Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשמור על זוגיות בריאה בתקופת הקורונה - דיון

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, פבל כתב:

היא גם מרוויחה יותר ממני, אז בכלל...

א. פבל נתפס בלי מכנסיים.

ב. פבל סופר גיי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פבל, אתה מנהיג. פיגורה. צחוק זה לא למנהיגים. תפסיק לראות סרטי אימה, הם מזינים את המזיגוניה שלך ובסוף עוד מישהו יקרא אותך וינעל את זוגתו במרתף, וזה הכל עליך. 

קח אחריות.

לגבי הסיכויים לבת זוג שמרוויחה יותר ממך, הסטטיסטיקה פה ידועה. נשים יוצרות זוגיות עם גברים שמרוויחים יותר מהן, וגם שהם בעלי יכולת אינטלקטואלית שווה או שעולה עליהן.  אצל גברים זה הפוך. 

אישית אני נקלעתי גם למשבר בזוגיות בזמן הקורונה. 

אני אוהב לשיר בזמן האמבטיה של התינוקת (עשרה חודשים), עם נטייה ברורה לשירים שקשורים לשירות בצבא העם, הידוע  גם כצבא ההגנה לישראל. זה עושה שמייח. פחות להקת הנח"ל, יותר:

איזה בלאגן

איזה  בלאגן

זונות דופקים בכסף,

אותנו בחינם

וכו'.

(אחסוך את מילות הבתים)

בעיני האמא זה פחות מתאים.

אני חושב שחינוך לשירות קרבי זה גם חשוב.

מפה לשם, עברתי לתורנות הרדמה.

גם פתרון.

• מצחיק 4
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, David32 כתב:

א. פבל נתפס בלי מכנסיים.

ב. פבל סופר גיי.

פבל בכלל לא כזה אוהב מכנסיים, אז no harm done.

לפני 9 דקות, falou כתב:

פבל, אתה מנהיג. פיגורה. צחוק זה לא למנהיגים. תפסיק לראות סרטי אימה, הם מזינים את המזיגוניה שלך ובסוף עוד מישהו יקרא אותך וינעל את זוגתו במרתף, וזה הכל עליך. 

קח אחריות.

אני אוהב לשבור מוסכמות. צחוק זה טוב, לכולם.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Derish כתב:

~

זו שאיפתי בחיים - למצוא בת זוג עו"ד או אשפית פיננסים, שתוכל לפרנס את שנינו ותאפשר לי להתעסק בנגרות ויוגה כל היום. כבר חמש-עשרה שנה אני עובד במשרה מלאה, אי אפשר להמשיך ככה. 😄

בשביל זה צריך ציוד מתאים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4287310,00.html

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, falou כתב:

מפה לשם, עברתי לתורנות הרדמה.

שידרוג לא?

לפני 20 דקות, falou כתב:

הסטטיסטיקה פה ידועה

יש את המקור במקרה?

היחיד שכרגע סובל בבית מעניין הקורונה זה הכלב. אנחנו מפריעים לו לשנת היופי ואני בטוח שהוא מכין איזו נקמה בדמות נעליים לעוסות/ספרים אכולים ברגע שהסגר משתחרר.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 21 שעות, Smiro כתב:

5 אלף זה לא פינאטס אבל זה לא הפרש גדול בין בני זוג. הפרש הוא שזה מגיע למכפלות משמעותיות. וכן אני חושב שזה הזוי והאישה לובשת את המכנסיים בבית במצב כזה וזה מוזר. וכן מי שמרוויח יותר - לובש את המכנסיים ומי שחושב אחרת וחי באיזו גישה מודרנית טרנדית של אבות שלוקחים חופשת לידה, צר לי אבל זה סופר גיי. זו הגישה שלי. לא מכיר אף אחד שמרוויח הרבה ואשתו מתקרבת אליו מבחינת שכר. וכל פעם שיצא לי להכיר אנשים ואישה שהייתה מצליחה - תמיד הגבר הרוויח יותר. 

נורא צר.

אשתי מרוויחה יותר ממני, גם אני לא ממש מרוויח מינימום אבל היא יותר.

כמי שראה במו עיניו את ההתפתחות האקדמית והמקצועית שלה ושילם על זה בלא מעט ימים בודדים,

אני יכול לעוף בשמיים כמו בלון הליום מרוב גאווה ואני מרחם על ה"גבר" שלא מסוגל לראות את אשתו מצליחה ככה.

לקחתם ממש קשה את הסרטון. נא להקליל.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai
  • אהבתי 2
  • מעניין 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שראיתי אלא גם דחפתי וסייעתי. גם בהתפתחות האקדמית, גם בהתקדמות בתפקידים.

מכיר לא מעט זוגות בהם הדרג של האשה גבוה מזה של הגבר (למשל - תפקיד ניהולי) או שהמקצוע שלה מכניס יותר. לא מפריע לזוגות האלה לחיות בהרמוניה מלאה 30-50 שנה.

האשה היא שותפה לכל דבר. הצלחתה היא הצלחתי ולהפך. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע של רצינות:

זוגיות בריאה לא תלויה ברמת ההכנסות של בני הזוג.

זוגיות טובה תחזיק גם כאשר אין איזור כלכלי בהכנסות בני הזוג.

זוגיות גרועה תחזיק מעמד אם צד אחד לא יכול להחזיק מעמד בלי השני, והשני אדיש.

בתקופת חוסר יציבות כמו עכשיו לזוגיות גרועה יש סיכוי טוב להתפוצץ, בגלל שבני הזוג חייבים לבלות הרבה זמן יחדיו.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

פבל בכלל לא כזה אוהב מכנסיים, אז no harm done.

