Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלצולים במנוע- פיג'ו 308 2014 puretech 1.2t

Omergti
שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן הצלצולים

ניסיתי להקליט מתא הנוסעים ההקלטה לא הכי ברורה (במציאות שומעים את זה חזק יותר), אבל מי שחד באוזן ידע על מה אני מדבר.

הקלטה חדשה 12.m4a הקלטה חדשה 13.m4a

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהצלחה, מעניין אם יש לך תקלת קוד p0014 ,

לקחתי השבוע בלובינסקי 308 עם 98000 ק'מ לסיבוב.

מההיסטוריההגיעה עם נורית והוחלפה לה רצועת תזמון ,ופלגים ב85000 ומאז סוחב תקלה p0014 (משהו עם קידום הצתה כצפוי) נכנסה הרבה למוסך כולל מיכל דלק ,קניסטר שעכשיו הבנתי שהם גם חוליות חלשות ו..מתנע...כנראה שהמפתח עבד הרבה

בנסיעה האוטו משך פחות ממה שאני מכיר וצלצל בכל האצה חזקה

אוטו אחר שהסתכלתי בהיסטוריה שלו הראה גם הוא את אותה תקלה אחרי החלפת הרצועה...ונראה לי שיש פה איזו בעייה בדגם או בהתקנת הרצועה במוסכים...או שהתקלה לא מתאפסת..

מפתיע לגלות אינפורמציה חשובה כזו רגע לפני קנייה ... אם כבר להסתכן אני מעדיף c4 פיקאסו 2014 ומעלה, מעניין מה אגלה שם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

P0014 בחיים לא נתקלתי.. מוזר

האוטו סוחב ממש מעולה, אבל מאוד מבאס עיניין הצלצולים, מבדיקה שלי בטיימינג למעלה (2 הפולי קאמשאפט) מאוזן טוב ו2 הסימונים שעל הפוליים חופפים אחד עם השני בצורה מדוייקת, לא בדקתי למטה בקראנק ששם כנראה זה לא פחות חשוב.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, drorstar כתב:

בהצלחה, מעניין אם יש לך תקלת קוד p0014 ,

לקחתי השבוע בלובינסקי 308 עם 98000 ק'מ לסיבוב.

מההיסטוריההגיעה עם נורית והוחלפה לה רצועת תזמון ,ופלגים ב85000 ומאז סוחב תקלה p0014 (משהו עם קידום הצתה כצפוי) נכנסה הרבה למוסך כולל מיכל דלק ,קניסטר שעכשיו הבנתי שהם גם חוליות חלשות ו..מתנע...כנראה שהמפתח עבד הרבה

בנסיעה האוטו משך פחות ממה שאני מכיר וצלצל בכל האצה חזקה

אוטו אחר שהסתכלתי בהיסטוריה שלו הראה גם הוא את אותה תקלה אחרי החלפת הרצועה...ונראה לי שיש פה איזו בעייה בדגם או בהתקנת הרצועה במוסכים...או שהתקלה לא מתאפסת..

מפתיע לגלות אינפורמציה חשובה כזו רגע לפני קנייה ... אם כבר להסתכן אני מעדיף c4 פיקאסו 2014 ומעלה, מעניין מה אגלה שם 

בדקתי מה היא בכלל P0014 ונראה שהיא קשורה לסולונאויד\שסתום הVVT שבו קיימים חרירים קטנים שבהם עובר השמן ואז התזמון שסתומים משתנה על פי הדרישות, מה שקורה עם הרכבים שראית כנראה זה שפשוט החליפו רצועת תזמון ולא ביצעו ניקוי למערכת השמן, במצב כזה עדיין נשארים כל השבבים של הרצועה במערכת השמן ונתקעים במקומות הקטנים הללו, השסתום הזה ידוע לשמצה כחייב ניקוי לאחר החלפת רצועה שהתפוררה, אצלי הוא נקי (בדקתי מזמן) גם כי ניקו מערכת שמן כשעשו רצועת טיימינג, וגם מעולם לא נתקלתי בקוד תקלה הזה.

עכשיו מעניין אותי אם הסיפור עם המיכל דלק\קניסטר ברכבים האלה יכול לגרום לצלצולים הללו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציג לך לגשת למוסך שמבין עניין,

במאזדה 3 ספיריט שהיתה לי, היו צלצולים גם כן, בעיקר בטווח מסויים של הסל"ד ובעיקר במאמץ או עליות, עברתי 3 מוסמכים עד שנפלתי בסוף על מכונאי תותח בעל ניסיון רב במוסך נעמה מורשה מאזדה בחיפה ברחוב יפו, וישירות פגע שזה מותחן רצועה (לא טיימינג), עלות התיקון היתה לא זולה כ1400 ש"ח אך זה פתר את הצלצולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Omergti כתב:

בדקתי מה היא בכלל P0014 ונראה שהיא קשורה לסולונאויד\שסתום הVVT שבו קיימים חרירים קטנים שבהם עובר השמן ואז התזמון שסתומים משתנה על פי הדרישות, מה שקורה עם הרכבים שראית כנראה זה שפשוט החליפו רצועת תזמון ולא ביצעו ניקוי למערכת השמן, במצב כזה עדיין נשארים כל השבבים של הרצועה במערכת השמן ונתקעים במקומות הקטנים הללו, השסתום הזה ידוע לשמצה כחייב ניקוי לאחר החלפת רצועה שהתפוררה, אצלי הוא נקי (בדקתי מזמן) גם כי ניקו מערכת שמן כשעשו רצועת טיימינג, וגם מעולם לא נתקלתי בקוד תקלה הזה.

עכשיו מעניין אותי אם הסיפור עם המיכל דלק\קניסטר ברכבים האלה יכול לגרום לצלצולים הללו..

תודה על ההסבר.

בהיסטוריה רשמו שאין שבבים ולא נחוץ ניקוי...

האם קוד תקלה כזה מתאפס לבד או יזום ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, drorstar כתב:

תודה על ההסבר.

בהיסטוריה רשמו שאין שבבים ולא נחוץ ניקוי...

האם קוד תקלה כזה מתאפס לבד או יזום ? 

שאלה טובה, האמת שאני לא יודע.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...