Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה עושות סקי בביקיני?

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסטטיסטיקה של סקי מול סנובורד מבחינת בטיחות גורסת שהסיכוי להיפצע בסנובורד גבוה יותר (עם כוכבית), אבל הסיכוי למות גבוה יותר בסקי.

הסטטיסטיקה לא מעניינת, כל זמן שהיא לא מפרידה בין חובבים לאקסטרים. זה כמו לכלול רוכבי פארק הירקון עם רוכבי דאונהיל.

סקי זה ספורט עממי, מגילאי שלוש ועד קשישים. אין שום בעיה לקחת אותו באיזי. וכן, תמיד אפשר ליפול במהירות אפס ולקרוע רצועה. Shit Happens.

אני עושה סקי מגיל צעיר, אז אין לי פרספקטיבה אישית של איך זה ללמוד כמבוגר, אבל הייתי עם מספיק מבוגרים בחיים בחופשות, מכל הגילאים והגישות. אז אם אתה אדרנלין ג'אנקי, קח מדריך בראש מתאים, תקשיב לו, ותשפר טכניקה לפני שעולה ברמת המדרון והמהירות. כלומר, אל תהיה אידיוט. אחרת, הפחד יחזיק אותך הרבה מתחת לרמת הסיכון הלא סביר, כמו את רב בני האדם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור גולש "מתחיל" אשתף -

בבנסקו ההייתי בפעם הראשונה ואחרונה - פשוט לא.

פמפורובו כאתר הרבה יותר מוצלח. תמורה טובה יותר לכסף.

ציוד מלא [מלבד סקי] רכשתי מאיביי ואמזון כולל נעל סקי - שווה ערך לחליפת צלילה למבינים :wink:.

התחביב עצמו עממי, מה שמייקר אותו זה המימוש שלו בחו"ל.

החטא הישראלי זה של כן "אני יודע" וחוסר הפנמה שאירופאי לומד סקי כבר גיל 3.

כתוצאה מהסקי אני מחליק על רולר-בליידס הרבה [מאד], זה הכי קרוב שיש על יבש.

מה שכן נפילות החלקה הרבה יותר כואבות משל סקי :shock: [אלא אם נפלת על קרח].

בוא נגיד שעצם הזנב שלי כבר לא תחזור להיות כמו בימים עברו.

אני משחק הוקי קרח וטס עם אחד השחקנים בנבחרת, חושב שזה יעזור? :lol:

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז צוואה כדאי.

נ.ב. בדיוק דריש שם לי הצעת התערבות בפרטי, מאייה שאתה חוזר בגבס. אלפייה אם לא חוזר בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף אדם בעל ניסיון שמודע היטב לסכנות ומבין שכל דבר בחיים דורש מיומנות ושנים של למידה בשביל לבצע היטב במקסימום הנאה ומינימום סכנה.

עם זה אין לי בעיה - יש לי בעיה עם איחולים לבביים למפגש עם דארווין.

כשברור לי שהם נובעים מקנאה נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף אדם בעל ניסיון שמודע היטב לסכנות ומבין שכל דבר בחיים דורש מיומנות ושנים של למידה בשביל לבצע היטב במקסימום הנאה ומינימום סכנה.

יש משפט ידוע שמסכם את הכל. מי שלא מעיז לא מתיז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת תעוזה ומיומנות צריך כדי לעשות ספורט שאישה בת שמונים עושה (אחרי שהתחילה בגיל ארבעים פלוס, ללא היסטוריה של עיסוק בספורט...)

לחובבי האקסטרים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה איחולים :)

העניין של הנפילות נכון לגמרי, אם אתה הולך על סנובורד תתכונן ל- 3 ימים ראשונים על התחת וכאבים בשרירים שלא ידעת שקיימים. מומלץ מאוד מגן תחת וכפפות עם מגן מפרק כף היד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם עושה הוקי קרח. הוא כבר בסט השלישי של תותבות...

סנואובורד זה נפילות רכות בהשוואה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זה אין לי בעיה - יש לי בעיה עם איחולים לבביים למפגש עם דארווין.

כשברור לי שהם נובעים מקנאה נטו.

האיחול למפגש עם דארווין לא הגיע ממני. אני רק אמרתי שלא צריך לקחת את העיסוק בקלות ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת תעוזה ומיומנות צריך כדי לעשות ספורט שאישה בת שמונים עושה (אחרי שהתחילה בגיל ארבעים פלוס, ללא היסטוריה של עיסוק בספורט...)

לחובבי האקסטרים בלבד.

מיומנות יש לטענתך מזה עשרות שנים ותעוזה בהחלט צריך מאחר ובגיל 80 תאונה קטנה עלולה לגרום לפציעה ממנה יקח שנים להתאושש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיחול למפגש עם דארווין לא הגיע ממני. אני רק אמרתי שלא צריך לקחת את העיסוק בקלות ראש.

ברור, זה היה מיועד ל derish .

להזהיר זה תמיד בריא .

לאחל לרע קצת פחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא הייתי ממליץ על בנסקו לפעם ראשונה.

איכות ההדרכה הקבוצתית שם שווה לזבל.

תוציא קצת יותר כסף וסע לחופשה נורמלית באתר בינוני במערב אירופה, ההדרכה שם כמה רמות מעל.

אם היה לך קצת ניסיון הדרכתי, או לחלופין שיש מישהו צמוד אליך ומדריך אותך(זה גם אופציה לקחת מדריך צמוד לכמה שעות כל יום) אז בנסקו זה אופציה, אבל קח בחשבון שזה לא זול.

עוד חסרונות משמעותיים בבנסקו:

1. השלג לא תמיד ברמה גבוהה כמו באתרים יותר רציניים, מניסיון

2. המעלית שלוקחת אותך לאתר פקוקה מאוד, אם אתה לא מגיע מוקדם אתה יכול לחכות בכיף שעה וחצי מהרגע שהגעת לתור ועד שעלית למעלית

3. לגולשים יותר מנוסים - האתר דיי קטן, יומיים-שלושה ועברת על כל המסלולים כמה פעמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...