גם אני בכלל חשבתי שבזוגיות טובה עדיף ששני הצדדים יהיו בלי מכנסיים לא?

• מצחיק 2
  • לא הבנתי... 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, itaysamurai כתב:

כמי שראה במו עיניו את ההתפתחות האקדמית והמקצועית שלה ושילם על זה בלא מעט ימים בודדים,

אני יכול לעוף בשמיים כמו בלון הליום מרוב גאווה ואני מרחם על ה"גבר" שלא מסוגל לראות את אשתו מצליחה ככה.

וואו, אתה ממש גיי.

(הבהרה, כי ניכר שיש כאן ברנש או שניים שצריכים את זה - ההודעה נכתבה בסרקסטיות, אין אני חושב שהנטיה המינית של איתי בקורלציה ליחס בין ההצלחה הפיננסית שלו ושל אשתו, ואין אני רואה בנטיה מינית כזו או אחרת עלבון מלכתחילה)

• מצחיק 3
  • מעניין 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך תרבות ה PC הורסת לנו את הפורום. בטח עם אור לא לובש מכנסיים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, zvit כתב:

רגע של רצינות:

זוגיות בריאה לא תלויה ברמת ההכנסות של בני הזוג.

זוגיות טובה תחזיק גם כאשר אין איזור כלכלי בהכנסות בני הזוג.

מסכים. יחד עם זאת, לדעתי, זוגיות שמתחילה בריאה, יכולה עם הזמן להפוך ללא בריאה, ברגע שאחד מבני הזוג לא עובד. 

זוגיות גרועה תחזיק מעמד אם צד אחד לא יכול להחזיק מעמד בלי השני, והשני אדיש.

נכון מאוד. וראוי גם להדגיש שזוגיות גרועה תנבא  גם מכך, שאחד נהייה תלותי בשני. וזה גם בתורו, יהפוך את השני לאדיש.

כי זוגיות צריכה להיות מאוזנת . אסור לאחד לתת יותר מהשני, אפשר כמובן פה ושם מחוות קטנות, אבל לא להפוך את זה לריטואל קבוע. כי אז השני יתחיל להפוך לאדיש בעוד שהראשון יתחיל לפתח תלותיות והזוגיות תהפוך אט אט לגרועה. מעגל קסמים כזה. ככל שהאחד נהייה יותר תלותי כך השני נהייה אדיש ולהפך. וחוזר חלילה. 

בתקופת חוסר יציבות כמו עכשיו לזוגיות גרועה יש סיכוי טוב להתפוצץ, בגלל שבני הזוג חייבים לבלות הרבה זמן יחדיו.

נכון מאוד. יחד עם זאת, לדעתי, גם לזוגיות בריאה יש אפשרות לנזק ואף נזק בלתי הפיך בתקופה כמו זו, אם לא פועלים נכון כזוג ונותנים למתחים ולאי וודאות מסביב למגפה לחלחל יותר מדי פנימה. צריך מאוד להיות זהירים וסבלניים אחד עם השני בתקופה כזו. 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהשרשור זרם לכיוונים הומוריסטיים יותר, אבל אני חייב לצייר קו בחול. 

@Bob Ross, כמעט כל מה שאמרת כאן הוא או לא נכון בכלל, או מאוד מאוד ספציפי, או מאוד תלוי סיטואציה. אף אחד מהדברים האלה אפילו לא קרוב ללהיות נחרץ, חד משמעי ומקיף כמו שאתה מצייר אותו.

יש אנשים שטוב להם להרעיף על בן הזוג שלהם מחוות ומתנות, ויש כאלה שחיים מלהרגיש כמו פרינצסות/פרינצסים, יש כאלה שטוב להם שמישהו אחר הוא העוגן הכלכלי של הבית והם חופשיים יותר, ויש כאלה שאם הם לא נותנים לפרטנר שלהם בסיס כלכלי יציב, הם "חסרי תועלת". 

בקיצור, הייתי מוריד קצת את הרגל מדוושת ההכללה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, פבל כתב:

אני יודע שהשרשור זרם לכיוונים הומוריסטיים יותר, אבל אני חייב לצייר קו בחול. 

@Bob Ross, כמעט כל מה שאמרת כאן הוא או לא נכון בכלל, או מאוד מאוד ספציפי, או מאוד תלוי סיטואציה. אף אחד מהדברים האלה אפילו לא קרוב ללהיות נחרץ, חד משמעי ומקיף כמו שאתה מצייר אותו.

יש אנשים שטוב להם להרעיף על בן הזוג שלהם מחוות ומתנות, ויש כאלה שחיים מלהרגיש כמו פרינצסות/פרינצסים, יש כאלה שטוב להם שמישהו אחר הוא העוגן הכלכלי של הבית והם חופשיים יותר, ויש כאלה שאם הם לא נותנים לפרטנר שלהם בסיס כלכלי יציב, הם "חסרי תועלת". 

בקיצור, הייתי מוריד קצת את הרגל מדוושת ההכללה.

זה שזה עושה להם טוב, לא אומר שזה טוב. בכל קשר, גם לא בקשר זוגי צריך שיהייה פחות או יותר איזון. ברגע שאחד נותן יותר ממה שהוא מקבל מהצד השני, זה לא בריא לטווח ארוך.

זו דעתי וכמובן מותר לך לחלוק עליה. אנחנו סה"כ מנהלים פה דיון של אנשים בוגרים, וכל אחד זכותו לדעתו

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...