Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה באנדרואיד אוטו ווויז סיטרואן C3 חדשה. AA WAZE

OSאס
שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

התחדשתי בC3. כאשר אני מחבר את הטלפון שיאומי REDMI 5A, אנדרואיד אוטו עובד מצויין עם ספוטיפיי וגוגל מפס.

כאשר אני מפעיל את הוייז הוא מתמקם מתחיל לנווט ונתקע. כך בכל הפעמים שניסיתי. הסרתי והתקנתי מחדש את הוויז ואת האנדרואיד אוטו. שום דבר לא משתנה.

שאלתי- הטלפון שלי עם מעט זיכרון- 2G RAM ו16 מגה. הוא מוציא לי כל הזמן הודעות שאין זכרון ושפונקציות מסויימות עלולות להיפגע.

חשוב לציין- הוויז בנפרד כאשר אני מנווט איתו עובד תקין ללא שום התקעות או בעיות אחרות. הבעיה מופיעה רק בהפעלתו מתוך אנדרואיד אוטו.

כאמור שאר האפליקציות עובדות מצויין דרך האנדרואיד אוטו.

האם הגיוני שהבעיה היא כתוצאה מהזיכרון המוגבל? סביר שוויז דרך אנדרואיד אוטו צורך יותר זיכרון מאשר הוא פועל כאפליקציה נפרדת?

אשמח לעזרה. אני בנתיים מסתדר עם גוגל מפס אבל מעדיף וויז.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהזכרון אינו מספיק להפעלה של ממשק האנדרואיד אוטו, שהוא אולי קצת כבד יותר מהממשק הרגיל שנמצא הטלפון.

מציע לצורך בדיקה עם מכשיר אחר שיש לו 3 גיגה זיכרון לפחות, יצא לי לנסות במכשירי שיומי שונים ועובד בלי בעיה אך לא עם הדגמים הכי זולים כמו הנ"ל.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחסוך לך כבר עכשיו - קורה גם לי במערכת RLINK בכלל, עם גלקסי S9.

יש על זה באג פתוח בוייז.

התחיל באחת הגרסאות האחרונות.

מניח שאתה מתחיל לקבל "פיקסליזציה" לפני שזה נתקע , וכל הAA מגיב לאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אותה בעיה עם סמסונג. שינוי בהגדרות הרזולוציה של המסך בטלפון פתרו את הבעיה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא נראת לי הבעיה. ולא מוצא איך לשנות רזולוציה בשיאומי, לא בטוח שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את האנדרואיד, זרוק אותו לפח.

רכוש אייפון.

חבר אותו למערכת ברכב.

יעבוד כמו שעון שוויצרי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נשמע למכשיר אין כוח שילוב של וויז ואנדרואיד אוטו בו זמנית די מעמיס תנסה לבדוק עם מכשיר מעל 3GB ראם אם לא יהיה שיפור כנראה באג בוויז

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...