Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת עזרה במציאת היסטוריית טיפולים פורד SMAX

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מעוניין לרכוש את הרכב הנ"ל 2011. בגלל רגישות הדגם במיוחד במכלולי הטורבו והגיר ישנה חשיבות להיסטוריה מהמוסך המורשה.

הבעלים הנוכחיים (יד 3) טוען שיד 2 ביצע החלפה/שיפוץ של הטורבו והגיר במורשה אך אין לו תיעוד לכך.

בפניה למרכז השירות בעיר המדוברת. הפקידה האדיבה למדי הסבירה לי בנחרצות שרק מי ששילם על הטיפולים יכול לקבל את ההיסטוריה. שזה אומר שגם בעל הרכב הנוכחי לא יכול לקבל את ההיסטוריה של רכבו.

תמוה בעיניי הגישה אבל אני לא הולך לפתוח במאבק לשנות את הנהלים של פורד.

רעיונות / מישהו עם גישה (כמובן בהודעה פרטית) יעזרו בהחלט.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שבוצעה החלפה של הטורבו והגיר לא מבטיחה לך בשום צורה שגם אתה תחליף גם טורבו וגם גיר.

יש לך עוד זמן להתחרט. תחשוב טוב טוב למה אתה נכנס.

זה לא דגם רגיש. זה דגם תקול. מופלא בכביש, אך תקול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל השרשור המבורך שלך- חשבתי לתומי שאני יכול לקנות שקט לכמה עשרות אלפי קילומטרים ברכב ששופצו בו שתי המכלולים הנ"ל.

הפתעת אותי עם זה שזה לא מדד לאמינות עתידית. עושה רושם שהתקלות ברכב הזה הן רנדומליות לגמרי. מחיפוש ביד 2 עולה כי אין קשר כמעט בין רמת התחזוקה לכשלים. אקזמפלרים מכוסחים עם ק"מ גבוה שלא שיפצו שום רכיב משמעותי. לעומת כאלו מלוקקים לפי הספר שהחליפו כמעט את כל האוטו (השיא היה 100 אק"מ 2012 בשנה אחת!!! גיר טורבו ומנוע ואווו למעלה מ30000ש"ח במורשה)

אני תוהה אם יש דרך הגיונית לקנות אחד ב30000 ולשמור 10000 לאחזקה ושהשילוב הזה יחזיק 3-4 שנים.ואני מחשב ירידת ערך דרסטית כי הגיל+עלויות האחזקה הגיעו לנקודת הרתיחה מבחינת ירידת ערך. מי שיש לו ממון לא קונה כזה ישן ומי שאין לו לא קונה כזה בור.

אגב אם שלך למכירה ......:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטמוספרי חלוש ובאותו מחיר. צריך לחשוב אם זה שווה את המזגן העצל או שנפזול כבר לכיוונים אחרים.
בס"ד

רובם של האנשים, מטפלים במורשה, שזה אומר, שמן באיכות בינונית וכל 15kkm שזה כשלעצמו בעייתי.

אם הוחלף טורבו, יש לך בשקט כמה שנים טובות, את האמת, איכות השיפוץ של הגירים פה, היא לא הכי מוצלחת וזה מה שמדאיג.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ולמען הדורות הבאים. כתבת -

"בפניה למרכז השירות בעיר המדוברת. הפקידה האדיבה למדי הסבירה לי בנחרצות שרק מי ששילם על הטיפולים יכול לקבל את ההיסטוריה. שזה אומר שגם בעל הרכב הנוכחי לא יכול לקבל את ההיסטוריה של רכבו."

אנא, מסרו לפקידות שכאלה שיפסיקו עם ה BS, והפנו אותן ואת מעסיקיהן לחוק מכירת רכב משומש (זכאות למידע וגילוי נאות), תשס"ח

ואם נצטט ממנו -

זכאות למידע על רכב משומש 2. *(א) מי שרכש רכב משומש זכאי לקבל מכל מוסך שבו תוקן או טופל הרכב ומכל מבטח שביטח את הרכב, כל מידע שיש בידיהם על הרכב.

רק היו ערים גם לזה :

(ב) מוסך ומבטח רשאים לגבות תשלום בעד ההוצאות הכרוכות במסירת מידע כאמור בסעיף קטן (א).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לקבל את היסטורית הטיפולים של הרכב גם בידיים הקודמות, בטח בפורד.

אני קניתי גם כן s-max, קניתי מאדם שהייתה לי תחושה מאוד טובה מימנו ומהרכב, אפילו לא דרשתי היסטוריה מלבד לעיין במה שהיה לו ברכב.

סגרנו באותו רגע.

לאחר הרכישה והעברת הבעלות רציתי לבדוק משהו בהיסטוריה, התקשרתי למרכז השירות הראשי (יבואן) ענו לי מידי ונתנו לי מייל לשלוח אליו צילום של ת.ז, רישיון רכב וטופס העברת בעלות ( כי עוד לא היה מעודכן ברישיון השם החדש).

תוך יומיים שלושה שלחו לי קובץ מסודר וחתום עם כל ההיסטוריה של הרכב מהיום הראשון.

רוצה לעשות זאת לפני הקניה? בקש המוכר את הפרטים או שהוא ישלח את המייל.

אם תרצה בפרטי, בטוח שיש לי את המייל בהיסטוריה.

נ.ב שנכנסתי תחילה לאחד המוסכים הפקידה אמרה לי שהיא יכולה להוציא לי מהמחשב רק במידה שהרכב זה רכב שטופל במוסך שלהם, אין לה גישה לסוכנויות אחרות.

המרכז השירות המרכזי ששלחו לי את ההיסטוריה זה כל הטיפולים ולא משנה באיזה מאחד המוסכים של היבואן הוא טופל.

אצלי בהתחלה הטיפולים שהיו בבן צבי ואחרי זה ברחובות, הכל נשלח מסודר לפי הסדר.

עריכה אחרונה על ידי פלג_
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...