Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1200 קמ, מיכל אחד, 6 ימים וסי 4 קקטוסולר

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע.. בגלל זה כתבתי מחשב דרך

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיין לא ברור איך הגעת לחישוב של 1200 קולימטר למיכל הרי זה לא מה שמוצג במחשב רכב,איך נעשה חישוב וכמה דלק שרפת ?

צריכה 1 ל30 נשמע יותר מדי טוב.

סקירה יפה מאוד,כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ברור איך הגעת לחישוב של 1200 קולימטר למיכל הרי זה לא מה שמוצג במחשב רכב,איך נעשה חישוב וכמה דלק שרפת ?

צריכה 1 ל30 נשמע יותר מדי טוב.

סקירה יפה מאוד,כל הכבוד.

44 ליטר

1200 קמ

תדלקתי כשקיבלתי את הרכב וכהחזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ראיתי את הנושא של הרעשים, השאלה באיזה מהירות הם מתחילים להיות מתרד, אני שואל בגלל שכרגע ברנו הרעשים מתחילים מ120 ונסיעה של 9 שעות גורמת לי לכאבי ראש.

Gesendet von meinem HRY-LX1 mit Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך ב110 מתחילים רעשים חזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב עכשיו מפרברי רומא, לקראת סיום סופ"ש קצר באדיבות אל-על.

אני נמנע מהתייחסות לקקטוס, כבר התייחסתי אליו מספר פעמים. דרך אגב, הכותרת שבחרת גומה להפליא לזו של השרשור שלי מ-2015 (אז זה היה בדנמרק).

לגבי הנהגים האיטלקים - חוץ מההמנעות משימוש בצופר הם ישתלבו בקלות בנהיגה בגליל או בנגב. אין משמעת נתיבים, התנחלות באמצעי (אך לא בשמאלי) היא הכלל, עקיפה על קו רציף בעיקולים עיוורים מקובלת על כולם, הדלקת אורות, גם בכביש המהיר בחושך מוחלט, היא הצעה, שימוש בטלפון וסימוס נראים בכל מקום - בקיצור, הישראלי המצוי ירגיש בבית.

והערה לגבי הכבישים - הם צרים, וזה נכון גם לגבי הכבישים המהירים שכנראה בנויים בסטנדרד המינימלי האפשרי, וקטעים משמעותיים חסרי שוליים. עקיפת סמיטריילר יכולה להיות מפחידה בגלל הקרבה למפלץ. לזכותם - ריבוד ללא רבב. יש קטעים בהם חסר סימון נתיבים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אתה בטוח שהבקרת שיוט ממשיכה לעבןד גם בהעברת הילוך? לא נשמע לי הגיוני. טכנית, מה עושה המנוע בלחיצה על המצמד? מאיץ את עצמו לדעת?

בכל אופן, אצלי בקקטוס היא נכנסת לpuse בנגיעה בקלאץ'.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שברגע שתשחרר את המצמד, הרכב ימשיך להאיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

44 ליטר

1200 קמ

תדלקתי כשקיבלתי את הרכב וכהחזרתי

זה לא נשמע הגיוני. 27 ק״מ לליטר זה יותר חסכוני מההיברידית הכי חסכונית. הפריוס אקו זו הגרסה הכי חסכונית של הפריוס. צריכת דלק שלה היא 24 ק״מ לליטר לפי תקן EPA האמריקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שפריוס צריכה לקחת עוד 150 ק''ג עודפים של מצברים בתוספת עוד 150 של אבק אמינות (אורך שונה) . סה"כ כ 300 ק''ג הפרש על רכב ריק מאדם.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברכבים ידניים עדכניים של PSA אכן בקרת שיוט לא מתנתקת בהחלפת הילוך. נוח מאוד.

אין עם זה שום בעייה. המנוע לא מאיץ עצמו למוות בהפעלת המצמד. בפועל אני מניח שיש ברקע ניתוק שלה בלחיצה על המצמד וחיבור מחדש אחרי שילוב ההילוך, אבל לך כנהג זה שקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה לא נשמע הגיוני. 27 ק״מ לליטר זה יותר חסכוני מההיברידית הכי חסכונית. הפריוס אקו זו הגרסה הכי חסכונית של הפריוס. צריכת דלק שלה היא 24 ק״מ לליטר לפי תקן EPA האמריקאי.

הצטרף אלי לנסיעה בכביש מישורי ב 208 דיזל שלי, ותוכל לראות צריכות דלק של מעל 40 קמ לליטר בתנאים שפ'ה מתאר.

תוסיף לזה שהקקטוס קלה בהרבה מה 208 ותבין שהיא תגיע לתוצאות עוד יותר טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי יותר כבד, עם מנוע יותר גדול ופחות מודרני ועם גיר אוטומטי, ומחלץ מעל ל1:20 בשיוט נינוח בכביש מהיר.

אז אני דווקא לא מופתע. אבל כן מאוהב בקקטוסולר :)

הצרפתים הם אשפי הדיזל בשנים האחרונות.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהיברידי זה הכי חסכוני שיש?

סקסו דיזל כבר לפני 20 שנה עשתה את הצריכת דלק שמקבלים היום ביאריס היברידית.

אגב, באותה צורת נהיגה אני מוציא באוריס 1 ל21.. למרות שמדובר בשני רכבים שחוסכים בהם באופן שונה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוצע צריכת הדלק של הקקטוס שלי (טורבו בנזין ידני, בת 3+ שנים) היא כ-14.5-15.0 ק"מ לליטר, מחושב בתחנת דלק ועל פני כ-55,000 ק"מ.

כבר כתבתי בעבר שבנסיעה בין עירונית כבר הגעתי למעל 1:20 בנסיעה של כ-500 ק"מ.

עד היום אני קצת מצטער שלא קניתי את הדיזל במקום הבנזין.

אגב, זה מה שדיסקו כתב בזמנו:

צריכת דלק: הרכב רק עם 500 ק"מ על השעון, ואני בטוח שהנתון ישתפר, אבל נסיעה מרמת השרון לכפר ורדים וחזרה, כשבעליות מנהריה לכיוון מעלות הרכב 'נותן' בראש לעדר משפחתיות משעממות - 4.0 ליטר ל 100 ק"מ ( 25 ק"מ לליטר), כולל פקק תנועה בין חדרה לבית ינאי. רק מכפר ורדים לרמת השרון - 3.5 ליטר ל 100 ק"מ (28.5 ק"מ לליטר).

(כל הנתונים על פי מחשב הרכב).

מנסיון שלי יש הבדל של כ-7% בין המחשב של הרכב למה שמחשבים בתחנת הדלק.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...