Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 - כמה ואם בכלל להוריד ממחירון יד 2

מוטי.כ
שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה בעיות יש באיביזה ידנית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקפיץ -

אני עובר על תוצאות חיפוש של 208 ביד 2, והמחירים ל-Active Pro משנת 2016 לא דומים לטווח שדובר פה (סביב ה-60 אלף לעומת 40-50 שהוזכרו פה). גם המחירון הוא 63 אלף ולא 46 כמו שפות"ש הציג בהודעה הראשונה שלו. פספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מפספס, המחירון של 2016 הוא 63. מכיוון שהדגם לא מבוקש ישנן עסקאות במחירים נמוכים יותר וזה תלוי בכמה המוכרים רוצים למכור מהר וביכולת מיקוח של הקונים.

גם מי שמוכר בזול בד"כ לא מפרסם בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ -

אני עובר על תוצאות חיפוש של 208 ביד 2, והמחירים ל-Active Pro משנת 2016 לא דומים לטווח שדובר פה (סביב ה-60 אלף לעומת 40-50 שהוזכרו פה). גם המחירון הוא 63 אלף ולא 46 כמו שפות"ש הציג בהודעה הראשונה שלו. פספסתי משהו?

אנשים יוצאים בהצהרות שהרכב לא מבוקש או שהוא שומר על ערכו מבלי להכיר את השוק בכלל וזה נכון לגבי כל הרכבים גם לצד השני,זה שדובר פה..לא צריך לקחת כתורה מסיני..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר למבוקש או לא, זה יד 2 ואנשים מנפיצים מחירים הזויים לכל הרכבים שלהם regardless להאם הם נחשבים למבוקשים או לא. זאת חלק מהבעיה שמובילה למצב הזה שרוב האנשים לא מתעסקים היום בקניות ביד 2 (היו בפורום הזה כמה נושאים כאלו) ומעדיפים לפנות למגרשים ולגמור עם הכאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נובר יותר מדי במחירונים ומה שכתוב ביד2. יש מחיר שוק לרכב במצב סביר והוא נמוך משניהם. אתה תדע אותו בערך אחרי פגישה עם כמה בעלי רכב. אז תחליט אם מה שראית מתאים לך לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ -

לא חדש, מישהו מספר שמכרו אוטו כזה ב 40K וכל עוד מי שמעביר הלאה הוא מי שלא מתנסה בקניה או מכירה של אוטו כזה, זה המחיר שמתקבע בפורומים, במיוחד כשמדובר במותג עם מוניטין רעוע כל כך כמו פז'ו. בדיוק אגב כמו ההיפך הגמור במותגים עם מוניטין מבטון מזוין שכידוע נמכרים בעולם האגדה בהרבה מעל המחירון ותוך עשר דקות מרגע הפירסום. אין בזה כדי לומר ש 208 נמכרת במחירון, קרוב לודאי בפחות, אבל לא ב 40% פחות, אלא אם מדובר באוטו דפוק לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט שמי שיודע על נתוני עסקאות שירשום.

אני קניתי לפני חודש 208 אקטיב פרו 2016 תאריך עליה לכביש פברואר, מיד ראשונה פרטית. 54K ק"מ ב- 50K ש"ח.

בחיפושים נתקלתי ברכבים עם נתונים דומים +/- שנמכרו ב 52 ו-56 ועוד אחד עם כנף אחורית דפוקה לגמרי (ואולי גם קורה) ב-54

יש ביד2 עכשיו רכב שמפורסם כבר מעל חצי שנה עם 84K ק"מ. הבחור קנה אותו ב 49 ומנסה למכור ביותר (בתוספת יד ו-10K ק"מ). אני הצלחתי להוריד אותו ל 48.5 וכפי שהוא אמר "מעדיף שהאוטו יעמוד ולא להוריד יותר מזה", בנתיים האוטו עומד. הוא גם דאג להתרברב שחוץ מביטוח הוא לא הוציא שקל על הרכב.

יש אחד אקטיב 2015 יד 2 עם פרסומים שבאים והולכים, הייתי איתו בקשר לפני כמה חודשים והוא אמר שחוץ ממני אף אחד לא דיבר איתו.

כשחיפשתי הייתי מוכן לשלם עד 54 לרכב 2016 אקטיב פרו שעדיין באחריות ובמצב מצויין וזה גם סדר גודל המחירים שהצעתי.

נתקלתי בכמה שנקנו מ-0 ק"מ רק שהמוכרים לא הבינו שהם קנו בזול וצריכים למכור בזול רכב כזה..

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי 208 אקטיב שנת 2015 (עלה באוגוסט לכביש ) קניתי את הרכב בחודש אוגוסט עם 59k ק״מ ועם אחריות יצרן חלקית לעוד שנתיים על גיר ומנוע , הרכב נרכש אחרי טיפול 60k ואחרי שבעלת הרכב שילמה אגרת רישוי והעבירה את הרכב טסט , שילמתי 47k .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי לקנות אקטיב 2015 במכרז עם קרוב ל40K ק"מ.

חשבתי שהרכב ימכר ב30+- מכיוון שרכב לפניו הייתה ניסן מיקרה אוטומטית שנת 2016 שנמכרה ב32-34K.

ואז התחילה מלחמה על ה208 והיא נמכרה ב46 או 48 אלף שקל.

מקרה אחד לא מעיד על סטטיסטיקה כוללת אבל כאשר מספר לא קטן של אנשים חלקם סוחרי רכב נלחמים על 208 ונותנים מחיר שקרוב למחירים הנקובים ביד2 מראה על כך שהשוק של הרכב הזה לא "כול כך מת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק לא כל כך מת אבל עדיין רובו "למבינים בלבד". אפשר לראות גם מסביב (על הכביש וביד2) שרוב ה-208 מהדור האחרון שרואים הם 2016+ (אקטיב פרו, לפי גודל וצורת הג'אנטים) ויש הרבה פחות 2015. כנראה שגם למי שקנה חדש לקח זמן לשחרר את עניין המוניטין.

דרך אגב, אף אחד לא מדבר על רמת אבזור אקסס. בטח נמכרות במחירי רצפה כי בוודאי שמי שבשוק ל-208 מחפש עסקה טובה למאובזרת.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של רכבי פיג'ו בכלל קשה, אך יש דגמים שהמצב שלהם עוד נסבל,

זה גם תלוי מאוד ברמת האבזור, מנוע , וגיר.

אם תקח 208 אקסס מכל סוג שהוא, השוק שלה גוסס,

מצב האקטיב הרבה יותר טוב, אך גם כאן המנוע וגיר משחקים תור חשוב ברמת הסחירות,

מנוע ה1.2T בתקווה שלא תתחיל להתרוצץ לה עכשיו שמועה בנושא הטיימינג, המנוע הזה בעל הבחירות הכי טובה לעומת האחרים,

ה1.6A עם שוק די חלק, ו(אני אומר את זה מניסיון)

ה1.2 רובוטי בכלל, עדיף להגיד אפילו בלי שוק, כמעט ואף אחד לא מוכן לקנות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...