת הקנייה בעצם, לחסוך בזמן? 

מטרת הקניה היא לא לגמרי רציונאלית. זה גם בשביל לחסוך זמן בקניות קטנות וסידורים וגם להתנסות בכלי תחבורה זה. 

עם קורקינט 25 דקות הליכה הופכים ל 7-8 דקות רכיבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד אפליקציה בשם m365 downg ותצרוב פירמוואר שיתאים לסחיבה בעליות, אני רוכב על אחד כזה ביום יום (85 קג) עם צמיגים מלאים 10" ותוכנה והדבר הזה לא מתעייף יותר מדי, אמנם הקילומטראז' נפגע, אבל הוא סוחב

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי באמת התלבטות האם לרכוש קורקינט זה או דומה לו - 

הליכה של כ- 15-20 דקות מתחנת הרכבת עד העבודה.  

בינתיים החלטתי ללכת, מקסימום אולי אקנה אופני "זבל" שאוכל לקשור לתחנה.

בוקי, יצא לך כבר לעלות איתו לרכבת? או לנסוע איתו בדרכים רטובות/בגשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Benor כתב:

בוקי, יצא לך כבר לעלות איתו לרכבת? או לנסוע איתו בדרכים רטובות/בגשם?

אני נוסע ברכבת בממוצע רק פעם בכמה שנים, לדוגמא כשאני קונה אוטו בחיפה וצריך להביא אותו למרכז...

בדרכים רטובות רכבתי, לאט ובזהירות. בגשם לא יצא לי. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2020 בשעה 12:45, Buki כתב:

מצערת עד העצר ולאחר כמה שניות בכביש שטוח לגמרי הכלי מגיע למהירות המוצהרת של 25 קמ"ש אפילו עם המשקל שלי (משהו כמו 115 קילו...)

כתבתי על ההתחלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מרגיש בטוח עם הכלי הזה? 

אני לא יודע אם בסופו של דבר מדובר בעניין של מיומנות שליטה והסתגלות, אבל כל פעם שעליתי על הקורקינטים הפזורים בת"א אני החסרתי פעימה. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...