Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצול יציאת RCA בודדת ל3

sagiia
שימו לב! השרשור הזה בן 1505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי לא מזמן מערכת של 2 מגברים, רמקולים קומפוננט + 6*9 במגש + סאב.

אחרי ההתקנה הבנתי מקריאה בפורום שהמתקין עשה עבודה לא טובה. יש לי מערכת אנדרואיד סינית עם יציאה אחת של RCA שמפוצלת ל3 עם 4 מפצלים שונים והחיבור של הכל יוצר לי רעשי אלטרנטור.

כל הכבלים יוצרים אצלי את הרעשים ואני מניח שזה בגלל שלא עובר מספיק זרם (ברגע שאני מנתק כבל אחד, סאב או רמקולים הרעש נפסק). הלכתי למתקין מקצועי שהפורום המליץ עליו והוא המליץ לי להתקין הכל מחדש בעלות של 1800 שח.

אני מנסה להימנע מהוצאה כזאת כרגע (בהמשך אין ספק שאשקיע) ומנסה לפתור את הרעשי אלטרנטור בעזרת מפצל RCA יחיד.

האופציות האלו יכולות להיות טובות?

1. https://www.tronic.co.il/5336

2. עם חיבור המפצל לחשמל הרכב:

http://www.lineshop.co.il/product/%D7%9E%D7%A4%D7%A6%D7%9C-rca-%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95-%D7%9C-4-%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%95-%D7%96%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%AA?aff=Zap&aff_a=1

אופציה אחרת שהבנתי שיש זה לחבר מנחת למערכת שמפצל מראש לכמה RCA ולהעיף את הRCA המובנים של המערכת שגם ככה גרועים, אבל זה יעלה הרבה יותר משום שצריך להעביר גם כבלים בנפרד למגברים. זה תמונה של היציאה מהמערכת שלי:

http://www.up2me.co.il/imgs/36132063.jpg

יש לציין שאני מוריד את הגיין במגברים הרעשים נעלמים ואחרי חפירה ואחרי בדיקות הגעתי למסקנה שהבעיה היא בRCA ולא בהתקנה הלקויה / כבלי המתח שמועברים.

מה אתם ממליצים? תודה מראש וסליחה על החפירה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך על כל מה שהצעתה ,זה לא מה שאתה צריך.

מער לכך ברגע שאתה מפצל יציאה המתח שלה יורד ,ומה שאתה צריך זה קודם כל "ליין דרייבר".

כמובן שההצעה הטובה ביותר היא מערכת מולטימדיה איכותית עם 3 יציאות RCA במתח גבוהה 

אבל אם אתה מחפש פיתרון טוב וזול א אני ממליץ לך על Clarion EQS755

זה אקולייזר מעולה עם כניסה ראשית ו 3יציאות למגבר במתח גבוהה עד 8 וולט

זה יאפשר לך להוריד את הגיין במגברים ולקבל ריצפת רעש טובה יותר 

מה שגם אני מניח שהאקולייזר יתן לך שיפור נוסף ברמת הכיוונים 

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חפירה רצינית בנושא ראיתי שלמערכת מולטימדיה שלי אמור להיות יציאות ל5 WAY, יש תמיכה לכך באקולייזר המובנה של המערכת ובאתר של המערכת. משום מה יש לי יציאת 20 PIN שממנה יוצאים רק FRONT RIGHT וFRONT LEFT בלי יציאה לסאב וREAR. היבואן של סנקופה לא עונה לי והמתקין שהתקנתי אצלו אומר שאין לו את היציאה המתאימה. יודעים איפה אני יכול לקנות בארץ חיבור 20 PIN עם 5 WAY כמו זה?

https://www.septalwholesale.com/product/xtrons-car-stereo-20-pin-rca-replacement-cable/?fbclid=IwAR0aoUvZuKAbXjf2aQN4NylrBCCAsM03ga7ohlSZ4bVxLpVnDBjc968f2TM

ברוב המערכות אנדרואיד הסיניות לרכב זה החיבור שמשתמשים בו, מוזר שכל כך קשה להשיג את החיבור בארץ.

בדיעבד אני מתחרט שלא קניתי מערכת של פיוניר איכותית במקום הזבל הסיני הזה, לא הבנתי בזמנו כמו שאני מבין עכשיו ולהוסיף עוד כסף למערכת איכותית לא משתלם לי כל כך.

מניח שאני יכול לחבר מנחת ליציאות ב20 PIN של החיבור המקורי אבל אני לא יודע את הprogram drawing של החיבור הזה.

אשמח לעזרה, תודה מראש :)

לפני 6 שעות, Tom_22 כתב:

אתה בטוח שיש רק יציאת RCA אחת?

בתמונה רק רואים חוטים מהיציאות במכשיר, אבל לא לאן הם הולכים ומה המטרה שלהם.

כן, יש רק FRONT RIGHT וFRONT LEFT (ווידאו), יש עוד RCA לINPUT בשביל הAUX. גם לפי שרשום FRONT אני מניח שאמור להיות ביציאה גם REAR וגם לפי זה שהאקולייזר בערכת תומך בשליטה בסאב + אחורה קדימה במערכת.

אני מנסה להשיג חיבור 20PIN שייתן לי את היציאות החסרות. אם יש לך ידע מאיפה אפשר לקנות אשמח לעזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...