Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספינת הדגל של פולקסווגן, הפולקסווגן ארטאון - נחתה בישראל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

מתאימה למי שמחפש רכב מפואר אבל לא בולט לעין.

איך זה פחות בולט לעין מסדרה 3 או c class? 

והרכב הזה נראה מעולה, אבל בתכלס הפנים שלו זהה לפאסאט והוא ינהג בדיוק כמו הפאסאט גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב-290 אלף ש"ח בלי זיהוי רכב בשטח מת?

רכבים שעולים כ-55-60% פחות (קאמיק, ארונה FR וכו') כבר מגיעים עם המערכת. למה ברכב כל כך יקר אין?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Hagaix כתב:

איך זה פחות בולט לעין מסדרה 3 או c class? 

הסמל פחות בולט.

BMW/מרצדס/אודי/לקסוס זה מותגי יוקרה שיכולים ליצור קונוטציה שלילית אצל כל מיני אנשים, VW זה מותג עם תדמית נייטרלית.

מתאים למי שמחפש רכב מפואר בלי ההילה סביב המותג, "כסף שקט". הארטואן, למי שלא מבין, תיראה לא ממש שונה מפסאט של נהג מונית.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, dorsht כתב:

רכב ב-290 אלף ש"ח בלי זיהוי רכב בשטח מת?

השטח המת זה הכיס שלך לאחר הקנייה, טוב עשה הייצרן שלא הוסיף את האופציה הזו.:classic_love:

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • מצחיק 2

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזו לא הדעה המקובלת פה, אבל העיצוב מרגיש לי קצת פספוס. הג'אנטים האלו מתאימים יותר לאסקלייד, החלונות האחוריים קטנים אבל לא נותנים הרגשה של "קופה", והפס הזה ליד פנסי האיתות... ממש גרנד סניק אפס ק"מ. לא מתחבר לי כל כך.

לדעתיח האינטרס היחיד להביא את זה הוא של לובינסקי - פתאום 508GT מרגישה ממש מציאה.

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2020 בשעה 20:29, itsik170 כתב:

השאלה היא אם זה ייבוא של צ'מפיון, רכב לאחד המקורבים, או שהגיע דרך אחד הייבואנים המקבילים כמו שהיה עם ה-T-ROC והאטלס.

נראה שמדובר בייבוא מקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2020 בשעה 19:29, yoav911gt2 כתב:

סוג של כן חזרו על זה עם הפידאון , אבל רק בשוק זה רלוונטי בו, סין, ובלי מנועים גדולים.

זה קטע של בייבי בומרים סינים לקנות רכב יוקרה עם המנוע הכי קטן שיש בשביל החסכון בדלק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.10.2020 בשעה 11:37, vadim6385 כתב:

BMW/מרצדס/אודי/לקסוס זה מותגי יוקרה שיכולים ליצור קונוטציה שלילית אצל כל מיני אנשים, VW זה מותג עם תדמית נייטרלית.

פולקסווגן, פולקסווגן, המותג הזה שנולד ע"י היטלר בתקופת הרייך השלישי עם תדמית נייטרלית?!

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SchnitzelLova כתב:

זה קטע של בייבי בומרים סינים לקנות רכב יוקרה עם המנוע הכי קטן שיש בשביל החסכון בדלק. 

בדיוק כמו שיש אנשים שאוהבים שניצל עבה ועסיסי לעומת כאלה שמעדיפים שניצל דקיק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב במחיר הזה מגיעה עם מנוע 280 סוסים והנעה כפולה עם ריפודי עור. בדיוק אותה שלדה של ארטאון , אז למה עדיין להעדיף את ארטאון?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב, אבל משונה שאין זיהוי שטחים מתים. בטח במחיר הזה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...