Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכונת כביסה

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

כשמכונה ממוצעת חיה כ 5 שנים מתי הספקת לעבור עשרות?

אני מכיר אנשים שיש להם שתי מכונות כביסה בבית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, yogev20 כתב:

אני לא בטוח, את הבעיות שהיו לנו בבית עם מכונות כביסה של קריסטל - לא אשכח לעולם.

אני מדבר על בוש פולנית אפילו לא טורקית עם מנוע בראשלס ואתה מדבר על קריסטל?

לפני 51 דקות, yogev20 כתב:

אחרי בוש הגרמנית (עולה מעט יותר)

פי שתיים זה לא מעט...
עדכן אותנו כמה שנים החזיקה הבוש מגרמניה עד שהצריכה תיקון. ההימור שלי - 5 שנים. למה דווקא 5? נסה להרחיב אחריות למכונת כביסה. עד 5 שנים יגבו ממך בבוש 200 שקל תוספת. רוצה עוד שנתיים? תיפרד מהרבה יותר...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הייתי חייב לבדוק ממה נובעת הנזילה והחלטתי לפרק את המכונה. חשבתי לעצמי כנראה המשאבה למרות שהיא ממלא מים מעולה רק בריקון ישנה נזילה.

קראתי לחבר, הורדנו את המייבש והפכנו את המכונה והתחלתי לחפש את התקלה.

פירקתי את המשאבה מגוף המכונה וישר הבחנתי בצינור ריקון קרוע היוצא מהמשאבה. קופץ בשבת בבוקר להום סנטר ואייס ואין את הצינור המתאים (כמה מפתיע).

האישה בלחץ אין איך לכבס בשבת.

לוקח איזולירבנד, מחזיר את הצינור וסוגר עם חצי מהגליל. ואללה מחזיק, אין נזילה, כנראה זאת באמת התקלה אני חושב לעצמי, מצליחים לעשות את כל הכביסות בשבת.

עושה במוצ״ש הזמנה מדובין תוך יום הצינור המתאים אצלי. שוב קורא לחבר, שוב מרידים את המייבש, שוב הופכים, הפעם אני מנקה את המשאבה בלחץ מים, מוצא המון זבל שהצטבר במשך 8 שנים. מרכיב את הצינור, מחזק עם באנד, קורא שוב לחבר הופכים את המכנה, מחזירים למקום מחזירים את המייבש וזהו!

60 ש״ח והמכונה חזרה לפעולה כמעט כמו חדשה.

חיסכון של 1600 ש״ח לזמן הקרוב.

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.18.45.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.18.45 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.18.45 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.18.45 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-15 at 19.18.45 (4).jpeg

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונת כביסה של haier בת יותר מ 10 שנים הייתה קריאה לשירות בדיוק על הצינור הזה לפני איזה שנה שנתיים.

יצרו קשר עם לקוחות בשביל לתקן להם את זה בחינם, אבל כל עוד הסתדרת בעצמך - זה מצויין. 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה הדגם של המכונה. לדעתי זה קשור למקרה שתיארתי עם כי לא באופן מדוייק לגמרי. בכל המקרה המכונה עבדה ללא רבב 10 שנים (4 נפשות, ילדים קטנים, מעברי דירה... חיים קלים לא היו לה) והיא נמכרה עובדת תקינה (הוחלפה בחדשה רק למטרת ההתחדשות). 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש מכונה של מילה. הדגם הכי פשוט שהיה אז.
עלתה 4200 לפני 8 שנים.
הסיבה העיקרית לקניה היתה התעקשות של אשתי.
ההבדל העיקרי במכונה הזו ביחס למותגים אחרים הוא שכשאתה מתקשר לשרות לקוחות, ההודעה המוקלטת שולחת את בעלי המילה ללחוץ 1 ואת פשוטי העם ללחוץ 2. לפחות ככה זה היה בפעם האחרונה שהזדקקתי לשרות.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי לגבי מכונת כביסה של מילה:

רכשנו את המילה הראשונה שלנו לפני 20 שנה, כאשר נולדה ביתי הראשונה בעקבות המלצה של חבר שהיה בעל חנות למוצרי חשמל.

חיפשנו מוצר חזק ואמין שישרוד שימוש אינטנסיבי ואכן לא התאכזבנו.

לאחר 18 שנות הפעלה עם ממוצע של 7 שימושים בשבוע  אפשר לסכם את הבלאי ב-4 קריאות שירות שכללו כולן החלפות של גומיות בלבד ואפס תקלות מכניות או חשמליות.

בסופו של יום, התחילה שחיקה של המיסבים והעדפנו לעשות טרייד עם היבואן ולקחת מילה חדשה מאשר להשקיע בתיקון (למרות שאין לי ספק שהיא יכולה היתה לחיות עוד כמה שנים).

ולמי שלא מכיר, מילה היא מותג עילית שעדיין מיוצר בגרמניה בסטנדרטים שכבר נדיר למצוא בתחום מוצרי החשמל לבית.

הקונספט שלהם הינו מוצרים באמינות מעולה שהיצרן מצהיר שמשך החיים שלהם  יהיה 20 שנה והדבר אכן לא רחוק מהמציאות (דודתי החליפה לא מזמן מילה בת 30 שנה).

האם זה משתלם כלכלית? שכל אחד יעשה את השיקולים שלו. לטעמי, המוצר הזול יביא לתוצאה פחות טובה ובסיכומו של דבר יהיה גם יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מניסיון של חבר שתפוס חזק על המותג מילה הוא מחליף מכונת כביסה יישנה של מילה רק במילה חדשה. עד היום הוא החליף רק פעם אחת במשך 30 שנים שאני מכיר אותו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם האיכות של מילה לפני 20 ו30 שנה זהה להיום?

הנטייה היום לכל האלקטרוניקה במכונות האלו למות מהר יותר מהחלקים המכנאיים שהתיקון הוא כמו 70% מעלות המכונה.

מילה נותנים אחריות ל20 שנה?

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה כביסה של MIELE הייתה פעם חלום עבורי, אך הפרש המחיר דחה את זה.

אבל לא מצליח להבין איך מכונה כזו יקרה מקבל אחריות של שנה בלבד עם הארכה לעוד שנתיים.

מעניין כמה שנים נותנים באירופה מצד היבואן. (מעריך שיותר)

לגבי תיקונים/שחיקה, זה תלוי בהרבה גורמים (כגון שיטות כביסה לא נכונות) אבל היו לי חברים שכן היו להם 

בעיות עם מילה, והתיקונים היו יקרים במקביל למכונות אחרות. (חוץ מזה הרבה טכנאים נמנעים לגעת בה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי היתה מילה שהביאו כחדשה מחו"ל. אמנם החזיקה 10 שנים לפני התקלה הראשונה, אבל מייד אחרי התקלה הראשונה  הגיעה השנייה - והשלישית. התקלה השלישית (כרטיס בקרה) היתה כבר יקר מדי לתיקון והמכונה הוחלפה. עלתה הרבה יותר מכפול מבוש, ולא החזיקה בהתאם. VFM - נכשל!

בעייני - לא לקנות את הכי זול (איכות נמוכה) ולא את הכי יקר (ע"ע מילה), אלא את הכי זול בין ה"איכותיות", למשל בוש מיבוא מקביל או בוש מפולין/טורקיה.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...