Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקה ונהיגה ראשונה: יונדאי i30N

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל שהסברת בהמשך מי זו ״ציונה״, כי אחרת היה קצת קשה להבין.

יש ויש ויש ויש. זו לא תחרות פאנבויז ולא תחרות בין יבואנים. והשאלה הבסיסית היא, כמה יונדאי כאלו נראה על הכביש. אפשר לנחש שמעט מאוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא באמת ליסינגית ברמות אין מה לעשות, היו צריכים לתת לה קצת יותר פלפל במראה שלה, בטח באינטריור שנראה מאוד דל, לדעתי זו הרגשה מבאסת להוציא כזה סכום על רכב שנראה כמו משהו שמקבלים מקצין הרכב בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם צודקים וזה בדיוק מה שאני מנסה להגיד (אולי לא בהצלחה). לרוכשי רכב מהסגמנט הזה יש שלל פרמטרים שמתווספים ליכולת הנהיגה כשהם רוכשים את הרכב. חלקם מדידים (נפח תא מטען הוא גם פרמטר סופר חשוב ומדיד) וחלקם לא.

במבחן ה״גרזן״ עד עכשיו לא הייתה הצלחה אדירה בארץ, המגאן ספורט שהגיע עם יכולות מוכחות, ושם חזק שלא מאכזב כבר שנים, מכרה פה אבל לא קרוב לגולף שהיא ״חבילה שלמה יותר״, ומה שאני אגיד עכשיו הוא ניחוש, כנראה גם הרבה פחות ממה שיונדאי מצפים למכור בשנה...

היונדאי הזו אם אני קורא נכון את המוצר מכוונת למשבצת ה״גרזן״. אני רק אומר שלדעתי זה לא יספיק לה.

אני לא חושב שמישהו מאיתנו התכוון לרמת ה"גרזניות" של האוטו כשהוא אמר "מבצעת" או "כיפית לנהיגה". לטעמי זו התנהגות בשילוב נוחות יומיומית, לטעמו של ביגמיק זה יכול להיות באמת כמה האוטו גרזן (ויכול להיות שלא, סתם כותב משהו כדי לתת דוגמא), ולדעתו של הרקוליטו זה בכלל כמה היא טוב היא מבצעת את המטלות היומיות שלה כאשר עבור מישהו רביעי מבצעת=מאיצה. הנקודה של שלושתנו הייתה שעיצוב הוא לא מה שחורץ גורלות בסגמנט הזה.

ואם כבר נגענו בזה, במה שונה לאון קופרה מלאון 1.4FR רגילה? במה שונה גולף GTI או אפילו R מגולף 1.2? 308GTI מ-308 אקטיב? ג'ולייטה תלתן מג'ולייטה 120 ידנית? המכוניות היחידות שאיכשהו שונות בגרסאות החמות שלהן מגרסאות הליסינג זה הסיוויק ואבארטים למיניהם. אפילו S/RS/AMG לא כ-ז-ה שונות מהגרסאות הרגילות שלהן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסרון העיקרי של היונדאי (חוץ מהמחיר) זה המשקל הכבד.

היתרון הגדול שלה - אחריות בימי מסלול. את זה לא תקבל מסיאט או VW.

אז מי שרוצה לנצל את המסלולים בארץ עם רכב חדש, יעדיף את ה N30 הזו.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים שמיובאים על ידי צ׳מפיון יש אחריות גם אם הרכב נסע במסלול, כל עוד התקלה לא קרתה בזמן שהוא על המסלול. קצת אפור אבל לרוב המקרים אפשר לעמוד בדרישה הזאת.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא באמת ליסינגית ברמות אין מה לעשות, היו צריכים לתת לה קצת יותר פלפל במראה שלה, בטח באינטריור שנראה מאוד דל, לדעתי זו הרגשה מבאסת להוציא כזה סכום על רכב שנראה כמו משהו שמקבלים מקצין הרכב בעבודה.

אני מת לעבוד בחברה שקצין הרכב מחלק כאלה רכבים לעובדים. גם אם היו מחליפים את הכפתורים בדשבורד בכפתורים של מחשב XT.

לרכבים שמיובאים על ידי צ׳מפיון יש אחריות גם אם הרכב נסע במסלול, כל עוד התקלה לא קרתה בזמן שהוא על המסלול. קצת אפור אבל לרוב המקרים אפשר לעמוד בדרישה הזאת.

ושיהיה לך בהצלחה להוכיח את זה.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אצל כל היבואנים. אני מדבר על תקלות שקורות במסלול וזה כל היבואנים שמתגאים ברכבים הספורטיבים שלהם לא יירקו לכיוונך, וזה מגיע מהיצרן.

חוץ מיונדאי (ואולי קיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צפויות תקלות ברכב חדש. אבל הכל יכול לקרות. בד"כ החשש העיקרי הוא תקלות במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי נסיעת התרשמות של חצי שעה על I30N בחיפה. מדובר ברכב יוצא דופן בהתנהגות, קשר עם הנהג, פידבק לכל תנועת ההגה, גמישות מנוע וגיר מדהים עם מהלכים קצרים וקליק כיפי. אני לא בוחן רכב ולא יודע לכתוב ביקורות רכב, אני גם לא עשיתי נסיעה דומה על טייפ אר (כי אין בארץ :)). אני רק חושב שמי שאומר - אבל קופרה וגולף יותר זולות חייבים לנסות כדי להבין. זה רכב מליגה אחרת בכל הקשור לאינטראקציה בין בנאדם ומכונה. לדעתי. ועוד דבר - אני לא מפונק ולכן האינטריור שלה בהחלט איכותי.

כל מה שאמרתי עדיין לא מצדיק את המחיר כנראה. או שכן....:))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז....מסתבר שביונדאי התחילו לעבוד על I20N עם 250 כ"ס וטוסון N עם 340 כ"ס...

I20N בארץ שתעלה כמו BRZ, זה יהיה מצחיק.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שכל הדיווחים של אנשים שגם נהגו ברכב ולא רק התרשמו מעל הנייר (שם הוא בהחלט לא מצדיק את המחיר משום בחינה) מאוד מפתים. מקווה בכל זאת לירידה משמעותית במחיר כי אם הרכב באמת כל כך מוצלח אז מגיע לו גורל יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי נסיעת התרשמות של חצי שעה על I30N בחיפה. מדובר ברכב יוצא דופן בהתנהגות, קשר עם הנהג, פידבק לכל תנועת ההגה, גמישות מנוע וגיר מדהים עם מהלכים קצרים וקליק כיפי. אני לא בוחן רכב ולא יודע לכתוב ביקורות רכב, אני גם לא עשיתי נסיעה דומה על טייפ אר (כי אין בארץ :)). אני רק חושב שמי שאומר - אבל קופרה וגולף יותר זולות חייבים לנסות כדי להבין. זה רכב מליגה אחרת בכל הקשור לאינטראקציה בין בנאדם ומכונה. לדעתי. ועוד דבר - אני לא מפונק ולכן האינטריור שלה בהחלט איכותי.

כל מה שאמרתי עדיין לא מצדיק את המחיר כנראה. או שכן....:))

שלום

יש לוחמת הגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...