Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות טכניות ותמיכה קלוקלת ב-WIX

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזה מספר שנים שאני מפעיל אתר/בלוג דרך WIX. מנוי פרימיום, דומיין משלי. 

לאחרונה הם עברו ממנגנון הזנה ישן למנגנון חדש. לכאורה, אמור להיות משודרג,הלכה-למעשה, באו צרות, ככל הנראה.

יש שם כל מיני באגים ולא תמיד הכי אינטואיטיבי להבנה ושימוש.

בתמיכה הטכנית הם נורא מנסים להיות נחמדים ויעילים, אבל הם כנראה מעסיקרים סטודנטים חובבנים, מה עוזר לי אם בכל פעם מדברים איתי תומכים מאנגליה, סרביה, ארה"ב, גואטמלה וכו' ותמיד מבטיחים שהבעיה שלי תעבור לדרג טכני גבוה יותר. בפועל - נאדה!! 

הבעיה האחרונה שצצה, ורצה כבר שבוע וחצי לפחות, למעשה תוקעת לי את כל האתר: כשאתה לוחץ על תמונות בכתבה, בכל הפוסטים באתר, היא אמנם הופכת לגדולה, אבל זו לא התמונה הנכונה, אלא מופיעה בגדול התמונה הפותחת (משער הפוסט).

אני כבר די מיואש. מה עושים? ומתי לעזאזל נקבל תמיכה בעברית מישראלי מקצוען?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הממשק, אבל כנס נניח לקבוצה של "צרות בהייטק", יש שם בטח מלא עובדי WIX, תרשום פוסט עצבני ותרשום איזה עקיצה למפתחים, יתכן שיבקשו ליצור איתך קשר ולנסות לפתור לך את זה באמת.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...