Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנד קרוזר או יותר מידי

ואן דאם
שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע רוב הזמן בכביש, מחפש להחליף רכב, כידי שאוכל מידי פעם לחתוך באמצע הנסיעה לשטח, שבילי עפר, קצת אתגרים, (לא מקצועי ולא יותר מידי)

שמעתי שלנד קרוזר הוא חיית שטח, לא יודע אם זה יותר מידי בשבילי, כי אין לי תכנונים לצאת כל יום ולטפס בהרים 

כיום, נוסע על רנו קנגו מסחרי,בתכלס בקושי שם דלק והרכב מרביץ (אני מעריך 1\14ק"מ) ושמעתי שהלנד קרוזר והרבה מהגיפים לוקחים 1/7ק"מ)

התקציב שלי הוא כ50,000 שח 

אשמח להמלצות על רכב כבישטח שישרת אותי לצרכים שלי ושהיה חסכוני בדלק ולא יכנס לי לחיים כעוד מישו שצריך לפרנס אותו על בסיס יומי

אשמח לחוות דעת מהגולשים היקרים. תודה  מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלמה שרשמת ובמסגרת התקציב, סובארו פורסטר יתן מענה מספק.
גם פחות הוצאות דלק מאשר בטויוטה ( אבל עדיין לא ברמה של קנגו דיזל ) , יותר נוח בכביש וגם רכב יותר חדש.
כמובן, מבחינת יכולת שטח פורסטר זה לא לנדקרוזר. אבל עדיף מג'יפונים אחרים בצורה חד משמעית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את קנגו ( אפילו הייתי בעלים פעם של הדגם הישן ( 2007 ).
ועכשיו נוסע בעבודה לא מעט על קנגו 2019 ( 1.2 בנזין רובוטית).
פורסטר לא רכב קטן ולא נמוך יותר מקנגו.
אם על רנו אתה מצליח לנסוע בשבילים, המעבר לסובארו יהיה שיפור משמעותי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...