Jump to content

OSאס

 • פרסום הודעות

  49
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

4 נייטרלי

אודות OSאס

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מועדים לשמחה עד לפני כשנה הייתה בבעלותי פאביה 1.4 ידנית שרכשתי חדשה ב2012. מכרתי אותה עם 105 אלף קילומטר. מלבד משאבת מים שהוחלפה ב60K לא היו בעיות. רכב אמין, נוח. מאוד אהבתי אותו ואיכות הבנייה והחומרים טובה מהאיביזה המקבילה.
 2. חוות דעת יותר מפורטת והשוואה לאיביזה ולאחרות תמצא בשרשור שפתחתי לאחר הרכישה
 3. שלום, לא אתייחס לנושא המימון. הייתי בהתלבטות על סופר מיני לפני שנה. בתחילה רכשתי סיטרואן C3 שלא היתה נוחה לי. סבלתי מכאבים ברגל כתוצאה מתנוחת ישיבה לא נוחה. לכתחילה רציתי פולו אבל ידנית ומשלא הצלחתי לשים ידי על אחת בצבע שרציתי, החלטתי על הסיטרואן ולאחר 4 חודשים הגיע הזדמנות לפולו ידנית חדשה בצבע לבן ועשיתי את השינוי למרות הפסד כספי. מלבד הגיר הידני והמנוע החלש יותר הרכב דומה ברמת הגימור (ללא גג שמש). יש לי רק דברים טובים לומר על הרכב לאחר כ12000 קילומטר. איכות בנייה טובה יותר מכל צרפתית וקוריאנית שערכתי נהיגת מבחן עליהן. ובעיקר תחושת המוצקות והמרוו
 4. אני פסלתי ריו חדשה לאחר נסיעת מבחן בגלל בידוד רעשים (ליתר דיוק- חוסר בבידוד שהפריע לי מאוד)
 5. הפולו שלי מסתיימת ב02 והיא עלתה לכביש בדצמבר 19
 6. ממליץ לחפש פאביה ידנית משנתון נמוך יותר. רכב אמין מאוד, נח וזריז.
 7. אני גם לא כלכך מבין את הריצה לרכבים גדולים כאשר יש ילד 1 או 2 לי שני ילדים כיום בני 5 ו9 מאז ומתמיד עם סופר מיני. פולו, פאביה, C3 למספר חודשים וכעת שוב פולו חדשה. מעולם לא היתה לי בעיה עם עגלות- מבוגאבו גדולה עם אמבטיה ועד טיולונים, כולל ציוד, תיקים וקניות. אם המגורים הם בעיר הסגמנט הזה מאפשר גם חניה נוחה ורכבי הסופר מיני העכשווים הם בגודל של משפחתיות מלפני מספר שנים.
 8. ברשותי פולו 95 כ"ס ידני חדש. לא בדקתי את הFR אך איני אוהב את האיביזה מבחינה עיצובית. עניין של טעם. המושבים בפולו מאוד מאוד נוחים עם אפשרות כיוונון לגב תחתון- מה שעבורי התברר כהכרחי. כבר כתבתי בעבר שההפרש מהפולו לאיביזה הוא לא רציונלי אך רובנו לא רוכשים באופן שכלי. תעשה נסיעת מבחן ותראה לאיזה רכב אתה מתחבר יותר. אני כן חושב וממה שראיתי באולם התצוגה של סיאט, שהפולו בנויה באיכות גבוהה יותר, הן מבחינת חומרים ותחושה כללית, אך שוב- זה לא מתבטא בשקלים.
 9. מספר סיבות: 1. עניין של עיצוב. פחות מתחבר בכלל לעיצוב של סיאט. הארונה מרגישה מבחינה זאת בשלה ומחוברת יותר. יחד עם זאת האיביזה הדור האחרון היא הנאה ביותר בעיניי מדורות קודמים. 2. איכות חומרים וגימור- סיאט הינה המותג העממי ביותר של קונצרן פולקסוואגן. בקצה העליון- אאודי. ומעל סיאט-סקודה. זה מתבטא בחומרים בתא הנוסעים ובבידוד רעשים. תפתח מכסה מנוע של פולו ושל איביזה. אתה תראה באיביזה פח חשוף וחוסר בבידוד שמתבטא ברעשי כביש ורוח. הפולו מבודדת לעילה, היא שקטה מאוד ונעימה. 3. כיול מתלים ותחושה כללית של נהיגה- האיביזה כנראה מעט מהנה יותר, הפולו יותר "סולידית". עבורי זה בעיקר מתבטא במתלים מעט נוקשי
 10. כן. ציינתי שמבחינת מחיר ההפרש עצום לפולו ולא עובר את מבחן ההגיון אך לא תמיד רוכשים עם הראש. מצד שני אני לא מתחבר לאיביזה ולא משנה באיזו תצורה. מבחינתי אם היתה פאביה ידנית היא היתה האופציה המועדפת אפילו על הפולו ואני יודע שהיא הגיע ברמת גימור נמוכה. הארונה כבר הרגישה לי יותר בשלה עם מרווח ראש טוב יותר.
 11. רכשתי לפני שבועיים פולו ידנית. 95 כ"ס. היתה לי סיטרואן C3 מספר חודשים. היא הרגישה מעט יותר חזקה , אך הפולו זריזה יותר, מהנה לנהיגה ופחות רוכנת. אם לא היתה הזדמנות די נדירה לידנית הייתי רוכש את הDSG ללא היסוס למרות הפרש המחיר הגדול מאוד. יחד עם זאת מבחינת המחיר אני לא חושב שהפולו שווה את ההפרש העצום מהאיביזה למרות שמלבד המנוע והגיר הזהים, פערי האיכות גדולים מאוד. לא רק באיכות הגימור והחומרים אלא גם בנסיעה והכיול המעודנים יותר בפולו ובמסך המולטימדיה ש"שונמך" באיביזה. אם כבר סיאט אז הארונה לדעתי עסקה לא רעה למרות שבמחירה מתקרבת מאוד לפולו.
 12. אין כאן שום קומבינות של יבואנים וחבל לראות דברים שלא נמצאים. שרכשתי בשבועות האחרונים את הפולו שלי נאמר לי לשאלתי אילו צמיגים יגיעו עם הרכב: "לא יודעים. היצרן משתמש ב7-8 מותגים." הרכב הגיע עם +NEXEN N BLUE HD מקריאה ברשת אלו צמיגים שקיבלו ביקורות מצויינות ונחשבים אף טובים יותר מהמישלין והקונטי המקבילים.
 13. הבדל גדול מאוד בין הפאביה 1.4 אטמוספרי שהיתה לי לפולו. הטורבו הופך את העסק לזריז מאוד. ובנתיים רואה על טנק הדלק הראשון חסכון משמעותי.
 14. תתחדש! אני מאוד נהנה גם מרגיש חזרה הביתה לאחר התקופה הקצרה בסיטרואן.
×
×
 • Create New...